• NKDZ86
    1.4k
    Danas u 10h futsal dinamo objavljuje pojačanje, kažu bomba
  • Patak
    2.9k
    Netko je FB napisao Dajte nam Bananu. Bilo bi dobro da se Horvat vraća iz mirovine, i to bi bilo pravo pojačanje. Jer ne znam koji drugi hrvatski igrač je slobodan a da bi bio pojačanje, a stranac nije politika kluba bila barem do sada...
  • Mališan
    1.8k
    Dajte nam Sekulića :razz:
  • din
    442
    pa on je otišao van iz Hrvatske
  • din
    442
    Patrik Pasariček je novi igrač Futsal Dinama!
  • Patak
    2.9k
    Nije li neki Pasariček igrao za Rudeš prošle godine? Ili je ovo neki drugi Pasariček?
  • 1986-Pl
    192
    Luka Pasariček je igrao za Rudes
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Ovaj je igrao za Dobovec čini mi se
  • rioda
    4.8k
    Prošle sezone igrao u Dobovcu, bio najbolji strijelac lige s 26 golova, prvi iza njega imao je 18.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Odličan igrač, Kujtim Morina mu je bio trener u Dobovcu i ima jako dobro mišljenje o njemu.
    Mislim da je igrao s Matoševićem tamo...
    Dečko bu nam vrhunsko pojačanje :strong:
  • Mr Blue
    4k
    Hvala ti na ovom komentaru, popravio si mi cijeli dan!

    Kao da se stvorio narativ da ako ne dođe, karikiram, Sekulić onda nije ni pojačanje.

    Ja sam uvjeren da će Pasariček u svojoj prvoj sezoni imati bolji učinak nego Postružin u zadnjoj, recimo. Pa tko će onda moći reći da to nije napredak u odnosu na lani? Jasno, ne igraju na istoj poziciji, ali u futsalu su te stvari vrlo fluidne.

    Patrik ima iskustvo igranja Lige prvaka u Elitnoj rundi, zabio je gol Benfici, uvjerljivo je najbolji strijelac lige, ajmo se okrenuti pozitivnim stvarima, a ne gledati samo imena.

    Futsal postaje sve popularniji među ljudima, što je super, ali ja prvi se ne bi usudio reći da znam procijeniti prema imenu i prezimenu je li nam neki igrač pojačanje ili ne. S obzirom kako nam trener voli imati tri jake petorke koje protivnika melju pritiskom svih 40 minuta uvjeren sam da će Pasariček tu pronaći svoje mjesto. A i vjerujem u struku da zna što radi s obzirom na rezultate posljednjih godina.

    Dajmo dečku šansu da se dokaže, dotad puna podrška i dobrodošao!
  • Patak
    2.9k
    Ja sam pročitao na stranicama Dobovca samo lijepe stvari za Pasaričeka. Nisam čuo za njega jer je ime stvorio izvan prve HMNL, ali ako je tamo bio prvi strijelac lige onda se tu nema kaj pričati. Vidim da igra poziciju pivota tako da mora zamijeniti Perića što nije lako, ali sam siguran da će biti odličan.
  • Mr Blue
    4k
    Kad smo kod pivota, imam osjećaj da će ova sezona biti najbolja Zonjićeva dosad. Čisto osjećaj, tip je zvijer.

    Razmišljajući o snazi Futsal Dinama u sljedećoj sezoni mislim da moramo računati s tim da imamo jako mladu ekipu od kojih uvijek netko ovu ili sljedeću godinu može eksplodirati i tako biti najveće pojačanje.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Nema na čemu @Mr Blue! :smile:
    Meni je futsal velika ljubav, a braću Morine znam od svojih srednjoškolskih dana, kada smo haklali na Gimki (Križanićeva) i znam ih sresti na Keglbajsu pa skomentiramo nekada aktualne futsal teme...
    Isto se ne bih usudio reći za nekog futsal igrača da li je veliko pojačanje ili ne, ali vjerujem stručnjacima :wink:
    Ako se dobro sjećam, u Dobovcu su igrali i Perić i Tiho Novak, ispravi me ako griješim...
    Patrik ima iskustvo igranja Lige prvaka u Elitnoj rundiMr Blue
    Ovo je presudno po meni, to iskustvo puno znači i zbog toga sam još uvjereniji da bu nam top pojačanje!
    Samo tako nastavite, uz podršku s tribina opet bu to jedna odlična sezona :strong:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.