• Daliban
    1.6k
    Ako posjedujem vilu u Comu i ona trenutno vrijedi 7-8 milijuna eura, pojavi mi se neki indonezijski biznismen i ponudi mi 9, a ja znam da će za godinu dana vrijediti barem 13, bio bih glup da prodam danas osim ako mi je novac nasušno poteban za nešto deseto. Do raspleta PO LP-a mi ne znamo hoće li nam novac biti nasušno potreban, štoviše prodajom danas umanjujemo si šanse za plasman.
  • Dudu9
    812
    di je garancija da će Sucic bit bolji i vrijedit više?
  • Common Sense
    796
    Činjenica je da su se igrači prodavali i da će se prodavati. Ako sleti dobra ponuda za Baturinu, odlazi i on, znamo već okvire koliko se traži.

    Mi igrače u one top klubove koji ne pitaju za cijenu ne možemo direktno transferirati. Njih ne zanimaju igrači koji igraju HNL, već oni koji su izdominirali u Bundesligi, Ligue 1, Erdevisie, Ligi NOS, Serie A. Ali, ono što možemo je prodati igrače upravo u te lige i uglaviti postotak od buduće prodaje kao što se to napravilo kod Olma i Gvardiola
  • Zagi
    7.6k
    Naaravno da nema garancije.
    Dosta velika kocka bi bila ostaviti Sučića.

    S druge strane, sve je kocka u ovom poslu. Zadača SDa je da se kladi na što više winnera.
  • Crni86
    3.5k
    ako imas i kucu u milanu i znas da ako dobis tih 9 milijuna eura i ulozis u bazen, vrt i terasu na kuci u milanu. I znas da ce ta kuca vise vrijedit nego sto su zajedno vrijedile kuca u comu i milanu bio bi glup da ne prodas tu kucu u comu.

    Samim time si mozda dajemo jos vecu sansu za nekakav konkretniji rezultat u grupnoj fazi.
  • Daliban
    1.6k
    Radije bih zadržao svoju vilu na jezeru Como kojoj će se vrijednost u narednih godinu dana skoro pa udvostručiti nego ju prodao pa uložio nekoliko milijuna u lošiju kuću na jezeru Bled čija će vrijednost stagnirati.
  • Dudu9
    812
    Pa Gvardiol sa 18 godina lijevak prodan u RB za 16mil plus razni bonusi i postotak, a Sučić sad ima 21 po kakvim kriterijima on idući godine kad će imat 22 vrijedit puno više? Sučić može jedino ako brutalno igra LP i u reprezentaciji da diže svoju vrijednost jer igranje Hnl nikog ne zanima
  • San Lorenzo
    15.3k
    Ako prodamo Sučića vrlo vjerojatno nećemo dovesti nikoga kao zamjenu, tj. Kačavenda je ta zamjena.
  • don
    5.5k
    kojoj će se vrijednost u narednih godinu dana skoro pa udvostručitiDaliban

    od kud tebi to da će Sučić vrijediti 20+miliona? Mislim da Sučić nikad neće preći tržišnu vrijednost od 15miliona ma koliko god on nama značio.

    Ako prodamo Sučića vrlo vjerojatno nećemo dovesti nikoga kao zamjenu, tj. Kačavenda je ta zamjena.San Lorenzo

    oni nisu ista pozicija.
  • Crni86
    3.5k
    ne znas ni kako ce se kretat cijena sucica niti tko ce se dovest i samim time kako ce se njiihova virjednosti kretati tako da su ti argumenti jako losi.

    Isto tako svrha postojanja kluba je sportski uspjeh, a ako je procijenjeno da sa sportske strane je isplatljivije prodat sucica i uloziti u neke igrace je puno bolja opcija. Ne treba sve samo gledati kroz vrijednost igraca pa nismo import export firma. Treba gledat sportski uspjeh kluba. Kroz isti taj sportski uspjeh kluba mozes podici vrijendost cijele ekipe i kroz nagrade dodatno zaraditi.

    A za to sve imamo strucnjake u klubu, koji stoje iza svog rada imenom i prezimenom te ce dobit pedalu ako rezultati nece biti zadovojavajuci. Ili pohvalu ako ce rezultati biti dobri. Do sada su nam sportsku politiku krojili policajac i tajnica, sada imamo profesionalca za to i treba imati malo vjere.

    Ocijenu dajemo po rezultatu kluba, a ne po visini placenih ili naplacenih odsteta.
  • ZgDLions
    395
    Ima u klubu ko se brine za takve stvari, kad bi slušali sve sa zone bio bi to popriličan kaos.
    Kačavenda je isto bio veliki prosperitet, a sad se resetirao i počinje ispočetka, možda bi bilo bolje da se odmah unovčio.
    Grintat je najlakše, ak bude sve u redu fučkaš, ak podje po zlu, jesam vam rekao.
    Dok ne stavljaš svoju lovu ili imaš odgovornost za napravljeno to je samo zabava za široke mase.
    Vidjeli smo puno Čorića i Halilovića koji su bili flop, a i Kovačića koji su otišli u visine.
    Sad gdje je tu Sučić ko bi ga znao, meni se čini odličan, ali nisam baš mjerodavan.
    Ak imaju neku kombinaciju sa njim, meni sve paše, doći će novi još mladji i potentniji, stavljam lovu na Pavića.
  • Time
    855

    Imamo zamjenu...Pavic
  • Orc123
    7.8k
    Mogu se kladit u nezz sta da odlaskom Sucica i ako se to dogodi dolazi veznjak. Nasi nisu vesla sisali....dovoljna ti je jedna ozljeda da izgubis sve jer igramo na 3 Kolosjeka.
  • modri7
    130
    Prodaja Sucica za 10 milijuna i postotak od iduce prodaje je potpuno razumljiv potez uprave. Ono sto bi pogubno bilo je odugovlacit sa dovodjenjem pojacanja nakon te prodaje. Nadam se da imamo spremnu kvalitetnu zamjenu u slucaju prodaje.
  • Daliban
    1.6k
    Ne treba sve samo gledati kroz vrijednost igraca pa nismo import export firma.Crni86
    Smiješno mi je da si mene našao napadati za import-export kada ja kategorički odbijam prodaje najboljih igrača. Jedini praktični kompromis mi je da ih se podaje u najpovoljnijem trenutku.

    Import-export zagovaraju oni koji navijaju za ovakve prodaje i retorički ovdje peru takve odluke, a ima ih mnogo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions