• scooniepenn
    3.3k

    Titulu cega? Prvaka talijanskih jezera? Ajmo se ne zalijetati s pausalnim procjenama. Pa nije da su ljudi dosli u Svicarsku ili Austriju, vec Italiju. Taj isti Como niti ima posteni stadion, niti navijacku bazu, a bome niti zaledje da bi se u Italiji potukli ne s Interom, Juveom, Milanom, Napolijem, vec ni s Romom, Lazijem i Atalantom. U najboljem slucaju borit ce se za Konferencijsku, a i to je upitno. Osobno sam misljenja da je Sucic buducnost nase reprezentacije zbog ocitog propuha na njegovoj poziciji, a jednako tako mislim da se na njemu u narednih pola godine ili iduce ljeto moze bolje zaraditi. Po svemu se Maric i Zajec s time ne slazu pa rade drugacije, a vrlo brzo cemo vidjeti tko je bio u pravu. Ako stvarno odlazi onda imamo ne dvije, vec 3 pozicije za zatvoriti, potencijalno i 4. a to je lijevi bek. Jako puno posla.
  • Izet Hajrović
    2k
    za Olma vrijedi slična priča kao i za Petkovića. Ako nitko nije aktivirao klauzulu dok je bila 60 mil., zašto bi sada plaćali 70 mil.? Znam, nije to identična situacija, ali bojim se da transfer Olma i nije tako izgledan kako se čini makar po novome se ta klauzula svako malo produžuje, a i mi ćemo dobiti cca. 5 mil. kad se odbije provizija agentu. Perković isto tako, ovo za Celtic je obična glasina i valjda u klubu znaju koliko (ni)je blizu njegov transfer, a najveća ponuda do sad je bila 1.5 mil. Radije bih gledao Perkovića na lijevom beku ako već naš stručnjak ne vjeruje Ogiwari, nego ono mučenje RPG-a. Meni je jako teško gledati onakva neprirodna primanja desnom nogom na lijevom beku ili desnom nogom na desnom krilu.
  • Jurki
    11.6k
    ko placa odmah?
    99,9 posto transfera ide u ratama.. kakvi vrazji cash?
    Prodaja Sucica je glup transfer kad si 2 utakmice daleko od 35 milja eura.
    Ne velim da bi nam njegov ostanak garantiral LP.
    Ali njegov ostanak bi nam defitnitivno povecal sanse za ulazak u ligu prvaka i zaradu od 35 milijuna eura.
  • Crni86
    3.5k
    Titulu cega? Prvaka talijanskih jezera? Ajmo se ne zalijetati s pausalnim procjenama.scooniepenn

    Poanta je da imaju nekakvu viziju i plan. Nisam doslovce mislio da ce prvu sezonu napasti titulu vec da imaju dugorocnu viziju kojom privlace igrace.
  • eol12
    588
    Pa dajte se uozbiljite, za Sucica s jednom profi sezonom u klubu bi tražili 15 milijuna eura, a za 2-3 milijuna bi doveli zamjenu za koju očekujete da je upgrade u odnosu na njega. Pa naravno da to tako ne ide; treba razvijat na tim pozicijama mladog igrača, dovest jednog kvalitetnog veznjaka tipa Cerin koji je već iskusan i itekako može popuniti rupu odlaskom Sucica; ja ovo čitam i uz dužno poštovanje svima vi pojedinci niste normalni s očekivanjima i živite u nekom paralelnom svemiru.
  • Papastrumf
    12.2k
    Jucer je izasla vijest doduse upitna da je Perkovic blizu odlaska u Celtic. Dobro to razumijem.. da se za njega uprihodi npr 4 milje (to vjerujem da se moze dobiti)Jurki

    Da mogu dobiti 4 milje za Perkovica, vec bi bio u avionu.
  • sanjinlego
    3k
    Dakle, Pasalic je blizu. Sve ostalo, idemo pozicija za poziciju, igrač za igrača. Brodić - novi napadač, Sučić - novi veznjak, Špikić - desno krilo, i Perković - lijevi bek.

    Po meni dobro razmišljanje, e sada. Što prije riješiti napadača, krilo i veznog ukoliko Pero ode. Do kraja prijelaznog roka iskoristiti priliku poput RPG-a ako se otvori.
  • Marcinko
    595
    Sučićev agent je Džidić, dobar prijatelj i poslovni partner ZMa. Koliko sam ja upratio ovaj ga želi prodati što prije.
  • Klenx
    5.6k
    Opet vrtimo istu priču kao i prije 3 tjedna, samo sada pričamo o 9+1 milijunu, a tada smo o 7+1.
    5 dana prije početka prvenstva i 8 dana prije izvlačenja 4.pretkola kada će ti biti jasno tko ti stoji na putu do 35 milijuna eura.

    U ovom trenutku prodati trkački najmoćnijeg veznjaka je suludo.
    Bolje da smo ga onda prodali prije 3 tjedna za milijun ili dva manje, imali bi više vremena za odigrati neke druge varijante transfera te iste igrače uigrati.

    Ima smisla jedino ako ćemo kroz tjedan tu lovu investirati u novog veznjaka i desno krilo.
    Pa do kraja 8.mjeseca tražiti backup špicu.
  • Jurki
    11.6k
    ne znam koja je cifra u pitanju.
    Vec sam se vodil u svojem upisu njegovom cijenom na transfermarktu koju sam umanjil za 20 posto.
    Znam da svaki igrac vrijedi kolko je netko spreman platiti.. i da su te cijene samo neki orijentir.
  • Crni86
    3.5k
    iznosi se rastezu na rate ali moras dat i nesto casha. Mislis kupit igraca pa prvu ratu uplatiti za godinu dana? Pa tko ce ti tako prodat igraca?

    Vjerojatno i ovaj iznos od Coma nije odmah sve u cash vec vjerojatno dio dobimo sada a dio kroz rate. Tako da ne bi dobili 9 milijuna odmah, vec mozda 3 milijuna odmah sa kojima bi mogao krenut u realizaciju 2,3 transfera.
  • Brusa
    1.5k
    sve ovdje napisano mi je užasno i grozim se...
  • scooniepenn
    3.3k

    Mogu i ja imati viziju Dinama kao stalnog sudionika nokaut faze Lige prvaka pa je realnost nesto drugacija. Shvacam ja sto ti zelis reci, ali je realnost takva da je Comu maksimum Monza na steroidima i to je to. Te price s projektima sam previse puta cuo s obzirom na svoje godine i predstavljaju iskljucivo zabavu za navijace i mase.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Dakle, Pasalic je blizusanjinlego

    Koliko blizu, znaš li?
  • Crni86
    3.5k


    Jedno 166 kilometara ga dijeli od nas :lol:

    Mislim da su sn u clanku gdje se pisalo o carlosu jutros navele kao da se dogovaraju samo modeli isplate za pasalica.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions