• Crni86
    3.5k
    tko pljuje petka? On je top igrac, to je vise pitanje za trenera zasto tada nismo toliko opasni. Ja vjerujem da smo uz petka najopasniji ali kada ga se koristi na ispravan nacin, a ne da je nama glavno rjesneje u napadu bude petko nekaj izvuko pa onda najvecu pljuvacinu dobiva petko jer se od njega ocekuje da bude messi. To nak svakako moze biti dodatno oruzje, ali nikako trademark igre koja se uigrava na treninzima.
  • Crni86
    3.5k
    Sn o travnjaku

    “I još jedna zanimljivost. Jučer je glavni maksimirski teren izgledao bolje nego na utakmici s Vardarom prije neki dan. Saznali smo da se na tu temu terena oglasio Izvršni odbor kluba i tražio pismeno izvješće člana Uprave Danijela Tomačića, jer je taj dio pod njegovom ingerencijom. Do utakmice s Istrom u petak sve bi s terenom trebalo biti u najboljem redu.”
  • NKDZ86
    1.4k
    To je kad petu kolonu ostavite u klubu.
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Pavić je danas bio maestralan, prema natrag britak i neprelazan, a prema naprijed je dao par ključnih pasova.
    Iako je ovo samo prijateljska, bez onog natjecateljskog naboja, meni je djelovao zrelo i sigurno.
    Treba ga što više forsirati da stekne iskustvo velikih tekmi i nema zime za budućnost :ok:
  • NORTE
    11.4k
    Razvoj igre nam ovisi o Baturini i - Sučiću.
    Upravo iz tog razloga nadam se da obojica ostaju barem do zime, a volio bih naravno do idućeg ljeta ako bude moguće pa s napucanom cijenom neka i odu onda.
    Naš klub trenutno ovisi i o uspjesima, a za to nam sad treba kvaliteta i širina.

    Teško je zadržat ih bez prihoda i tu bi nam ovo ljeto eventualno mogle pomoći dvije stvari - transfer Olma do kraja ovog roka i ulazak u LP.

    Optimalan protivnik u ždrijebu pa šarani na gradele.
    I atmosfera se pumpa, podižemo tenzije.
    Klasa teški optimist dok mi ne daju razloga za suprotno.

  • ZgDLions
    395

    Zašto klasa optimist?
    Pa iako ima turbulencija sve ide prema boljem.
    Osvojili trostruku krunu, dogurali daleko u europi, slaže se fina momčad, oslobodili se dosta viška igrača, tema stadion se pomiče…
    Nisam siguran kaj bi ljudi htjeli i bili zadovoljni, sa osvojenom lp, da prodamo Baturinu za sto milja?
    Više ni sam nisam siguran šta bi to zadovoljilo pojedine navijače.
    Osigurana el, znači ako ne udjemo u lp to je toliki neuspjeh da zadnji treba svijetlo ugasiti.
  • NitkoBitan
    17k
    Do utakmice s Istrom u petak sve bi s terenom trebalo biti u najboljem redu.”Crni86

    Ovaj travnjak je kao bivsa, nemres ju popravit, mozes ju samo zamijenit.
  • Patak
    2.9k
    Travnjak je loš, ne znam kak se to može popraviti do Istre? Pa u svakoj akciji ispred gola su ispadali grumeni trave. Kad je kamera zumirala, onda ih je bila hrpa posvuda. i sad će se ti grumemi samo vratiti na "mjesto" ili ima neka druga tehnika?

    Još da dodam, da je na Jakirovićevoj majci grb Dinama jedan od najružnijih koje sam vidio, jer su i crvena i plava boja zamijenjene nekom žutozelenom.
  • NKDZ86
    1.4k
    Nadam se da će ove sezone klinci koji su se pokazali na pripremama i prijateljskim dobiti poštene prilike u novoj sezoni i pokazati puni potencijal i snagu. Ako može liverpool, barca i ini klubovi dati šansu svojim klincima možemo i mi. Dečki to zaslužuju.
  • Dudu9
    812
    Usporedio si klubove koji daju milijune za klince i Dinamo koji takve proizvodi
  • NKDZ86
    1.4k
    Oke, mislio sam na klince koji su produkt njihovih škola, ne na one koje kupuju
  • kibatech
    37
    zna netko jel postoji mogućnost provjere stanja cashless-a?
  • Dudu9
    812
    Ne može ni dinamo svake godine izbacit novog Baturinu I njega smo doveli iz drugog kluba, možemo bit sretni da 1 igrača godišnje omladinskih škola izbaci za prvu momčad a vidimo da je i to teško
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Slažem se s tobom da je iluzija očekivati novog ekstra talenta svake godine, ali realno nisu niti ne dobivali puno prilika za dokazivanje... Očekujem da se nakon ovih priprema to promijeni, jer su dokazali da se na njih može računati.
    Osobno bi radije Mikića, Pavića i Vrbu gledao u nekim "manjim" tekmama od prve minute i da dobiju 15-20 min u "većim" tekmama nego ovo mučenje s Akijem, Ristovskim... Dodatno je problem kaj se s npr. Riletom desno gura RPGa na neprirodnu poziciju lijevo... Čast njima, dali su svoje Dinamu i to im nitko nemre oduzeti, ali mislim da je njihovo vrijeme prošlo.
    Dajte nam neke nove klince, oni su budućnost našeg Dinama
  • Crni86
    3.5k
    Nakon ove info oko potpisa kacavende sam poceo razmisljati kakav smo kadar imali prosle godine na pocetku prvenstva nakon izlaznih transfera.

    Nismo imali ni priblizno ovakvu sirinu kakvu cemo imati sada. Sjecam se da smo kukali kako nam trebaju jos 3,4 igraca za prvih 11 a blizio se kraj prijelaznog roka dok sada imamo stvarno kako jakir kaze prvih 15,16 jer su svi kvalitetom odlicni.

    Prvih 11 vjerujem da ce biti slijedecih : neva- rile,ktc,mmaee, rpg - misic, sucic, bati - pojacanje, petko, pjaca.

    Ovih 11 je vec mnogo jace od ekipe s kojom smo krenuli u boj nakon zavrsetka transfer roka, uz to kad jos pridodamo da sa klupe cekaju priliku kule, hoxha, zdravi stojke, zdravi kaca, nabrijani ademi, zdravi rog, max, ogi te klinci poput pavica, mikica, horvata. Ovo djeluje bas kao fenomenalan kadar koji se moze potuc sa svima. Jos ako dovedemo i carlosa i da uspijemo izboriti lp kako ne bi morali krpat budget necijom prodajom. Kad sve tako sagledamo mislim da nas ocekuje jedna jako jako dobra sezona.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.