• Marley
    1.7k
    Cekam i njegovu eksploziju ove sezone, ajmo Arbere :party:
  • Paggini
    20.3k
    Nastavno na objavu na službenim stranicama, spomenuo bih da mi se strašno svidio na pripremama, a i na Euru. Jako je dinamično izgledao, razigrano, a jedna stvar mi je bila strašno zanimljiva - količina lucidnih dodavanja koje je imao u tih nekoliko utakmica.

    Strašno me iritiralo njegovo Kastratijevsko nabijanje glave dolje i trčanje ravno, na Euru i pripremama je izgledao kao neki novi Hoxha, uz te sprinteve po liniji, počeo je upadati i prema sredini, dizati glavu i dijeliti fakat jako dobre lopte (neke od njih su bile prelucidne, al to ćemo pripisati pripremnom periodu).

    Bilo kako bilo, nadam se da će iznenaditi iduće sezone i zašpanati jer po svemu što se priča iz svlačionice i na terenu, čini se jako zahvalan i radišan igrač, a ako nastavi ovim tempom graditi svoju igru, fakat bi mogao ispasti španer samo takav.
  • Dinaminjo
    938
    Ja bih njega na desno krilo.

    Udarac mu nije svjetski, radit na centarsutu i voila
  • Jos-Optimus
    2.2k
    Ma otključao se frajer nakon gola na Rujevici, totalno drugi igrač nakon toga
  • Mali Zeus
    12.8k
    ↪Paggini Ma otključao se frajer nakon gola na Rujevici, totalno drugi igrač nakon togaJos-Optimus

    Baš to, kao da mu je ogromni teret pao s leđa. Što nam je radio na Euru kad je ušao nije bilo humano za gledati.
  • Captain America
    17.7k
    Jesam ja to ušao u dobru temu? :cool:
  • Paggini
    20.3k
    Kome drago, kome krivo, ali Hoxha bi trebao biti startno lijevo krilo u trenutnoj formi, evo rekao sam to!!!
  • Ali
    2.2k


    Jakir bu ti ostvaril zelju u to se mozes klad koef. 1,01...
    Druga stvar sto bi ozbiljan trener ga stavio na transfer listu oa nek biciklira sa glavom zabijenom u pod do sutra... predaje lopte suigracu katastrofalna... Pjaca je za njega doktor, ali nema ono nesto sa Jakirom pa bude ga ovaj unistavao cijelu polusezonu na desnom krilu..
    A jos gore kaj mi nemamo spicu za Pjacin stil igre, danas par puta probije desnu stranu i jadan gleda kaj sad nemogu u sredinu tamo me ceka obrambeni a ubacit nwmam kome... stim da ako Petko nije ispratio mora drugo krilo onda uci... ali to je hoxhu SF...
  • Endeavour
    575
    Hoxha je uz Thea, Baturinu i Sučića u najboljoj formi.
  • Mali Zeus
    12.8k
    ti si još uvijek na hoxhi otprije 4 mjeseca
  • Paggini
    20.3k


    Da, to je Hoxha prije 4 mjeseca, nabijanje lopte i trcanje za njom, danas je imao par vrhunskih solo akcija, promisljenih dodavanja i naprijed i nazad, nije imao nijedan kretenski trk po liniji, probio par puta stranu, odličan je danas izgledao.

    Trebamo ostaviti po strani činjenicu da ga je Jakir doveo i promatrati ga kroz tu prizmu, on je igrač Dinama i postaje jako dobar igrač, ako je suditi po pripremama.
  • NKDZ86
    1.5k
    Hoxha raketo naša, ako je jakir inzistirao na njemu, svaka čast, dobar je i bit će još bolji, po meni pravo moderno krilo
  • Juznjak
    3.8k
    Ja bih ga volio vidjeti na desnom krilu pogotovo ako nastavi ne koristiti šut s lijevog krila. Želim na krilu igrača koji se voli izvuć na šut i ne boji se radit to. Na kraju krajeva Hoxha i Pjaca mogu i mijenjat pozicije tijekom utakmice i ne razumijem zašto se to nije radilo.
  • sebenico
    596


    I Pjaca i Hoxha su lijeva krila te sada Pjaca igra na desnoj strani samo zato jer još nismo doveli desno krilo. Doduše, pitanje je da li će ga naš vrli sportski direktor i uspjeti dovesti...
  • mbzg
    98
    Hoxha se diže, oslobodio se u igri. Al onakvu šansu s jučerašnje tekme kad je bio 1-1 s golmanom i ne puca nego vraća Petku na 16 m je teška glupost. Pjaca je sigurno bolji, raznovrsniji igrač ali obojica će obzirom na broj tekmi imati i vise nego dovoljno minuta.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.