• Nogo
    3.6k
    Dinamo nije htio svojom ponudom parirati klubu iz Turske, odnosno, nije htio ući u licitaciju i mora se okrenuti novim opcijama na tržištu. Ionako im je fokus sada na Marcu Pašaliću iz Rijeke pa će sve financijske resurse usmjeriti prema tom igraču kojeg su prošle godine odbili iako je bio - besplatan!

    O jbm te živote i nas i štednju u sve.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Dinamo nije htio svojom ponudom parirati klubu iz Turske, odnosno, nije htio ući u licitaciju i mora se okrenuti novim opcijama na tržištu. Ionako im je fokus sada na Marcu Pašaliću iz Rijeke pa će sve financijske resurse usmjeriti prema tom igraču kojeg su prošle godine odbili iako je bio - besplatan!

    Morao je peder ovo napisati još jednom.
  • rioda
    4.8k
    Dinamo nije htio svojom ponudom parirati klubu iz Turske, odnosno, nije htio ući u licitaciju i mora se okrenuti novim opcijama na tržištu. Ionako im je fokus sada na Marcu Pašaliću iz Rijeke pa će sve financijske resurse usmjeriti prema tom igraču kojeg su prošle godine odbili iako je bio - besplatan!

    O jbm te živote i nas i štednju u sve.
    Nogo
    Vidi se po tekstu da je to njegova izmišljena konstrukcija, dakle sigurno nije dobio informaciju da Dinamo nije htio licitirati, nego mu je, eto, bilo zgodno tako napisati.
  • skener
    873

    nisam ocekivao da ce tako udariti po svojoj vlatkici
  • Maximo
    490


    Mi valjda možemo parirat jedino kad smo jedini zainteresirani za igrača...

    Opet kažem, šteta, LP na jedan korak...a štednja...Bešiktaš će igrat KL onak...
  • Paggini
    19.6k
    Sad cemo se opet uhvatiti riječi tog nakaradnog klauna Lesičkog i opet kreniti drviti po našem ciganjenju, kako se sramotimo s malim ponudama, kako ispadamo smiješni...
  • Mali Zeus
    12.5k
    nisam ocekivao da ce tako udariti po svojoj vlatkiciskener

    Ma za to je kriv Šimić kužiš.
  • Jurki
    11.6k
    Morao je peder ovo napisati još jednom.Mali Zeus

    Mislim da se taj peder malo zlejal jer Turci koji danima raspredaju o igracima i vabe ih kod sebe.. na cijelom twitteru nema ni slova o njemu od jucer.
    Uglavnom bumo vidli di bu zavrsil.
  • sanjinlego
    3k


    Okej, ne volim ga ni ja. Ali sto je peder po ovome sto je napisao istinu? Jedino Mmaee je završen nekako brzo, sve ostalo dosta sporo, tromo. I što? Na kraju ćeš opet popustiti i ulupati milijune u Rijeku? Daj pusti me opravdanja. Još mi napiši da su Bruno Petković i Sandro Kulenović dovoljni za borbu na tri fronta, i da bi potencijalno Pjaca mogao na mjesto napadača.
  • Maximo
    490


    Hahaha...pa možeš očekivat uskoro takve komentare ako nikog ne dovedemo...šta postaje moguće nažalost...
  • Crni86
    3.5k
    Znaci prodamo treceg napadaca za skoro istu svotu kolku ovi traze i mi sad necemo uc u nadmetanje. Mi valjda mislimo da kad se mi javimo vise nitko drugi se nesmije javit i bit zainteresiran za igraca, inace cemo odustat.

    Malo muda ne bi bilo lose pokazat. Sad sam ja vec malo nestrpljiv, ima vremena do kraja prijelaznog roka jos jako puno, ali ako si spremao transfer rok tamo od travnja, mi smo trebali imat rijeseno barem 90% dolazaka. Pa ajde pred kraj ak se nesto fantasticno ulovi.
  • Mali Zeus
    12.5k
    Okej, ne volim ga ni ja. Ali sto je peder po ovome sto je napisao istinu? Jedino Mmaee je završen nekako brzo, sve ostalo dosta sporo, tromo. I što? Na kraju ćeš opet popustiti i ulupati milijune u Rijeku? Daj pusti me opravdanja. Još mi napiši da su Bruno Petković i Sandro Kulenović dovoljni za borbu za tri fronta, i da bi potencijalno Pjaca mogao na mjesto napadača.sanjinlego

    Vjeruj mi, ne piše on to tj. ponavlja slučajno. Makar bila i istina. Uglavnom nekima je očito bilo što kaj taj smrad kaže svetinja i sve vjeruju. Evo odmah ispod post.
  • Orc123
    7.8k
    Kako god bilo da bilo propustili smo mladog napadaca, razvojnog igraca, prvog strijelca svicarske lige za kikiriki, za cca 2mil eura!? ...realno cinjenica je da ne znamo dogovoriti ni jednog stranog igraca kojeg treba platiti, ali zato cemo se istankati u hnl s parama, uopce ne sumnjam u to, pa cemo opet raditi rekonstrukcije sljedece ljeto jer ce se tih igraca opet trebati nekako rijesiti. Nakon 5.9. dat cemo svoj sud....vise se ne zamaram i ne ocekujem nista.
  • Laugreano
    2.5k
    Ne vjeruj Lesiju ni kad darove nosi.
  • Maximo
    490


    Mara mi se cijelo vrijeme čini koda bi dobrog igrača ali nebi riskiro i uložio više od milje i pol...to je dobra taktika za Konf ligu sljedeće godine...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions