• Mali Zeus
    12.5k
    Prodati Sučića u ovom trenutku bi bilo suludo.
  • Tried'nTested
    9
    Kakav klošar, kaže: "na stol mi je stigla bombastična informacija iz Maksimira." Polupismen levat, znam da ćeš pročitati ovo jer pola radnog vremena provodiš ovdje.

    Edit: "Kako saznajem, ako se transfer realizira, Dinamo će dobiti i određeni postotak od sljedećeg transfera. Još uvijek nije poznato koliki. Do mene je također stigla informacija da bi mlađahni Sučić trebao uskoro put Coma na liječnički pregled. No znate kako je to s transferima, situacija se u hipu može okrenuti, pa nećemo ništa zaključivati, no da je stvar jako vruća, to je pouzdano."
    Čuj to pouzdano, vruća situacija, kako saznajem, no znate kako je to, lik informira o bombastičnom ziceru koji je pouzdan ali u isto vrijeme sve se može promijeniti u hipu. Daj nađi druge izvore il još bolje, posao.
  • NORTE
    11.4k

    Izbriši link iz posta, ne radi mu i ovdje reklamu.
  • Crni86
    3.5k
    Kakav klošar, kaže: "na stol mi je stigla informacija."Tried'nTested

    Na stolu mu se nalazi laptop na kojem cita zonu :cool:
  • badjibadara
    3.1k
    Jučer se zorno vidjelo koliko nam znači veznjak njegovih kapaciteta da popuni rupe u sredini. Prodaja Sučića ovaj čas bila bi pucanj u koljeno.

    Što se Kače tiče, nadam se da ga ne misle raubati na krilu. Može to odigrati protiv slabijih protivnika, ali iz aviona se vidi da nije krilo.

    Energija koju nam donose u sredini Rog, Pero i Kača je krucijalna. To treba pretvoriti u naš forte. Nepredvidiv i zajeban vezni red. Još Bati ispred, nogometna poezija.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ne sviđa se ni meni prodaja Sučića, ali ako stvarno moramo nekog prodati da bi se ciljano pojačali, onda bolje njega nego nekog drugog. S druge strane, nadam se da to znači više prilika za Pavića koji je po svemu daleko veći potencijal od Sučića. A možda je on i jedan od razloga zašto se ipak ide u prodaju Sučića.
  • sanjinlego
    3k
    Nama treba dobar zadnji vezni, koji je čvrst u bloku, ispred stopera. Pogledajte golove. Misic ima kvalitetu, ali je u padu. Prije prvog gola, lagani kontakt, i to je to.

    Drugi gol, lopta kroz cijelu sredinu, i na kraju između stopera i desnog beka. Nešto poput Selahija, mislim taj tip igrača. Nek Mišić otvara igru, i sve ostalo što ide uz to.
  • NORTE
    11.4k
    Veliki klub bi ostavio Sučića, napucao mu cijenu pa ga tek onda prodao u neki veliki klub, a ne Como.
    Istovremeno bi davao prilike Paviću koji bi ga zamjenio za 5-11 mjeseci.
  • rioda
    4.8k
    Prošlog ljeta je bila dogovorena otkupna klauzula od tri milijuna eura, ali doznajemo da Dinamo za dovođenje Kačavende neće platiti ni približno toliki iznos već se radi o transferu vrijednom manje od milijun eura

    Index o transferu Kačavende
  • Mlađi referent
    12.3k
    U ovom transferu me najviše fascinira želja Sučića da uopće želi u Como
  • Crni86
    3.5k
    Prije prvog golasanjinlego

    Pa iskreno i kod drugog gola je upitno pozicioniranje veznog reda na celu sa sesticom misicem jer je radi njih ktc i izasao toliko duboko i pustio prostor kroz koji je prosla lopta. Takvu istu foru nam prodali koju minutu prije tog gola pa je Mmaee spasio.

    Vidjet cemo sve kroz vrijeme, mozda tim transferom krenemo po cerina ili neku zamjenu. Ali svakako je potrebno pripaziti na vezni red koji je trkaci bio slab radi misica i prosle sezone.

    Zasto ne bi zelio? Pa jedan varane iz uniteda prelazi u como. Ocito ljudi imaju dobar projekt i igracima se svima buducnost koju mogu imati tamo.
  • Daliban
    1.6k
    Pavić i Sučić nisu ista pozicija.

    Sučić se izgleda profilirao u b2b osmicu, a Pavića definitivno treba razvijati kao nasljednika Mišića i to kao single pivot zadnjeg veznog. Dečko je profilno luksuzni zadnji vezni i bilo kakvo dijeljenje odgovornosti ili razvijanje u više radnom smjeru će mu samo umanjivati vrijednost te od njega činiti lošijeg igrača. Lako je pomisliti da bi dijeljenje obrambenih odgovornost za dečka od 17 godina bilo dobro, ali samo bi mu odmagalo u razvoju. Treba biti čistokrvni zadnji vezni i duboki play u jednom, to je najrjeđe i to je na premium cijeni.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Zasto ne bi zelio? Pa jedan varane iz uniteda prelazi u como.Crni86

    Varane i Sučić su za dva svijeta različita, u svakom smislu. Ono kaj je jednom logičan transfer, ne mora bit drugom
  • Jurki
    11.6k
    Stvari treba gledati povezano. Jucer je izasla vijest doduse upitna da je Perkovic blizu odlaska u Celtic. Dobro to razumijem.. da se za njega uprihodi npr 4 milje (to vjerujem da se moze dobiti)
    Od Olma se ocekuje nekih 20% to je cca 6 milja..
    e sad me zanima ako dobijemo 10 milja od Olma i Perkovica..
    cemu prodaja Sucica?

    Iz kluba su izasle vijesti da nismo u poziciji prodavati pod mus..
    a ako je problem likvidnost.. taj problem nece rijesiti prodaja niti jednog igraca jer nitko ne placa odmah. Opet moras uzimati revolving kredite.
  • Crni86
    3.5k
    pa trebas imat projekt i da privuces Varana. Mislis da Varan dolazi ispast nazad u drugu ligu ili borbu za europu? Pa kroz koju godinu mozda i titulu?

    Isto je i sa sucicem, ocito su mu predstavili projekt koji se njemu svidio. Jos je trener fabregas za kojeg svi znamo kakav je veznjak bio.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions