• Zagi
    7.6k
    Nećemo tražiti trenera još dugo vremena.
  • Common Sense
    796
    Profa je siguran ko lova u sefu.
  • Jos-Optimus
    2.1k
    pripremi se navijati za svoj klub, a malo manje kenjati
  • Samurai
    104
    kad svi kenjaju ja se sprdam..
  • Noel
    5.9k

    Neno ljubavi trebali li ti što čeka napet u niskom startu.
  • Maximo
    490


    Nebi htio bit pesimista, ali ovo me podsjeća na prošle godine satriana. Sve dogovorili s njegovim klubom, sad će krenut, nijedan drugi klub se ne spominje u komunikaciji, odjednom potpiso za brest:gasp:
  • Dinaminjo
    929
    Celju damo 500k za ovog iz Bordeauxa.. Mi (jos) tolko imamo
  • Samurai
    104
    Ma ja bi samo da čovjek bude svoj..imam ko i svi osjećaj da se donose odluke sa utjecajem iz različitih strana a najmanje njegove..previše nekih nelogičnih odluka od kad je tu..s obzirom na njegove odluke i igru njegovih ekipa prije…znam da je to nebo i zemlja Al opet..
    Ne mogu se oteti dojmu da osim nekog gegen pressa nema ništa..Kak bi reko profa..automatizama u igri..a imaš pjacu petka roga misica..eh
  • Crni86
    3.5k
    vidjet cemo, mozda i nasi nakon ovog s cordobom pusu na hladno pa nejdu sa nikakvim info van dok nebude sve gotovo.

    Mislim da cemo sutra biti pametniji jer ako je carlos maknut cak i sa klupe to je transfer doslovce da su igrac i klub dogovorili uvjete i cekao se sam potvrdan odgovor svicaraca na ponudu da krene prema destinaciji. A sad koja je to destinacija vidjet cemo sutra.
  • Maximo
    490


    Ne znam, gledam ako su bešiktaš odbili, ostajemo mi i yb, sad s obzirom da oboje počinjemo iz playofa njemu se to možda čini isto, a švicarsku ligu već zna
  • Crni86
    3.5k
    ne znam, ove young boyse je spomenuo samo ovaj lik s twittera kaj je stavljeno u temu transferi vijesti. Nigdje se young boysi nisu spominjali, a interes besiktasa je od prije skoro mjesec dana.

    Yb imaju spicu koji je zabijo isti broj golova kao i on tak da mi nema smisla pretjerano bas. Ali opet i dalje nisam optimist. Vidjet cemo sve ujutro
  • don
    5.6k
    koliko sam uspio popratiiti, Carlos je bio na zagrijavanju i onda je trener dobio poruku od vrha kluba da ga pošalje na tribine jer će igrač uskoro napravit transfer.
    Kasnije je trener na pressici to i javno rekao, te potom glasovornik kluba na pitanje da li ide u Dinamo odbio komentirat.

    E sad, očito je da odlazi, u koji klub vidjet ćemo. Ni jedan klub se ne spominje previše u medijima što mi je čudno jer trener govori da će sigurno igrač napraviti transfer tako da vjerovatno se radi u tišini koji god klub to bio.

    Tako da, @Miro Vugrinec @Haza, spasite ovu histeriju na forumu i razjasnite situaciju :grin:
  • Noel
    5.9k
    Kaj se nisu za Carlosa spominjali neki arapi kao kupci i konkurencija nama i Bešiktašu?
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    nije brat,to je bilo za cordobu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions