• Ludovic IX
    7.2k
    Dinamo je uvijek prodavao i prodavat će najbolje igrače. U zadnjih 18 mjeseci smo prodali 4 od 6 najboljih igrača. Propali nismo.

    Ako se proda sucic, to je da zatvorimo proračun a ako se uspije ući u LP, ne da ćemo imat zatvoren proračun za ovu već ćemo imati dobar dio i idućeg i onda se ipak malo lakše može planirati kad više nemaš 55 igrača na platnom spisku, a imaš višak love na računu i 15-20 miliona koji još trebaju stići od rata.

    Dal bi bilo bolje čekati PO i onda prodati nakon toga, možda i bi ali ja upravi vjerujem. Ako izigraju povjerenje, više neće biti uprava i to je to. Sucic je dobar igrač za dinamo i bilo bi ga lijepo imati u ovim godinama do kse još razvija ali ako moramo prodati igrača za kojeg možemo dobiti 10+ miliona, onda ipak bolje on nego onaj drugi
  • Peškaman
    4.2k
    Odlazak Sučića, ako je to uvjet za tri pojačanja, sigurno neće oslabiti ekipu.
    Odlazak Sučića, bez ozbiljnijih pojačanja će oslabiti ekipu.
    Tko će sve još doći kod nas ne znamo.
    Haza

    Play-off LP-a kreće 20/21 kolovoza,u prijevodu za 20ak dana.
    Prodajom Sučića mi u 20 dana moramo dovesti tri igrača(desno krilo,vezni,napadač).
    Što hoću reći,mi njegovom prodajom možda otvaramo vrata da postanemo jači,ali tek poslije play-offa.
    Valjda nam je cilj pojačati se za play-off.
  • Haza
    4.1k

    I meni je taj parametar bio komičan na prvu, ali eto i taj parametar postoji vjerovali mi ili ne:)
  • Kaktus Car
    491
    Što hoću reći,mi njegovom prodajom možda otvaramo vrata da postanemo jači,ali tek poslije play-offa.
    Valjda nam je cilj pojačati se za play-off.
    Peškaman

    To smo već prošli - Dinamo je nositelj i i s trenutnim kadrom favorit protiv svih mogućih protivnika u playoffu osim protiv Galatasaraya. Znači da pojačanja za ulazak u Ligu prvaka ne bi trebala biti neophodna i veza Mišić-Rog-Baturina mora moći iznijeti te 2 utakmice.
  • modri7
    130
    Osobno nemam dojam da se naši žele nužno pojačati za play-off. Više sam dojma da čekaju kako će se odviti play-off pa da onda prave daljnje korake. Ili ako prodaju Sučića, onda će se dio novca investirati.

    Da nismo imali Pjacu na tacni, pitanje je bi li imali riješeno lijevo krilo
  • NitkoBitan
    17k
    I meni je taj parametar bio komičan na prvuHaza

    Meni ni na prvu. Veliki europski klubovi ne zive od europskih rezultata i izlaznih transfera u mjeri kao i mi, nego od prodaje dresova, robe, ulaznica, sponzora itd. itd. A sve to ovisi o zvijezdama koje imas u momcadi.

    "Vrijednost" PSGa i francuske lige je enormno pala odlaskom Messija i Neymara.
  • Daliban
    1.6k
    mislim da većina ovdje ne misli da je ponuda sama po sebi loše, nego da je loše što prodajemo mladog igrača koji je 25 utakmica odigrao za Dinamo. Također,zamjenu za njega nemamo, a moje je mišljenje da boljeg od njega nećemo dovesti za play off LP.Brusa

    Ovo. :up:

    Pa i sam sam rekao da trenutno vrijedi 7-8 milijuna. Poanta je u tome da će do zime završiti u reprezentaciji i igrati minimalno EL.

    Ovdje se ljudi prave Englezi na to ili samo usputno odmahnu rukom. One priče da će Sučić možda najednom propasti kao igrač ne treba ni komentirati. Kakvi su to vražji argumenti za prodaju?

    Svi znamo da će završiti u reprezentaciji kroz narednu sezonu.

    Svi znamo da će nastaviti igrati dobro te da će to pokazati i u europskom natjecanju.

    Svi znamo da će vrijediti značajno više sljedeće ljeto.

    O pojačanjima ne znam ništa, ali siguran sam da bismo kvalitetna pojačanja lakše priuštili kada bismo ušli u LP.

    Možda bi mi ova prodaja Sučića da se šatro financiraju pojačanja za PO i imala smisla da je sportski sektor pokazao ikakav interes za dovođenjem klasnih pojačanja. Međutim, ja još uvijek čekam prvu klasu i kapitalca koji će ovo ljeto sletjeti na Maksimir. Ovako samo vidim da ćemo prodati jednog od tih svega nekoliko neupitnih startera koje imamo (Petković, Baturina, Sučić, RPG, Nevistić).
  • Mlađi referent
    12.3k
    Na pressici je trener Yverdona potvrdio da je Carlos prebačen na tribinu jer je pred odlaskom i da je stigla naredba
  • scooniepenn
    3.3k

    Dinamo je na Halilu i Jedvaju zaradio po 5 milja, kakvih 2
  • Vedraca
    18
    Prodat ce SD Maric Sucica, Zamjena ce mu da Bude Kacavenda a Novac od Transfera Sucica ce ulupat u Pasalica i strpat 4mio Misku u D...! Ostalu Lovu za Napadaca
  • NitkoBitan
    17k
    Inace je fascinantno koliko vas je bilo ushiceno na vijest kako ce Dinamo otkupit Kacavendu, a kad se spomenulo da ce Kacavenda bit zamjena Sucicu hladan tus... Ne kuzim logiku?
  • skener
    873

    Onda je to gotovo u iduca 24 sata
    Samo je pitanje gdje ide:wink:
  • Dudu9
    812
    za Halilović dinamo dobio 2mil a velika nada novi "Messi"
  • Ludovic IX
    7.2k
    real Madrid nije htio uzet Ronaldinha iz psg-a zbog njegovog izgleda jer su procijenili da neće prodavat dresove
  • scooniepenn
    3.3k
    Svatko tko se i kao klinac bavio sportom zna da dvostruki lom kriznih ligamenata znaci da igraca nakon 2 sezone neigranja ne smijes raubati. U normalnim okolnostima Kacavenda se kroz ovu sezonu treba vracati na onu razinu, uz nadu da ce ostati zdrav. To u prijevodu znaci maksimalno 20-ak utakmica, nikakvih 40 plus. Samim time, ocekivati da ce Kaca nadomjestiti jednog od najspremnijih nasih igraca u ovoj sezoni je jednostavno nerealno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions