• miro
    4.4k
    ne znam jel bi ga ovi pustili ispod 3, a ako dođe na svoju razinu, on može bit najbolji naš vezni uz Baturinu
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    očekujem iza 13h barem 30-ak stranica dobrog štiva za listati...
    Nemojte me razočarati :joke:
    Nemrem igra Dinamo

    Dobro ste krenuli, ali onda vam je @deda malo skresal entuzijazam :lol:
    Tak da sam malo podvojenih osjećaja... Jer se slažem s dedinim upisom, ali onda opet kak je @Paggini napisal - kaj bumo sad delali ostatak dana na temi :chin:
    Ipak, dio ekipe se i dalje peca kao šarani na kuruzu, tak da 15 stranica, nije loše :grin:
    Nego, da se vratim na temu (i zakuham opet malo) ništa se o Vipotniku ne piše, očito niti tu nema interesa, iako smo ga prošle godine htjeli... Ili?
  • modri7
    130
    Marko Rog, koliko god dobar bio i drag svima ovdje, ima 29 godina i povratnik je nakon teške ozljede. Zar netko može zamislit da mi za igrača pod tim okolnostima damo 3-4 milijuna eura? Na kraju krajeva, ovi iz Italije jedva čekaju da se on vrati u formu i njima u klub. A njima 3-4 milijuna manje znači nego nama.
  • Krulek
    440

    Slažem se, teško je nekad kao navijač prihvatiti realne činjenice i tražiti alibije. Desno krilo, napadač, vezni igrač ev. umjesto Sučića, neriješeno pitanje lijevog beka?
  • miro
    4.4k
    pa je, u pravu si u biti
  • Nino Bule
    13.4k
    realne činjenice i tražiti alibijeKrulek

    Stvar je da nije realna cinjenica da se tjednima nikog ne dovodi i samo prodaje, i onda kad to napises ispadnes klaun i ljudi ignoriraju sta dalje pises jer si se diskvalificirao pisuc gluposti
  • Crni86
    3.5k
    tovari se spominju za vipotnika
  • Bosskovitz
    11.7k
    Znači, pojačati ekipu na deficitarnim pozicijama znači ići na sve ili ništa?modri7

    Ajde ti meni objasni kaj znači "ako prođemo, prođemo".

    Momčad je pojačana na nekim pozicijama, na nekim još nije s naglaskom na "još" jer se očito na tome radi. Od prije no što je prijelazni rok počeo smo znali da će neka pojačanja najvjerojatnije stizati tek na kraju prijelaznog roka jer će preferirati neke druge opcije ispred nas. To je naprosto realnost, sviđala nam se ona ili ne. Trenutno imamo momčad koja je pojačana u odnosu na prošlogodišnju, a izvjesno je da će biti još jača do playoffa LP-a. To je isto realnost.

    Nije bas mali novac u igri i taj novac bi nam mnogo stvari olaksao.Crni86

    Naravno. Ako se plasiramo u LP onda smo na konju, ali ako se ne plasiramo u LP onda i dalje trebamo biti konkurentni i u prvenstvu i u EL i funkcionirati normalno kao klub.

    Moj je dojam da neki ovdje misle kako bismo trebali potrošiti 20 milijuna na tri mega pojačanja koja nam garantiraju ulazak u LP jer ćemo svakako od nje zaraditi 30+ milijuna, ali stvarnost je ta da niti mi imamo 20 milijuna za pojačanja, niti nam tri mega pojačanja mogu garantirati LP, niti je 30+ milijuna od LP neki neočekivani bonus kojeg možemo trošiti kako nas volja.
  • MarK
    621
    Možda bi trebali početi više gurati klince. Fascinira me kijevski imenjak koji to odlično radi već godinama s tim da nisu puno izgubili na kvaliteti, mislim da smo al pari s njima.
  • Crni86
    3.5k
    ja ne mislim da se treba potrosit 20 milja, ali moras neke osnove poslozit kao sto su desni krilo i lijevi bek. To su stvari koje smo znali od prosle sezone i koje sam smatrao pod normalnim da cemo rijesit do PO da smo ful spremni za te tekme.

    Da si to poslozio reko bi da smo odradili maksimalno sta smo mogli i ostalo je sad na terenu i sportskoj sreci.

    Ovako ako se ne prode potegnut ce se price o desnom krilu i lijevom beku sto je skroz korektno i ispravno da se potegne makar oni dosli danas jer je to puno prekasno za PO, a ti znas vec 4 mjeseca da su nam te pozicije deficitarne. Po meni je to sa strane SD neozbiljno. Do sad sam ga hvalio i svi potezi do sad su bili okej, ali ovo me smeta.
  • Ivanmtk
    1k
    Bolji smo skoro za klasu.
  • Keyser Soze
    10k
    Moj je dojam da neki ovdje misle kako bismo trebali potrošiti 20 milijuna na tri mega pojačanjaBosskovitz

    Moj je dojam da nitko ne očekuje da potrošimo 20 milijuna eura nego da se pravovremeno pojačamo na pozicijama koje nam "gore" mjesecima.

    Carlos znači nije bio u kombinacijama, a ne spominje se nitko drugi, desno krilo nije dovedeno, najbolji desni bek nam igra lijevo.

    Puno ljudi histerizira, neki s razlogom, neki bez razloga, ali mene više od takvih živciraju oni koji guraju narativ kao "šta bi vi više htjeli" jer prijelazni rok za sad nije onakav kakav se najavljivao, a nerealno je da se u 8. mjesecu pojačamo za play off LP kad ti igrači svi od reda nisu prošli pripreme s nama.

    Histeriziranja i žalbi će biti sve dok se te pozicije ne riješe, a za sad niti jedna od njih nije ni blizu.
  • Olmic
    3.6k
    Dobro si napisao @sanjinlego na instagramu , ne znam jesi i tu… oke nije panika, ali zasto nam desno krilo igra igrac kaj je to igrao prije 8 godina i zasto nam lijevog beka igra desni bek…to su pitanja i za tewnera i sd. Pojacanja kasne, ali se neki trude to opravdat…
  • Krulek
    440

    Klaun ili ne, gluposti ili ne, kako tko shvaća svoje replike to je za diskusiju, ali moguće nedovođenje igrača poput napadača, desnog krila, lijevog beka i moguća prodaja Sučića bez zamjene je traljav posao ma koliko se pokušavala opravdati. Ako se ovo riješi do kraja prijelaznog roka moje isprike do poda, ako ne klauni će isplivati na površinu.
  • eol12
    588
    Imamo kostur ekipe i neću plakati ako do 20.8. ne dovedemo još jednog napadača, veznjaka ako Sučić ode i desno krilo, ali ako ne dovedemo onda je ovo veliki promašaj sd-a i za to se jednostavno ne može pronaći opravdanje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions