• Neki tip
    21.3k
    Trebalo se odma iskomunicirat to da se ne vode ratovi i panika tjednima oko dotičnog..Noel

    I da se odmah iskomuniciralo iliti demantirao interes, ništa to promijenilo ne bi.

    Osim imena. Mada sam i oko toga skeptičan.. Naime, da se demantirao interes za Carlosa, onda bi se lamentiralo o tome kako je SD nesposoban pronaći takvog igrača, kako gledamo samo domaće tarabe, a ne igrača koji "nije preskup, a zabio je 14 golova i imao 4 asistencije u jačoj ligi od naše" i kako.. nadopuniti po želji i potrebi.

    Ali evo recimo da se Carlosa i ne bi više spominjalo, svejedno bi se dogodilo sljedeće..

    Netko bi zanemario tisuću puta ponovljenu opasku da se želje i maštanja upisuje u temu Scout služba, linkao nekakvog Zanze Mutombuoa, 3 milje na TM, istječe mu ugovor sljedeće godine, dopisao kako bi ga se dalo dovesti možda za 2 milje, onda bi Ničota ili XY napisao članak kako Dinamo pozorno prati i Mutombua nakon što je propao Carlos, ali su konkurencija Sparta Prag i Calgiari, linkala bi se vijest i potom ovdje natuklo 20ak stranica kako je Carlos bolji i kako šteta što se nije njega pokušalo dovesti ili pak kako se Mutombo evidentno bolje gradi, godinu dana je mlađi i više podsjeća na Miereza zbog igre glavom, ali s boljom tehnikom te kako bi nam bio dobra #ubacirandomizraznaengleskom opcija. :blush:
  • Paggini
    19.5k
    Da spriječim daljnju histerijudeda

    I šta sad da radimo ostatak dana na ovoj temi? :angry:
  • Crni86
    3.4k
    Nije problem sto Carlos ne dolazi, ali mi smo prodali naseg treceg napadaca za 1,5 milijuna eura i koji je vrlo vjerojatno igrao za neku okej placu (ne znam jel ima tko info oko brodiceve place) te koji je imao 7 golova i 3 asista u drugom dijelu sezone.

    Po meni je brodic bio odlicna solucija za treceg napadaca, ne vidim bas neki razlog zasto smo se rjesavali brodica osim ako nismo nanisanili nekog boljeg.

    Prodaju brodica sam si opravdavao dolaskom nekog poput carlosa, a sad mi iskreno nije jasno zasto je prodan jer se u medijima spominjalo da broda nema nista protiv toga da ostane u dinamu.
  • Mali Zeus
    12.5k
    A ništa, preusmjeriti sve snage na Motumba.
  • Jurki
    11.6k
    I šta sad da radimo ostatak dana na ovoj temi? :angry:Paggini

    Pricekati dok Lesi, Droljivari i ostala novinarska kamarila ne izbace žuč iz svojih pera.
  • don
    5.5k
    meni je puno veći problem Cordoba od Carlosa.

    Dinamo kao klub si ne smije dozvolit da te netko rasteže po mjesec dana. Oćeš-nećeš? Doviđenja i okreni se drugim opcijama. Mislim da sam Marić nema pojma kolike su šanse da stigne Cordoba..
  • Noel
    5.9k
    A ništa.. combo Mierez-Pašalić i zatvaraj prijelazni rok.
  • blubach
    226
    Vjerujem dedi da je istina da Carlos nije bio u nikakvim kombinacijama za Dinamo.
    Ali moram reći da sam tom informacijom malo tužan, da se nismo probali barem ubaciti za njega jer mi se čini da je 2m bargain za takvog igrača, pa onda ajd, ako ovi žele više, ako Bešiktaš nudi više, odustanemo...
    Ako naši skauti i Marić prije nisu ni čuli za njega, mogli su iščitati naš navodni "interes" koji se tjednima provlači po medijima i provjeriti stanje, jer po svemu sudeći, to je odličan igrač.
    EDIT: tek si sad promislio, mislim da su prodajom Brodića naši napravili 2 opcije: ili će treći napadač bit nekog ko već imamo (Jurić ili neki klinac) ili će se za trećeg napadača dovest netko do max 500k, jer nema šanse da mi potrošimo na treću špicu više od toga kad mislim da naši smatraju da je Kulen drugi napadač, a Petko je zacementiran u prvih 11. Mislim da moramo zaboravit na baš pravo pojačanje u špici ko se može izborit za prvih 11.
    Dvosjekli mač je to uvijek, imaš udarnog igrača i za drugu top špicu nema pretjerano minuta, nit mislimo izdvojit puno novaca za to, ali ako se desi neka teža ozljeda, Kulen nam je prvi pick, što za LP naravno nije dovoljno dobro...
  • Crni86
    3.4k
    mozda je Cordoba bio samo laznjak, da se spusti cijena za pasalica.

    A mozda i ova cijela prica sa napadacima je laznjak za miereza. Vidjet cemo.
  • don
    5.5k
    A mozda i ova cijela prica sa napadacima je laznjak za mierezaCrni86

    ne može nikako biti lažnjak za Miereza kad sam Osijek ga ne želi prodat nama, vrlo jednostavno.
  • Crni86
    3.4k
    tu se slazem sa tobom, ali ostavljam mogucnost da mi za nesto u pozadini ne znamo.
  • Krulek
    440
    Ako je istina za Carlosa, kao i fake news za Cordobu, ako je istina za Sučića i Como i ako čekamo milost od Miškovića za Pašalića onda je sve ovo jako, jako loše čak traljavo odrađeno. Umjesto pojačanja Dinamo će biti oslabljen.
  • Jurki
    11.6k
    Kolko sam ja skuzil Yverdon ima financijskih problema i da su trazili 2 milje za njega max u 2 rate.
    E sad kolko je to uopce izvedivo s obzirom na nas poslovicni problem sa cash flowom..
    cifra ko cifra nije velka.. al mores se jebat ak nemas ni pol u čarapi.
  • E46
    621
    Dinamo nije htio svojom ponudom parirati klubu iz Turske, odnosno, nije htio ući u licitaciju i mora se okrenuti novim opcijama na tržištu. Ionako im je fokus sada na Marcu Pašaliću iz Rijeke pa će sve financijske resurse usmjeriti prema tom igraču kojeg su prošle godine odbili iako je bio - besplatan!

    Ovaj kosati idiot ubiti nista nije saznao i nista nije doznao, samo je uhvatio priliku da sa jos jednim clankom popljuje novu upravu Dinama.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions