• Daliban
    1.6k
    U ovom transferu me najviše fascinira želja Sučića da uopće želi u ComoMlađi referent

    Hrvatski klinci su skorojevići koji misle da su uspjeli u nogometu jer su osigurali transfer u žnj klubove liga petice ili nizozemske/belgijske lige. Ista stvar kao svi oni klinci i spcijelaci koji odlaze u Irsku ili kamo već prat guzice penzićima.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Ja ne znam otkud tebi da bi ja mislio bilo što od navedenog. A da ne spomenem da je taj nonsens “trener je nekad bio dobar igrač”, vrhunac jeftinih priča. Fabregas je kakav točno trener?

    Daliban je odgovorio otprilike.
    Šansa da će se Sučić izgubit tamo je ogromna, ovaj transfer mu je vrlo nepotreban korak za ozbiljnu karijeru, a kako su neki prije njega prolazili, ni malo neću bit iznenađen ako mu je ovo i najveća greška u nogometnom smislu. Nadam se da nije.
  • NORTE
    11.4k
    Ne samo da je mali motor naše momčadi i da vrijedi dosta više od te ponude, nego bi mi pristankom na prodaju svog top igrača u nekakav Como ispod cijene degradirali i svoj klub po pitanju ozbiljnosti na tržištu transfera na kojem smo kotirali vrlo visoko i slovili kao klub koji u velikim transferima posluje s velikanima.

    Druga stvar koja me pecka je da smo vjerojatno na duže vrijeme izgubili Vidovića kao nekakvu najprirodnijiu i ozbiljnu zamjenu za Batigola čija je prodaja izvjesna za neko vrijeme.
  • Daliban
    1.6k
    Budi rečeno, Como na prvu djeluje kao relativno ozbiljan projekt i radi se o apsolutno predivnom mjestu za život. Sumnjam, doduše, da je Sučić ikada čuo za to jezero prije nego što je klub poslao upit.
  • don
    5.5k
    siguran sam da klub ne forsira transfer Sučića što ipak znači i da sam igrač želi ići.

    Ako želi, još bolje da ide, široko mu polje i sretno.
  • mbzg
    96
    Da se Sučić od početka nije htio prodati tražili bi za njega 17 mil eura i bok. Ovako je i vise nego jasno da se radi o 2-3 mil extra koja će Talijani ponuditi i to je to. Sucic je meni odličan ali ako ovo znaci ostanak Baturine, po meni je to ok odluka. Prošle godine ništa o njemu ništa znali, možda tako ove godine bude s Pavićem. Baturina je prilično nezamjenjiv i jučer se to pokazalo.
  • badjibadara
    3.1k
    , ali ako stvarno moramo nekog prodati da bi se ciljano pojačaliMr Anderson

    Uvijek je taj ALI kod nas. Svi bi pregrmili tu prodaju danas da znamo da se sutra sva lova od transfera ukucava u tri igrača koji bi pokrili danas kritične pozicije.
  • plavadesetka
    19


    Izgleda da jest transfer! Velika šteta za njega jer nije Serie A dobra za razvoj mladih igrača, a i šteta za nas jer prerano odlazi. Imao je prostor da nam puno više rezultatski donese i da doðe do repke.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Barem znamo da neće završiti na računu u banci na Kajmanskom otočju ko prije.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Kako da je, nadam se da će ovi novci ubrzat operaciju desnog krila i potencijalno LB.
  • IstokKa96
    671
    U slučaju transfera u Como izjava će biti u smjeru kako je '...velika čast biti dijelom kluba člana Serie A kojeg trenira moj uzor iz djetinjstva, Como je moj novi klub za kojeg ću davati sve od sebe, a Dinamo će zauvijek biti moj klub i ovo nije zbogom nego doviđenja...'

    Mi ćemo ostati u borbama oko mladog Pavića i(li) AGČ kojeg su rijetki dozivljavali pred dvije sezone, a 'danas' bi trebao biti spasitelj veznog reda Dinama, kolumbijskom bofl robom koju izgleda nitko ne želi, centarforom od 2 milijuna eura kao zamjenom za Brodića, problematičnim desnim krilom i lijevim bekom, senatorima u koje smo se kleli pred mjesec-dva i koji su nam donijeli titulu uz pomoć toliko osporavanog trenera, te ok SD koji radi pod radnim nazivom 'u tišini i ima vremena', ali samo da nije pritom upao u duboki san usred vrlo bitnog ljeta za naš klub.
  • Crni86
    3.5k
    pa tko kaze da se nece ukucat u tri igraca?

    Ionako se po medijima i vrti prica oko 2,3 igraca koji nisu bas jeftini i sumnjam da trenutno imamo bas toliko casha da ih sve mozemo platiti. Mozda je u pozadini i neki veznjak? Sve ce vrijeme pokazat.
  • dinon7
    849

    Slažem se u potpunosti. Od mjesta gdje živim imam 45 minuta do jezera i nekih sat i pol do stadiona.
    Od kada živim ovdje moram priznati da sam fasciniran ljepotom tog mjesta. Kompletno cijelo jezero i gradovi oko tog jezera su predivni.
    Radim s dosta ljudi koji su iz Coma i sve sto slušam je stvarno pozitivno. Gradi se jedna jako lijepa priča oko kluba, klub je na zdravim temeljima i ima veliku podršku grada. Vjeruju da će privući još ozbiljnih imena i dugoročno ostati klub koji će imati bitnu ulogu u talijanskom nogometu.
  • Orc123
    7.8k
    dobar igrac, ali...zar ne mislis frende da mi možemo dovest boljeg igraca?
    Evo jedan top igrac koji moze pokriti sve pozicije u vezi polivalentan, sljedece godine istice ugovor, mlad, puno zabija i ulazi u zavrsnice...usporedio bi ga sa mladim Ademijem...
    https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&opi=89978449&url=https://www.transfermarkt.com/tobias-christensen/profil/spieler/370894&ved=2ahUKEwjFiMbD0cmHAxUk8LsIHQkPCtkQFnoECCgQAQ&usg=AOvVaw1GydGVg77QIJHGtfEUKjPW
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions