• Dudu9
    812
    "Barcelona je postigla dogovor sa zagrebačkim Dinamom i Alenom Halilovićem oko transfera igrača u naš klub za početnu odštetu njegovom dosadašnjem klubu od 2.2 milijuna eura, koja će rasti kako igrač bude osigurao mjesto u prvoj momčadi. Igrač, koji 18. lipnja navršava 18 godina, počet će u Barci B. Halilović je potpisao na pet godina", priopćili iz aktualnog prvaka Španjolske
  • Mlađi referent
    12.3k


    Servirali smo našima novinarima informaciju s pressice, očekujem bar da do kraja večeri saznaju je li Dinamo to dogovorio ili netko drugi
  • skener
    873

    Bojim se da puno trazis od njih
  • Daliban
    1.6k
    Čak i da sav novac od Sučića uložimo u pojačanja, nisam siguran bismo li uopće bili jednako jaki za PO.

    Pašalić ne može igrati PO.

    Carlos je rezerva i zamjena za Brodića.

    Da i dovedemo nekog veznjaka biti će rezerva i igrat će Rog ili Ademi.

    Eventualno možemo dovesti pojačanje na lijevom beku, ali vjerojatno bismo doveli nekakav škart iz Ligue 2. Najbolja opcija za tu poziciju nam je Perković koji je na marginama.

    Ako ništa drugo, barem ćemo imati novaca za novi travnjak i reflektore po noći.
  • Crni86
    3.5k
    cekamo neki mig nasih insidera. Ako je odbijena ponuda besiktasa, mislim da ostajemo samo mi u pitanju kao buduca destinacija Carlosa.
  • scooniepenn
    3.3k

    Pogledaj na transfermaktu, malo je relevantniji od napisa u nasim medijima, posebno u ozbiljnim ligama kakva je Primera.
  • Orc123
    7.8k
    Maricu nadam se da si upiknuo Carlosa u pm ..... Pa fakat nije neki novac u igri ...smijesna cifra
  • Ivdzo11
    4.2k
    Neka stranica, ovo je prijevod...

    Prvi strijelac prošle Super lige sprema se za odlazak iz Švicarske. Alessandro Mangiarratti, trener Yverdon Sporta, nije ga stavio u red u nedjelju protiv Servettea, navodeći "pitanje sati" za transfer. Prema zagrebačkom Dinamu?
  • plavadesetka
    19
    odlično napisano gledaju se parametri a ne procjena navijača nekog kluba, i nama Petković vrijedi 10mil ali niko drugi ne želi ni 2.5mil dati

    isti igrac moze razlicito vrijediti razlicitim klubovima.
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Ljudi ,budemo svi pametniji narednih Dana. Cuvajte rijeci,a i zivce
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    Preko prodaje Sučića mogu preći jedino ako se onda kupe napadač, dva krila, lijevi bek i Rog/Kačavenda. Možda bi dobro došao još jedan veznjak za konkurenciju, jer bi ostali većinom na mladima i Ademiju (ako udarni dvojac bude bio Rog-Mišić), ali u tom slučaju bi Ademi trebao ići jer samo uzima minute mladima...

    Makar i dalje mislim da bi nam bilo bezbolnije prodati i Mišića i Petkovića zajedno, nego Sučića, ali to je više zbog toga što smo taoci njihovog stila igre, a ne zbog toga što je Sučić toliko nezamjenjiv. No to je možda djelom i do trenera.
  • Marcinko
    595
    Preko prodaje Sučića mogu preći jedino ako se onda kupe napadač, dva krila, lijevi bek i Rog/KačavendaDragon1Warrior123

    Mogu ti onda odmah reći da nećeš moći preći preko njegovog odlaska, ja bi pristao i samo na dolazak K.Carlosa i Pašalića, mi na L.Beka možemo dovesti samo neki prosjek i to teški, a i u vezi je upitno šta se može dovest ako već nismo u dobro doba upikirali nekoga, ali opet su ti skučene mogućnosti ako se isprsiš za krilo i napadača.
  • Captain America
    17.6k
    u vezi je upitno šta se može dovest ako već nismo u dobro doba upikirali nekogaMarcinko

    Sinoć je spominjana investicija u ekipu od 7 milijuna eura. Kačavenda će biti taj vezni koji će doći kao zamjena za Sučka i izaći će nas po Indexu manje od milijun eura. Sumnjam da je itko lud ponuditi preko 3 milijuna za Pašalića. Za Carlosa se spominje odšteta od oko 2 milijuna. Ostane nam od milijun do milijun i pol eura za lijevog beka.

    mi na L.Beka možemo dovesti samo neki prosjek i to teškiMarcinko

    Nadam se da se će se uspjeti naći kakav-takav lijevi bek za milijun, milijun i pol koji može korektno odraditi posao u defanzivi. Ne treba nama puno, čisto da odradi posao kakav je odradio Leovac.
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da je ipak malo pretjerano reći Mišića i Petkovića zajedno. Ajde da si rekao Mišića koji lagano pada, al Petko koji je reprezentativac koji svake godine radi čuda u europskim utakmicama i koji je bio ključan za titulu - pretjerivanje je. Poštujem Sučića i nikako nisam za prodaju jer mislim da može super napredovat još, ali jbg ovo je pretjerivanje.
  • Dudu9
    812
    njegov transfer je isto jedan od dokaza na sudu, plaćen 2.2 i još 3mil bonusa jer je zaigrao za 1 momčad tj odigrao 23min
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions