• scooniepenn
    3.3k
    Odlicna vijest za Kacu, on i Rog su motoricki, fizicki i energetski bombe i to se vidjelo i protiv Shakhtara jucer. Jos kad se prikljuci Stojkovic, jos jedan igrac sa takvim karakteristikama Dinamo postaje ne samo brza i motoricnija momcad, vec i znacajno raznovrsnija.
  • ShanKu
    734
    Treba pohvalit ekipu koja radi s našim ozljeđenim igračima :clap:
  • Daliban
    1.6k
    Nadam se da ga dobivamo besplatno.
  • NORTE
    11.4k
    Medo opet u službi neprijatelja dinama.
  • Captain America
    17.6k
    Sjajna vijest je otkup Kače :clap: Bravo, dečki, takve vas volim.
  • Crni86
    3.5k
    Ako prodamo sucica, mislim da slijedi ovaj scenarij koji je facke rekao da cemo tu lovu uloziti da dovedemo 2,3 igraca koji ce nam biti pojacanja.

    Ali onda isto tako ocekujem da ulozimo sve napore u otkup roga. Znam da nema klauzulu i znam da talijani na njega racunaju, ali imamo 5 mjeseci da pokusamo sve jer vjerujem i da bi Rog najrade ostao ovdje.
  • Jurki
    11.6k
    "Kako ekskluzivno saznajem, Petar Sučić je na pragu odlaska iz Dinama. Mladi veznjak Modrih trebao bi prijeći u talijanski Como za 9 + 1 milijuna eura odštete. Transfer je pred realizacijom, ali nije još gotovo. Čeka se službena ponuda, a potom i odobrenje Izvršnog odbora"


    Pitanje za upucenije.. kako moze igrac biti na pragu odlaska, a NIJE stigla sluzbena ponuda i NIJE odobreno od strane IO?

    Medo međede glupi.. sam sebe si posral u dvije recenice jednoj iza druge.

    Kak sam rekel jucer.. da bu clanak zisel jer je "netko rekel na tribini da Sucic ide".
  • rioda
    4.8k
    Kako bi se reklo, prodajemo dragulja da bismo se pojačali u borbi za LP :cool:
  • Orc123
    7.8k
    Jos cemo na kraju prodati buduci motor ekipe, i polovicu toga novca preusmjeriti na Rujevicu za novog Murica, pa ce nam Pjaca opet igrati desno krilo. Misko vec trlja rucice.....nama je bolje kad smo na knap s lovom jer onda ulazemo pametno, a sad ce nas lijepo misko oderati i rugat se i dalje s nama preko novina.
  • Keyser Soze
    10k
    Medo više ne kaže "kako saznajem" nego "kako EKSLUZIVNO saznajem".
  • sebenico
    552


    Ljigavac par excellence
  • Jurki
    11.6k
    mogel je bar napisati izvor: shizofreni navijaci Dinama na forumu Zona Dinamo koji su tu vijest culi na tribini.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Koliko mi mučimo i dogovaramo te transfere čovječe, koda pelješki most gradimoMaximo

    I ja kažem. Kaj nitko ne zna kliknut na igrača, spremit ga u košaricu i platit?
  • San Lorenzo
    15.3k
    Međed ima uvjerljivo najgori stil pisanja...'na stol mi je stiglo' 'do mene dolazi' 'jutros sam saznao'...je**te onaj tko te financira takvog polupismenog.
  • sanjinlego
    3k


    Medo je klaun, pa je klaun. Ali za Sucica jest nova ponuda stigla, što je i Miro jučer potvrdio! Jedino je Medo možda mogao potpisati profile ili stranice s kojih je skinuo tu vijest.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions