• Mali Zeus
    12.5k
    I imaš rupu u veznom redu. Nemamo sličnog igrača i tako će nam igru voditi Rog i Ademi.
  • Zagi
    7.6k
    Ne slažem se.
    Rog je bolji. Dosta bolji.
  • don
    5.5k
    (prijevod sa francuskog)

    Kevin Carlos, čovjek koji je vrijedio 2 milijuna Strijelac Yverdon Sporta vrlo je popularan. On želi otići, čelnici ga žele prodati. Ali samo po najpovoljnijoj cijeni i brzo.

    Priča se da je turski klub (Bešiktaš?) dogovorio tu cijenu. Problem: plaćanje je raspoređeno u tri ili više faza: 500.000 franaka odmah, 500.000 franaka nedugo nakon toga, a ostatak, milijun koji je nedostajao, raspoređen je nakon toga. Yverdon je odbio ovaj dogovor. Žele trenutnu i jasnu transakciju.

    U međuvremenu se klub nosi kako zna i može sa situacijom: igrač koji želi otići, klub koji ga želi prodati i sezona koja je već nastavljena. Prošle subote Kevin Carlos nije startao u prvoj utakmici prvenstva, protiv Züricha (0-2 domaći poraz). Ušao je samo u pauzi. Sve je delikatno: Yverdon zna da će njegov igrač otići, od sada nedvojbeno moramo graditi bez njega i iznad svega ne smije se ozlijediti.

    https://www.lematin.ch/story/football-kevin-carlos-l-homme-qui-valait-2-millions-542961082718
  • Orc123
    7.8k
    Kako god okrenes ako Sucic ode trebas veznog.....radi sirine....Rog je sklon ozljedama, bas kao i Ademi....
  • Veljko
    68
    Rog pokriva to ... A Rog je bolji ... jos imas ako zatreba Ademija, Pavica...
  • čovjekjogurt
    617
    Meni se čini da su u klubu shvatili da nemamo desno krilo i da to Pjaca ne može pokriti dok istovremeno postoji ponuda Coma od 10 milijuna za Sučića. Moj je dojam da su u klubu odlučili prodati Sučića da bi doveli desno krilo to jest Marca Pašalića.

    Ne znam zašto se neki čude ukoliko Sučić želi u Como. To je jedan od najljepših gradova za život, gazda im je teški milijarder i planira od Coma napraviti talijanski Manchester City. Možda će ovu prvu sezonu ploviti oko sredine tablice ali vrlo skoro će Como biti u ligi prvaka.
  • Crni86
    3.5k
    sta nije besiktas doveo prije tekme sa nama immobilea?

    Vidjet cemo kako ce se to rasplesti, ali po ovome je cijena 2 milijuna eura sto je okej.
  • vjeko1701
    7.9k
    Rile prodaja samo ako imamo nekog igraca spremnog na free uz malu placu, voljan biti treca opcija i provjeren barem u HNLu. Mozda neko tipa Karacic ili Bartolec. Il pak ostaje Moha?

    Zapravo dobro bi nam onda dosao neko od 24-25 godina a da potencijalno moze pokrit i lijevo i desno. Nista ekstra.
  • Daliban
    1.6k
    Ne znam temeljem čega vidite Roga kao udarnog igrača? Praktički ništa nije odigrao i ne znamo što će biti s njim na zimu. Kao rotacija mi je super, ali kao prva opcija na osmici mi je malo dubiozan.

    Mislim, meni je to načelno u redu ako Rog ostaje i ako nas ne bi koštao preko 1,5-2m. Samo bi mi osobno prije igrao Sučić da moram birati.
  • OsamŠest
    3.3k
    Petar Sučić je fenomenalan igrač i njegov "boom" se tek treba dogoditi ove sezone.

    E sad, ponuda od 10m eura (vjerujem + neki % od iduće prodaje) za igrača od 20 godina, koji je odigrao za Dinamo svega 25 nastupa u HNLu, bez ijednog reprezentativnog nastupa/poziva (namjerno neću računati pretpoziv za EURO).. Ne zvuči tako loše, zar ne?

    Nije dosegnuo svoj vrhunac ovdje i to ostavlja neki žal.

    S druge strane, prodaja Sučića gotovo sigurno osigurava ostanak Baturine, a vidjeli smo jučer nakon ulaska što je i tko je Martin Baturina za igru ovog Dinama.

    Uz sve to, povučemo li paralelu sa nekim razvikanim imenima iz prošlosti, ovo je svota koja prelazi prodaje Mandžukića, Lovrena, Šunjića, More, Jakića, Brozovića, Ivanušeca.. Maltene za istu cifru je otišao Kovačić u Inter. Naravno, neke drugačije okolnosti su u svakom pojedinačnom transferu, ali ne razumijem koliko se trebalo dobiti za Sučića iz ove perspektive?

    Branko Pavić nije samo kroz pripreme pokazao kakav je igrač. Tko prati niže uzraste dobro zna da je to novi Busquets/Rodri, a oni iskusniji isto tako odavno znaju da mu prilagodba sa juniorskog na seniorski nogomet neće biti niti najmanji problem, što smo i vidjeli. Kako sam se samo slatko nasmijao kad ga je "znalac" Lesički u jednom članku usporedio stilom igre sa Šunjićem, Bože slijepca..

    Budimo realni, do prije samo godinu dana većina ovdje nije niti znala tko je Petar Sučić.

    Ukoliko se ovo ljeto ostvari transfer u toj visini, odradio se odličan posao..
  • don
    5.5k
    pa moraju imat zamjenu za njega.

    Uglavnom Yverdon je odbio ponudu Besiktasa od 500k u 4 djela jer žele instant 2 milijuna.

    Ajde Mariću.
  • Kermit
    103
    Struka sigurno zna što radi.

    10 milja je ozbiljan novac za igrača koji je odradio tek jednu sezonu u Dinamu.
  • plavadesetka
    19


    Nije sve samo u cifri, odlazaka Kovačića i Broza u Inter kao veliki klub je postavio temelje za kasnije velike prodaje.
  • Orc123
    7.8k
    Ako je stvarno u pitanju samo 2mil eura onda ja ne znam gdje je uopce problem za nas tu....decko bi bio zalog za buducnost...napadaca takvih karakteristika nemamo,i nasusno nam potreban. Dobili smo za Brodu 1mil eura i zar stvarno ne mozemo jos 1mil eura uloziti za njegovu zamjenu?
  • Daliban
    1.6k
    Ukoliko se ovo ljeto ostvari transfer u toj visini, odradio se odličan posao..OsamŠest

    Ne slažem se nikako sa zaključkom, ali dobar upis.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions