• Infinity
    16.3k
    ...
    1. Kakav rezultat ocekujete? (231 votes)
        Pobjeda Dinama
        97%
        Remi
          2%
        Pobjeda Istre
          1%
    2. Idete li na utakmicu? (231 votes)
        Da
        53%
        Ne
        47%
    3. Kakav plasman ocekujete na kraju sezone? (231 votes)
        Ocekujem titulu
        98%
        Ne ocekujem titulu, ali ocekujem plasman u Europu
          1%
        Ocekujem debakl, peto mjesto i nize
          1%
  • jedan u nizu
    8.2k
    Netko bi debakl nazvao i drugo mjesto ili nize ;)
  • Rex Ramae
    2.8k
    Ove godine sam godišnji mudro odradio početkom 7. mjeseca tako da se ne propušta početak sezone.

    TITULA
  • Simpatizer
    270
    Plasman u Europu nam je osiguran tako da anketa nema baš smisla, uz to za Dinamo je sve osim naslova prvaka debakl
  • Infinity
    16.3k
    Eto otvori svoju temu i napravi svoju anketu. Ima li jebenog dana na ovom forumu da netko nesto ne popljuje vezano za isti? Mozda i nije losa opcija da ga ugasimo.
  • nemapredaje
    3.2k


    Misli se na rezultat na kraju sezone, dakle u 2025. Čitajte s razumijevanjem.
  • ShanKu
    734
    Rezerviral sa ženom i bebom kuću za odmor blizu Zagreba, samo zbog utakmice :sweat: Tako da, dolazim!
  • Marley
    1.6k
    jesi to zeni iznio kao ideju da idete na obiteljski izlet, mudro svaka cast :wink:
    Moram i ja pokusati kad krenu barem bliza gostovanja... ajmo malo u Varazdin nismo nikad bili... mozda upali!
    Iako, mislim da ce me skuziti kad kazem "ajmo razgledati Koprivnicu" :lol:
  • mali M
    5k
    ti isto Marley, ne ideš gledati Koprivnicu nego "Koprivničke vinske ceste", u Varaždin ideš u Varaždinske toplice, pa daj malo, ajde, kreativnosti!! :lol:
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Marley....ne Koprivnicu...otvoreni dane Podravke, budi suptilna
  • bluepower86
    929
    Kako prepustit nekome ulaznicu ako godisnja nije podignuta a nisi u drzavi trenutno nego na odmoru,tocnije trazi se barkod od godisnje ulaznice.
  • ShanKu
    734
    prvo kaj je pitala: sigurno je neka utakmica u pitanju? :lol:
  • mali M
    5k
    prvo kaj je pitala: sigurno je neka utakmica u pitanju? :lol:ShanKu

    pa na to se prvo ozbiljno naduri i reci da nemreš vjerovati da misli da si tako plitak, i da sad nećeš pričati s njom cijeli dan. Onda kad prođe minuta, ozbiljno se naljuti i reci da ćeš sad iz inata ići kad te već stavlja u tu kategoriju!!! :rofl:
  • Marley
    1.6k
    :lol: :lol: :lol:
    Nista, morat cu se onda za gostovanje prebaciti u neki manipulatorski mode, jer kod mene je- sto na umu, to na drumu!

    Drzite vi meni fige da me splet okolnosti pusti u petak na Maksimir za pocetak :sweat:
  • Simpatizer
    270

    kvalifikacije za Europu 25/26 se smatraju kao iduća , a ne ova sezona

    Pitanje je bilo kakav rezultat očekujete *na kraju sezone*

    Čitaj ti s razumijevanjem
  • ShanKu
    734
    Imam sreče kaj nije tako kritično kod nas :sweat: Zna ona kaj je meni Dinamo i da me sjever dolje veseli, pa mi ne radi drame s tim... čak joj je i lakše, kad nisam pored u vrijeme utakmica :rofl:

    Sretno s petkom!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.