• Mr Blue
    4k
    Ako se dobro sjećam, u Dobovcu su igrali i Perić i Tiho Novak, ispravi me ako griješim...Nemrem igra Dinamo

    U pravu si :up:

    Samo tako nastaviteNemrem igra Dinamo

    Nema tu vi, svi smo mi - mi!
  • Tongo Doumbia
    4k
    Pogotovo uzmi taj kontekst da je futsal sport u kojem jednostavno imaš igrače sistema.

    Ne vidiš ga, nije možda ni moćan jedan na jedan, ali trkom, pressingom, u dobrom sistemu i kod dobrog trenera puno toga daje.

    Gledat će ga ljudi na nekom turniru, gdje se igra na improvizaciju, pa reći da nije taj ili da je nejasno da negdje može igrati.

    Baš kako si i rekao, fluidan sport.
  • BBBaranja
    2.5k
    Izgleda da se Banana stvarno vraća :blush:
  • Crni86
    3.5k
    po cemu si to zakljucio? Neka inside info ili? :grin:
  • BBBaranja
    2.5k

    Čuo od jednog igrača,al ne našeg..
    Nadam se da je istina
  • NKDZ86
    1.4k
    Nije dugo igrao na većoj razini tako da ne znam u kakvom je stanju
  • Zagreb1992
    1.7k
    S obzirom da će se igrati u više dvorana jel se zna koliko će godišnjih biti pušteno u prodaju ?
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Znači ponovo bumo gledali njegove rabone :love:
  • BBBaranja
    2.5k

    Ja sam imao te sreće pa sam gol vidio u Zrinjevcu :smile:
  • Crusades1986
    11.9k
    Ne vidim da je stavljeno pa evo tu: Piplica, Čekol, Tiho Novak i Mužar dobili pozive za reprezentaciju
  • Mr Blue
    4k
    I zato samo broj 13, andiamo Prcko!

    Nemam info po pitanju ograničenja, ali klub priprema par novosti u vezi godišnjih ulaznica. I Draženov dom i Sutinska vrela svakako primaju dosta više gledatelja nego što je lani prodano godišnjih ulaznica, pa ne bi trebalo biti brige oko toga, a novosti koje sam spomenuo imaju za cilj da se ne ponovi situacija s kraja prošle sezone. Detalje će klub pravovremeno komunicirati. Ove sezone, zbog Svjetskog prvenstva, liga počinje malo kasnije nego inače tako da ima vremena za sve.

    Jako mi je drago što je Tiho Novak na popisu. Začepio usta svima koji su sumnjali u njega zbog godina. Ovo zadnje doigravanje je odigrao na top razini i ovaj poziv mora biti znak da će ići i na Svjetsko prvenstvo. I treba pričekati konačni popis, naravno, ali s obzirom da su Perić i Postružin preko igara u Dinamu posljednje dvije sezone zaslužili mjesto u reprezentaciji možemo argumentirati da se čak 6 naših igrača nalazi na užem popisu za Svjetsko, bar dok ne krene sezona... Strašna stvar za naš klub.
  • flexXy
    2.3k
    Iskreno bih zvao Gudasica prije Postruzina al nismo tu da cjepidlacimo
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Začepio usta svima koji su sumnjali u njega zbog godina.Mr Blue

    Iako bi prije rekao da se Novaka nije zvalo, jer se Mavrović odlučio pomladiti repku (prestao je zvati i Matoševića, Kanjuha, Sutona, Luketina...), Tiho je svojim igrama pokazao da još ima puno dinamita u nogama i da ga se ne smije otpisati što se repke tiče!
    Baš kao što si i napisao, ono što je napravio u doigravanju, kada nam je (čast svima, nek se nitko ne uvrijedi :grin: ) donio naslov se ne zaboravlja! Kralj HR futsala :heart:
  • Mr Blue
    4k
    Slažem se. Pa i od svih ovih koje si nabrojao on jedini još igra na visokoj razini. Samo da bude spreman i za Ligu prvaka ove godine u plavom dresu :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.