• Tom Hanks
    3k
    Čovjeka si doslovno prozvao lažovom a ispostavilo se suprotno pa kad si to shvatio brže bolje si išao nudit "mir" i umanjivati (kao i sada di kažeš kako si samo na nešto ukazao i to je to nis posebno) svu tu bezobraznu raspravu i skretati na nepodobne ateiste koji likuju :rofl: sama činjenica da si to uopće spomenuo govori kako ti je samo do reputacije i ugleda(crkve,pape) a ne do istine i da ništa van službenog ne smije bit vani već gurati pod tepih da se nebi netko slučajno naslađivao,strasna stvar..
  • db-izbjeglica
    15.4k
    Meni je najjače što se kod svih tih sranja uvijek poziva na toleranciju, inkluzivnost, prihvaćanje, slobodu govora... pa tko to uopće negira? Svi ti provokatori su uglavnom ekipa koja ima 50 kila s krevetom, očigledno su jedinke s kojima se priroda grubo našalili, provociraju većinu i što im se dogodi? Apsolutno ništa... o čemu mi onda pričamo, od strane koga su ugroženi i što konkretno hoće?

    Screenshot-20240728-213908-Brave.jpg

    Ovo je lik koji je osmislio ta sranja na otvaranju.
    Lika većina žena može fizički savladati bez ikakvog problema, prosječni muškarac ga prebije sa korištenjem samo slabije ruke, a da ne spominjem malo jačeg katotalibana.

    Nitko ga neće ni pipnuti, ali ta kasta očito želi biti povlaštena, žele da se ne smije ni komentirati njihovo provociranje i da im svi trebaju aplaudirati i s odobravanjem dočekivati njihove perverzne eskapade.

    Uvjeren sam da će sve skupa vrlo brzo puknuti... jer debelo pretjeruju, a onda će se sve vratiti na neke niske standarde za koje svi trenutno mislimo da su davno prošla vremena, kako to uvijek bude, nastradat će i ljudi koji nisu provocirali i ne žele s tim imati nikakve veze.
  • NitkoBitan
    17.3k
    Kako nevin pogled pripadnika ugrozene skupine :blush:

    Pa ovom zlo isijava iz pogleda...
  • mali M
    5.1k
    :lol: kakav si lik... Al nemam ja problem s nikime, a to što ti preuveličavaš što sam rekao da je editiriao a nije sam mu se i ispričao,... Samo pokušavaš unjeti još razdora u nešto što te kakti ne zanima.. još jedan izrugivač vjere koji dolazi na teme o vjeri kako bi ga se čulo... Živio ti meni Henks, i dalje čekam trenutak ne osuđivanja na temelju pretpostavki i kad ćeš ekšuli probst nešto napisat na ovoj temi da ne spljuješ vjernike..
    A druga stvar ti si zaljepio sliku u kojoj sprdaš Patka za nekog mrzitelja pape na fejsu...
    Ajde stani više, odgovaram tu drugim članovima i stalno se neki od vas zakače i nađu pametovati.. nit sam u startu tebe tagirao niti ništa... Koja ti je svrha na ovoj temi? Sprdanje s vjerom i vjernicima?
  • miro
    4.4k
    Kakvo naša katolička zajednica Zone ima mišljenje o Life of Brian?
  • mali M
    5.1k
    što te zanima? Britanski humor, kome sjeda sjeda, kome ne ne. Ako pitaš za katolički pogled na isto, pa naravno da izrugivanje sa Isusom ne spada u pljesak i preporuku u lokalnoj crkvi za isti.. što te točno zanima, pitaj otvoreno
  • Tom Hanks
    3k
    A druga stvar ti si zaljepio sliku u kojoj sprdaš Patka za nekog mrzitelja pape na fejsu...mali M

    Evo vidiš,i šta da ja sad tebi kažem na ovu glupost?Jel stvarno trebam crtati,ajde crtati ću.Čovjeku sam to stavio jer su me ti komentari odma sjetili na njegove upise u kojima je kritizirao papu pa sam mu pokazao iz tog razloga,kako si ti zaključio da mu se ja nešto rugam ne znam.
  • miro
    4.4k
    pa odgovorio si mi. To je isto tako bila totalna blasfemija i podigla je užasno puno prašine u svoje vrijeme, samo je bila duhovita i inteligentna provokacija.

    Iz perspektive katoličog nauka - sotonizam, a ipak nekak nije, jel tak?
  • db-izbjeglica
    15.4k
    U međuvremenu... komentator eurosporta maknut sa programa igara jer je izrekao totalno banalnu šalu. Plivački program kasnio jer se ženska štafeta australije nije maknula nakon dodjele medalja... i on se drznuo izreći, zamislite sad... žene ko žene, kasne, šminkaju se, motaju se okolo! :scream:

    Pa dajte ljudi, dogovorite se, jel imamo slobodu govora ili nemamo slobodu govora, jel se može šaliti sa svime ili se ne može šaliti sa svime...priča se jedno, a onda ipak ispada da postoje teme u koje se ne smije dirnuti, čak ni bezazlenom šalom o totalno nebitnoj stvari.
  • miro
    4.4k
    Da je žena to rekla svi bi se nasmijali i nikom ništa, kreteni
  • vjeko1701
    8.1k
    Pa dobro koji k*. Pa ko tu brani moderna izdr*avanja i "korektnost". Zakaj se svaka j*bena rasprava mora reducirati na "ali ali ali ovi drugi".

    Sve je sranje, nitko vise nema trunke smisla za humor. Svi su postali uvredljive pahuljice i svi placu radi "onih drugih". Cijeli svijet se pretvoril u hrpu uplakanih prvasica.
  • mali M
    5.1k
    do jedne granice se slažem s tobom. Stvarno svijet je postao preosjetljiv. Ali... Dok se snimi jedan "life of Brian" u x vremena, to bude malo kontraverzno al prođe u masi ostaloga. Trenutno imamo materijala svaki tjedan "gledati" jedan Life of Brian, sa još gorim humorom, ali više uvredljiv. Činjenica je da od kad je ova krajnja ljevica počela iskakati medijski da ne skidaju moralnost i vjeru sa svojih šljokastih čubica. Neš ti da se toliku medijsku pažnju daje 50 frajera koji dođu na trg na 45 minuta, izmole i odu. A kad neke ženske se zalijaju s "krvlju" i leže na istom tom trgu za slobodu krava i pilića, nikom ništ.
    Živimo u baš glupom vremenu u kojem se muškarci ne žele ponašati kao muškarci, žene mrze muškarce ali ujedno žele i biti muškarci, obitelj kao pojam je omražena, a slobode se potiču samo kada ta sloboda odgovara "tvom" narativu... Na nama je kako ćemo dalje..
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Majku mu milu. Stvar je vrlo jednostavna. Zašto, ali zašto nečija spolna orijentacija mora biti u prvom planu OI? Ne samo to, nezdrav život, debela spodoba na otvorenju događaja koji se sastoji od fizičkog nadmetanja onih najboljih? Zašto se na natjecanju koje treba spajati uopće ima potreba sprdati itko? Ne samo to, ako već sprdamo, onda sprdamo sve, a ne samo Kršćane.

    A zašto su Kršćani ljuti? Zato što ne smijemo vratiti, LGBTŽLDJFHJFHF+ i ugojene spodobe koje se uvjeravaju da su fat positive movement ne smiješ zezati, ne smiješ ih spomenuti - to je govor mržnje. E pa ljudi moji dragi, dok god sloboda govora nije obostrana - onda je i nema. Pustite priče o vjeri, ovo je vrlo jednostavna priča o jednoj frakciji koja maltretira cijeli svijet, sve se polak opretvara u raspravu o njihovim pravima, drag queen predstavama za djecu, roditelj a i b, rodno binaran neutralan aseksualan, crn...daj odljepite sa stim sranjima i ostavite nam barem sportove, nabijem vas na Liu Thomas i Megan Rapinoe.
    Sa štovanjem
  • vjeko1701
    8.1k
    Trenutno se jednoj strani vise tolerira, prije se drugoj, u buducnosti ce se trecoj. To je tako. Ja samo ukazujem na licemjernost onih koji iz sveg glasa kmece kada se takne njihovo a u isto vrijeme se zale na kmecanje drugih. Ko i u svemu ostalome, malo tko je voljan naci se na nekoj sredini.
  • miro
    4.4k
    Zanimljivo je da baš u tom Life of Brian imate onaj često dijeljeni skeč kad Eric Idle kaže da želi biti žena i da ga odsad zovu Loreta

    Nemojte mi Pythone stavljat u koš s ovima
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.