• blue heart 72
    1.7k
    na koji način je to identično?
  • Dinamouberalles
    218
    Ne kuzim, ovako imas pasalica za 3 i zaradis 2 na spikicu . Normalno da je to bolja opcija i nije identicna financijski
  • dzg2024dzg
    84
    Htio sam napisati da nam Mišković proda Pašalića za 5 miliona, lapsus sori. :D (ispravljeno u postu gore, greška u tipkanju).
  • Šteco
    680
    Koliko se stranica svaki dan napiše jer ovaj renegat svaki dan ima za zadatak izmislit članak za kategoriju "germanijak doznaje". A onda "ekipa" s drugih portala prepisuje i malo dorađuje da i oni budu insajderi.
  • Orc123
    7.8k
    Misko ce prodati Pasalica za 5 isto kad i mi Emrelija za 4.....
  • dzg2024dzg
    84
    u to ne ulazim, ali vidim da brdo ekipe zaziva klub da ''odriješi kesu'' za Pašalića. A po meni je ovo sa Špikićem bolja opcija, jer se Dario stvarno nije dokazao zadnjih godina.
  • BPAM
    87
    Kaj je s tim Kevinom Carlosom? Ne mislim više da će doći, ali nigdje nema apsolutno nikakva vijest da ide u Bešiktaš osim od Lesičkog pa su prenijeli dalje naši mediji. Gledam na X-u od turskih medija ni slova o tome, a znam kak oni pišu.
  • Dinamouberalles
    218
    za 5 mil ga ni najveci ljubitelji ovdje ne bi uzeli , a ne “brdo ekipe” kako si napisao.
  • Jurki
    11.6k
    Ne kuzim, ovako imas pasalica za 3 i zaradis 2 na spikicu . Normalno da je to bolja opcija i nije identicna financijskiDinamouberalles

    Kak je to bolja opcija, kad das Spiku koji je s Pasalicem u 5 deka i jos 3 milje?
    I kaj je "bonus" kaj nemres na niti jednog racunati u najbitnijoj utakmici sezone?

    Fala kurcu pa Spikic ne na taj posao pristal nikad pa mozemo biti mirni.
  • Dinamouberalles
    218
    deda je napisao da nikad nije bio opcija.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Kaj je s tim Kevinom Carlosom?BPAM

    Kevin Carlos nikad nije bio opcija za dolazak u Dinamo niti se o njemu raspravljalo niti ga se pokušavalo dovesti, jučer je tu potvrđeno. Taj igrač je bio medijska izmišljotina koju su vrtili mjesec dana bez ikakvih dokaza i izvora, ali Lesički je otišao korak dalje pa je poslao Kevina Carlosa prema Turskoj i onda u članku rekao da je Dinamu opet propao transfer igrača koji nikad nije niti bio opcija jer ga dovodi klub koji ga očito ne dovodi.

    Vidim da danas opet rovari sa spektakularnom trampom Pašalić-Špikić gdje Špikić pored ponude iz MLS-a koju je odbio i Verone odabire Rijeku, a mi za dojučerašnjeg trećeligaškog igrača koji je zabio par golova Gorici i Rudešu dajemo tri igrača.
  • Veljko
    68
    al ce pasalic ipak doc, kako god bilo
  • BPAM
    87


    Jasno mi je to, nego njihov trener je rekao da ga je morao maknuti na tribinu i da je transfer pitanje sata, a to je bilo prije 2 dana, pa mi je to malo čudno da nitko nigdje ništa ne piše o njemu.

    Mislim da tražimo zapravo doslovno trećeg napadača, netko tko će tu ulogu prihvatiti kao startnu poziciju jer se planira Kulenu dati više minuta.
  • Zagi
    7.6k
    Ja mislim da se ide na Miereza, samo ne znam kada.
    Kad se plasiramo u LP, na zimu kada se može potpisati ugovor ili na ljeto kada će biti slobodan.

    Ako je to plan, nikakvog smisla nema sada potpisati napadača.
  • NKDZ86
    1.4k
    Ide se da, kad mu istekne ugovor.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions