• FrodoJePurger
    96
    stvarno se nadam da nije :lol:
  • Paggini
    19.7k
    nedostaje nam lijevi bek kada pitaš Marića i trenera.don

    Za Jakira ne sumnjam da to misli, ali ne sjećam se da je Marić igdje pričao da se ide po lijevog beka ili da smo na trzistu za lijevog beka, a niti nas se cijeli rok povezivalo s lijevim bekom što je valjda dodatna neka potvrda da se ne lovi lijevi bek.

    Ne znači da ga se neće naći i uzeti, ali opet - ne sjećam se da je Marić ikakav fokus stavljao na to.

    Druga stvar je što (ovo je čisto moje mišljenje) Jakir infantilno kao neko dijete gura RPGa lijevo jer želi novog lijevog beka, pa se provuče mišljenje da nama treba lijevi bek.

    A jedan Ogiwara je tu, koji je imao jednu lošu utakmicu koje se sjećam (Loksa 2:2), ali eto, bitno da nemamo!
  • don
    5.6k
    idalje ne mijenja ono što sam napisao.

    A jedan Ogiwara je tu, koji je imao jednu lošu utakmicu koje se sjećam (Loksa 2:2), ali eto, bitno da nemamo!Paggini

    i odigrao koliko utakmica u hnlu?
  • vjeko1701
    8k
    Ja se iskreno nadam da Jakir nije ozbiljan oko RPGa lijevo i da je to bilo isprobavanje te kombinacije ako bude bas nuzna.

    RPG ne smije zavrsiti lijevo.
  • Paggini
    19.7k
    i odigrao koliko utakmica u hnludon

    Pa sta je lik kriv što je bio ozlijeđen? Odigrao je, koliko vidim po Sofi 8 utakmica prosle sezone. I osim te Lokse, ne sjećam se dramatičnijeg kiksa, a isto tako se sjećam par izvanrednih trenutaka.

    Na kraju krajeva, na pripremama je izgledao fantastično. Ali nista to ne vrijedi, treba nam novi lijevi bek.

    Osim toga, Perkovic je odigrao 30 utakmica na LB i to sve jako dobre utakmice, ali nemamo LB ocito...
  • Haza
    4.1k
    Što se mene tiče, bolje niti jedan ulazni transfer do kraja roka, ako neće biti pojačanje. Pod pojačanje mislim na igrača koji ili će biti u prvih 11 ili među 14 prvotimaca.
    Godinama smo da bi smirili navijačko nezadovoljstvo kupovali samo da bi kupili (kad se samo sjetim stihije prošlog ljeta i čuvenog Sose), nama trebaju isključivo pojačanja. Ako uspijemo dovesti samo jedno pojačanje sad, na zimu na ponavljanje gradiva.
    Stihija je dozvoljena samo na forumu:)
    Što se tiče filijale, isto tako, ako sad nismo uspjeli nije smak svijeta, treba na zimu ponovno krenuti u tu priču, nama filijala treba s glavom i repom, a ne reda radi da bi mogli umiriti navijače.
    Ja nemam problem s kritikom, ali nije realno očekivati da će Marić u 4 mjeseca riješiti sva pojačanja, naći top filijalu, i još se riješiti 20 igrača viška. To je posao od godinu dana, tako da ću biti osobno zadovoljan ako nikoga ne prodamo od bitnih igrača da dovedemo top desno krilo, i po mogućnosti napadača koji napada dubinu, koji ima brzinu i koji ima solidnu završnicu.
  • don
    5.6k
    Pa sta je lik kriv što je bio ozlijeđen?Paggini

    nije kriv ali to određuje njegovu budućnost.
    Sofi 8 utakmica prosle sezonePaggini

    od tih 8 koliko je 90min a koliko minute na kapaljku? Jesi siguran da bi volio vidjeti Ogiwaru na beku protiv Bernarda Silve i takvih igrača u LP? Jedno je ono što može proći u hnl a drugo europa. Ogiwaru ne bi volio vidjeti ni protiv hajduka u defanzivi cijelu utakmicu a ne u europi.

    ali nemamo LB ocito.Paggini

    jebiga, tko smo mi da određujemo i dajemo sud? Tu smo da dajemo mišljenje ali onaj tko donosi takve odluke snosi odgovornost za iste, bile one pozitivne ili negativne.
  • Eduardo
    20k
    Zadnji postovi koji su sadržavali etiketiranje, prozivanje i vrijeđanje obrisani su. Ukoliko niste u stanju održati civiliziranu i konstruktivnu raspravu te osobne netrpeljivosti zadržati u civiliziranim okvirima već ih smjelo prenosite u javni dio foruma onda se zapitajte ponešto i o vašim namjerama i načinu komunikacije koji prakticirate na forumu.

    U posljednje vrijeme određeni broj korisnika konstantno se žali na pad kvalitete foruma, dok istovremeno svojim negativnim komentarima doprinose stvaranju toksične atmosfere.

    Umjesto da se suzdržite od širenja negativnosti i da konstruktivno doprinosite raspravama samo kukate i vrijeđate jedni druge. Sve je prepuno destrukcije i negative. Sasvim suprotno od onoga kako je zona zamišljena. I ne, ne treba cijelo vrijeme vladati pozitiva jer i to pada pod domenu teškog glumatanja, ali kad čovjek ne može iskreno izrazit svoje mišljenje o nečemu, a da ga se ne nazove razno raznim negativnim epitetima onda tu nešto opasno nije u redu. Imam dojam da postoji nekolicina ljudi koji svjesno nanose štetu kako forumu u cjelini tako i određenim ljudima ponaosob.

    Uvijek smo težili tomu da u središtu zone uvijek na prvom mjestu treba biti dinamo i njegovi navijači, a to sve lagano pada u vodu jer se fokus okreće na teme kojima ovdje vjerojatno i nije mjesto, a iz tih tema kreće dosta netrpeljivosti koje se prenose na druge dijelove foruma - poput virusne infekcije.

    I za kraj, nisu pojedini članovi razlog što stariji forumaši više ne pišu na forumu ili što ta famozna kvaliteta foruma pada, već taština i egoizam pojedinaca koji bi htjeli da svi stoje u stavu mirno i ne propitkuju ništa o tome što rade novi ljudi u klubu. Kako je prošla "uprava" čašćena teškom artiljerijom jer zašto parazite ne bi smjeli nazvat parazitima!? tako je i ova sadašnja za vrijeme njenog mandata podložna propitkivanju i kritici. I u tome ne bi trebalo biti ništa loše, pa tomu ovo mjesto i služi i ljudi na to imaju pravo.

    U zadnje vrijeme zbog nekih osobnih stvari ne pridonosim forumu na način na koji bi moderator trebao pridonosit, ali to me neće spriječiti da od ovog trenutka krenem uklanjati sve one koje zapazim da vrše bullying nad kolegama forumašima.

    Zapitajte se zašto dolazite ovdje? Da biste pisali o Dinamu i razmjenjivali mišljenja s ljudima s kojima dijelite iste, slične ili bar interese koji imaju isti krajnji cilj ili ste tu da docirate s visoka, vrijeđate i omalovažavate druge?

    I dalje je zona kvalitetna, dokazuje to i broj ljudi koji svakodnevno posjećuju ovaj forum. Zašto je kvalitetna - zato što i dalje nudi alternativu dnevnoj dozi trasha koja dominira društvenim mrežama i portalima u Lijepoj našoj. I zbog toga svi skupa težimo tome da tako bude i ubuduće i da ta krivulja ide prema gore, a ne u smjeru koji guši i ubija forum.

    Sad svi skupa - back to the topic.
  • vjeko1701
    8k
    Tu se slazemo. Bolje jedno posteno nego 5 populistickih. Filijala isto bolje posteno kroz godinu dana nego odmah al napola.

    Puno je tu posla. Bivsa garnitura nas je do pocetka prosle sezone unazadila na pred-Bjelica eru i na to sve trosila 60M godisnje.

    Svaki rok je ekipa bila sve slabija i sve manje balansirana a trosili su se milijuni ko da iz guzice ispadaju.

    Ne treba od nikog raditi zlatne idole. Trenutni ljudi ce grijesiti, krivo procjenjivati, trebat ce im vremena...al neke stvari moramo proci. Neke promjene su bile nuzne. Mislim da neki nisu svjesni situacije u kojoj je bio klub neposredno prije promjene garniture.
  • Keyser Soze
    10k
    Razmišljam malo o potencijalnoj kupnji Pašalića, ne znam isplati li se davati 3m za njega kad nam ne može pomoć u play offu LP, za ostatak sezone je top, ali ga nema za dvije najbitnije utakmice u sezoni.
  • NitkoBitan
    17k
    U kontekstu dovodenja igraca treba imat na umu da (pretpostavljam) jos nismo dobili novac od osiguranog ulaska u barem EL (to valjda dobivamo tek nakon PO), da jos nismo nikog prodali za ozbiljan novac (5+ milijuna) te da jos Olmo nije prodan pa je i tih par milijuna na cekanju.
  • Paggini
    19.7k
    od tih 8 koliko je 90min a koliko :lol: minute na kapaljku? Jesi siguran da bi volio vidjeti Ogiwaru na beku protiv Bernarda Silve i takvih igrača u LP? Jedno je ono što može proći u hnl a drugo europa. Ogiwaru ne bi volio vidjeti ni protiv hajduka u defanzivi cijelu utakmicu a ne u europi.don

    A mislim, ovom logikom ne bih pola ekipe Dinama volio vidjet protiv Citya :lol: kužim poantu i volio bih i ja da izmislimo nekog RPGa na lijevom beku, ali ne bih se složio da je nužnost, ako se nađe - vrhunski, ali ne bih za par milijuna eura.

    U HNLu se uopce ne bojim da će Ogiwara biti top, čak sam siguran da će biti top jer njegov stil nogometa je dušu dao za te bunkere, u koje ubrajam i Hajduk. Brz je, okomit je, fini ubačaj ima. Protiv Rijeke na Rujevici je bio izvrstan i defanzivno, recimo.

    Tu smo da dajemo mišljenje ali onaj tko donosi takve odluke snosi odgovornost za iste, bile one pozitivne ili negativne.don

    Potpis na ovo, istina.
  • cibona
    2.9k
    U posljednje vrijeme određeni broj korisnika konstantno se žali na pad kvalitete foruma, dok istovremeno svojim negativnim komentarima doprinose stvaranju toksične atmosfere.Eduardo

    Konačno da je to i netko rekao. Cijelo vrijeme isti pojedinci stavljaju ironične i sarkastične komentare na način da omalovažavaju i vrijeđaju ostale koji teže kontruktivnim raspravama.

    I uvijek se radi o jednom, dvojici istih likova...
  • Jurki
    11.7k
    mislim da generalno ne vrijedi te novce pa taman da nam bi i bil dostupan za play off (a nije).
    Mislim da trebamo probati dopeljati jaci kalibar igraca.
    Pasalic bi nam bil samo jos jedna prinova koja je u 5 deka sa Špikom. Pasalic mi nije igrac koji vredi 2-3-4 milijuna.. a ne vidim po nicem da bi mogel opravdati tu investiciju.

    Poteze se pitanje Rpgovog igranja krive strane.. mislim da bu Jakir njega koristil u Europi ko Lb.. dok bu u hnlu tu poziciju igral Ogiwara. Jednostavno nemrem najti drukcije obrazlozenje. Ocito se smatra da Ogi nije jos na toj razini da more igrati najjace utakmice ko bek. I to kuzim. Njega smo samo vidli u hnlu i to ne u najjacim utakmicama zbog ozljeda itd.
  • Veljko
    68
    Decki moji problem je sto mi danima pricamo i razmatramo o transferima (pojacanja) ali nekako se nazalost nista ne desava...ovaj tjedan je HNL na programu a nase najbolje desno krilo je i dalje Dario Spikic....
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions