• Daliban
    1.6k
    Ne može ni dinamo svake godine izbacit novog Baturinu I njega smo doveli iz drugog kluba, možemo bit sretni da 1 igrača godišnje omladinskih škola izbaci za prvu momčad a vidimo da je i to teškoDudu9

    Mikić i Pavić su top i njih treba promatrati maltene kao seniore, a ima još dosta klinaca koji mogu dobivati minute kada su utakmice riješene te poneki start u kupu i lakšim tekmama.
  • NORTE
    11.4k
    Belinho opet uz teren, ispucava promo majice i nosi ono platno s terena.
  • Dudu9
    812
    Upravu ste i ja bi da Mikić i Pavić dobijaju minute, iako te minute će ovisit o stanju na terenu, ako se budemo patili ko prošle godine teško ce do minuta, ali 2 ili 3 gola razlike naravno da treba klince gurat to je i SD Marić najavio da će se davati minute u takvim utakmicama koje su riješene
  • NORTE
    11.4k
    Pavić i Vrbančić. Koji još mladi igrači zaslužuju minute u ovoj sezoni?
    I koje su im pozicije.
  • Crni86
    3.5k
    VrbančićNORTE

    Za vrbancica nisam siguran nakon priprema. Za njega bi najbolje mozda bila neka posudba.

    Mikic i mali Horvat svakako zasluzuju minute uz pavica ove sezone.
  • Izet Hajrović
    2k
    Max se obratio javnosti putem Instagram story-a.

    "Everything is fine, thanks for your messages."
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Toga se i bojim. Onak iskreno, radije bi gledao Pavića/Mikića u tim okolnostima, neka i rade greške na kojima će učiti i razvijati se, nego Akija i Rileta koji više mrkvu ne mogu iščupati, a griješiti će slično...
    Nervira me taj populizam (ne mislim tu na tebe) da moraju igrati iskusni senatori, jer mladi nemaju potrebno iskustvo i mogu ulaziti samo kad su tekme odlučene... Pa kak će dobiti to iskustvo, odgovornost ako ne igraju kada su tekme na nož i lomi se rezultat?
  • ZgDLions
    395

    Pa nije izgledalo tako katastrofalno, mislio sam da će se ustati, a ne ostati ležat.
    I izašao je prilično normalno, no nikad ne znaš sa tim prokletim povredama koliko je ozbiljno.
    Veća drama je bilo ono desno krilo kad je skoro špagu napravio kad se poskliznuo, pomislio ovaj je gotov.
    Čak je i RPG zastao, a ovaj se digao i napravio nam kontru.
  • Daliban
    1.6k
    Upravu ste i ja bi da Mikić i Pavić dobijaju minute, iako te minute će ovisit o stanju na terenu, ako se budemo patili ko prošle godine teško ce do minuta, ali 2 ili 3 gola razlike naravno da treba klince gurat to je i SD Marić najavio da će se davati minute u takvim utakmicama koje su riješeneDudu9

    Zanimljivo je da ja imam skoro pa oprečan stav po ovom pitanju. Načelno se slažem da klincima treba davati minute kada imamo riješene utakmice, ali osobno baš jako naginjem tome da se klince gurne u vatru ako ćemo se patiti. Naravno, ovisi o klincu u pitanju, ali ako se patimo sa stožernim igračima onda je imo pogrešan pristup vjerovati im još više i uzdati se u njih, pogotovo ako imaš potentnu mladost na klupi i samo im treba dati šansu. Razumijem da je rizik, razumijem da treneru visi glava u takvim situacijama, ali ne volim pičke. Pardon my French.

    Editiram jer sad vidim da je i Nemrem igra Dinamo napisao u suštini istu stvar. Potpuno se slažemo.
  • Daliban
    1.6k
    Pavić i Vrbančić. Koji još mladi igrači zaslužuju minute u ovoj sezoni?
    I koje su im pozicije.
    NORTE

    Ja bi gurao ova dva stopera. Jakira mlađeg i Zebića. Davao bih tako minute i Horvatu, ponekad i Ćutuku da vidimo kako reagira. Tim redoslijedom.
  • immerwieder
    1.4k
    to su ti alibi treneri,
    stavi Aki/Rile i ako ne pobijedi, jebiga krivi su igrači
    stavi Pavić/Mikić, i ako ne pobijedi smatra da je on kriv
  • Dudu9
    812
    Ako se ne varam izjave SD i idu u tom smjeru vjerovatno i naputak treneru da forsira mlade igrače, ipak dinamo živi od prodaje takvih igrača koliko god se neko grozio te rečenice
  • dumitrumitu
    1.3k
    Jakira mlađeg gurati za 2-3 godine ako se razvije kak treba. Za sad djeluje preloše.
  • NitkoBitan
    17k
    Za sad djeluje preloše.dumitrumitu

    Zato i jesu za njega zainteresirani mnogi europski klubovi... kaj sve necu procitat.
  • Mihaljević
    9.8k
    Moje mišljenje je da Dinamu treba igrati u sustavu 3-5-2, bez krila, jer sam mišljenja da Dinamo uopće nema kvalitetno krilo ni lijevo, a kamoli desno. Hoxha, Pjaca, Kačavenda, Špikić = hvala ali ne hvala.

    Dovođenje Carlosa Dinamu bi bio jedan od boljih poslova ovog desetljeća, pravi igrač za Dinamo, igrač koji gleda samo gol, to je sve što tražim, džabe nama i najbolje krilo ovoga svemira kada je u šesnaestercu praznina.

    Prodaja Sučića = najgora moguća odluka, ko stavi potpis na taj papir, ne smatram ga relevantnim za išta više.

    Očekujem minutažu za Pavića i Mikića već u petak, nema se šta čekati.

    Ademi i Rile su dobre opcije sa klupe, u prvih 11 ni govora.

    Kačavendu ne bi otkupio za 3 života, Kačavendu se dovodi kao mladog igrača a ne kao neko pojačanje za prvih 11, a nećemo se lagati Dinamo mlade igrače dovodi samo radi prodaje u budućnosti, zato mi transfer Kačavende nema smisla, jer ti niko neće kupiti igrača sa tolkim ozljedama, a realno on sa 22g, više nije mlad igrač. Jedino ako se dovede za mizernu odštetu, poznavajući Šikića baš i ne vjerujem u to.

    Prelazak u sustav 3-5-2 donosi mjesto za igračinu Perkovića, samim igranjem Maura u prvih 11 ti više neće dolaziti ponude 1+1, nego 10+1 i slično, vidim da mnogi uopće ne računaju na Perkovića jer je od svakog trenera bio "otpisan", a jedina istina je da Čačić nije imao pojma sa životom i da je usrao već 95% osvojeno prvenstvo, Bišćan nije znao gdje se nalazi, kod Jakirovića je igrao dosta, ali prednost ima "njegov" Ogiwara koji osim brzine i neke osrednje kifle nema ništa.

    Dinamo ima top trenutno vezni red za 3-5-2 (Bati, Pero, Rog, Pavić, Mišić), na zimu bi volio igrača koji će dostojno ući u Mišićeve kopačke, Miškovo vrijeme prolazi polako, još ova sezona na nekom soldinom nivou prvih 11 i tjt.

    Nadam se da smo odustali od Pašalića, bolje bi gledao Špikića još 3 sezone, nego da damo 4M€ na igrača koji ne igra odbranu i samo se namješta na tu Isusovu lijevu nogu, a statistika mu je zavidna.

    Marićev najveći plus ima kod dovođenja Mmaee-a i rješavanja uhljeba sa velikom plaćom koji je igraju. Nadam se da je istina da smo Brodića prodali kako bi doveli Carlosa/Miereza, ona je to plus kao vrata.

    Minus najveći Marićev mi je pusiti Bulata u klub koji je pred stečajem i na to ugraditi mogućnost otkupa 3.5M€, ponavljam klubu koji je u očajnoj financijskoj situaciju, sure buddy sure, otkupiti će nam ga sigurno. Dovođonje Torrentea, Kačavende i Pjace mi je isto minus, nadam se da ću biti ukrivu.

    Ovaj prijelazni bi bio zadovoljan sa Carlosom, lijevim bekom sa tehnikom i iskustvom kao blizu RPG-a, ostankom bitnih igrača, guranjem Pavića i Mikića u prvi plan, za ostalo ćemo se manje više snaći. (I sa desnim krilom, ako budemo u sustavu sa 4.)

    Vjerujem da će na kraju Marić i ekipa napravit dobar prijelazni, ali opet se rade strašno glupe odluke i uopće ne gledaju na duže staze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.