• austrijanac
    4k

    Ma sve pet Don.
    Moj osobni dojam da 3/4 tekme su bile katastrofa, danas opet rupa od 45min cca.

    Meni nije dovoljno to što kažeš sasvim dobro protiv ekipe koja igra ligu prvaka, treba mi puno više. Jer ta ekipa je igrala LP sa Mikom levim bekom koji nama nije bio dobar, tako da nemojte stvarat velike stvari od mediokriteta običnih.

    Opet, tebi je dojam dobar i poštujem to.

    Meni je dojam jako loš jer smo 75% bili loši, i ne mislim to loši "bit ce bolje umorni su" ili ne znam čega, jednostavno ne vidim obrise kvalitetne igre, konstantno (a igrali smo protiv jako slabih ekipa, jako, koji su isto bili u sredini priprema).

    No bit ce bolje, kako god, vjerujem i dalje u to.
  • Jurki
    11.7k
    Vidim vec clanak ujutro:
    Konfuzija u Maksimiru.. slucaj Sucic.. dio IO se dvoumi u vezi prodaje glavne figure.
    Bogami ti nasi novinari ne trebaju istrazivati.. samo otici na forum i clanci se sami štancaju..

    I to samo zbog toga jer je "neko rekel na tribini".
    Procital zadnjih 20 stranica i samo bum rekel.. proklet dan kad sam naucio citati.
  • Paggini
    19.6k
    Jebote na čeg će ličit ova tema i forum kad budemo odigrali zapravo lošu utakmicu :lol: :lol:

    Čini mi se ko da se većina vas ovdje uvjerila da je ovo danas bilo loše samo da ispoljite svoj fetiš na paničarenje hahah
  • Daliban
    1.6k
    de pokri se usimaVedraca

    Pokrij se ti. Većina na ovom forumu dobrog igrača ne bi prepoznala da im život ovisi o tome, ali zato psihologa, psihijatara, dežurnih dušebrižnika i hall monitora te advokata loših transfera i loših odluka ima pregršt.
  • Haza
    4.1k

    Daj me prosvjetli, od kud mi info:)
  • Noel
    5.9k
    Dajte glavni i odgovorni korigirajte ovo ludilo na forumu.. Razumijem da ovdje večina ljudi ne razumije osnove kako funkcionira upravljanje nogometnim klubom u današnje doba i na koji način rade igrači i treneri u istom al dajte molim vas pročitajte koje idiotarije napišete prije nego stisnete enter.
  • Haza
    4.1k

    Ovo danas je baš idealan trenutak da moderatori naprave reda. Nisam bio prije zagovornik ovakvih stvari, ali ja i dalje nemam volje pročitati ovo ludilo od danas. Pročitao sam samo poruke, gdje su mi se forumaši direktno obraćali (neki i uvredljivo), i zaključio da je ovom forumu potrebna čistka.
    Jedna je stvar imati mišljenje, druga je stvar siliti svoje mišljenje, a treća stvar histerično svoje mišljenje ponavljati 20 puta u sat vremena, onda dolazimo do ludila.
    Ovaj forum i tema moraju imati neke okvire, ako izađemo iz njih, dobili smo histeričnu WhatsApp grupu.
  • Tried'nTested
    9
    Otkuda ovaj info za sucica, como uzima Yannika Engelhardta iz fortune za 8m + %tak, nema smisla da ide i sucic, pa ni njemu nije u interesu borit se za mjesto u comu kad ima zicer u dinamu
  • Noel
    5.9k
    I druga stvar. Ljudi ako pratite Dinamo kao što tvrdite onda bi trebali znat prije nego krenete gluposti pisat oko Bulata i Šutala imaju neke puno veće stvari koje su vezane za njihove transfere/posudbe. Način na koji su obojica dovedeni i kakve ugovore su imali je blago rečeno kriminal. Nije neka tajna ustvari javno se znaju dosta stvari oko obojice. Zato kad krenete kenjat kako neko može se riješit njih dvojice zbrojite dva i dva i ne pišite sranja. Ili nemate pojma kaj se događalo godinama oko kluba i totalni ste padobranci u nogometu ili ste đavolji odvjetnici.
  • Zagi
    7.6k
    Čekaj, fakat ste napisali zadnjih 20ak stanica na temelju dobacivanja na tribini?
    Jel to itko potvrdio?
  • Daliban
    1.6k
    Jel to itko potvrdio?Zagi

    Svi insajderski postovi koji su se nadovezali su ostavili dojam kao da je više-manje gotova stvar. Mislim da su ljudi na to reagirali više nego na sama dobacivanja s tribine. Samo se to naknadno okarakteriziralo kao histeriziranje zbog dobacivanja s tribine jer je popularno dijeliti dijagnoze ljudima za sasvim normalne reakcije.
  • Zagi
    7.6k
    Insajderi na ovoj temi samo doprinose histeriji.
  • ShanKu
    734
    Jedva čekam da taj prijelazni rok završi, da se svi lijepo okrenemo navijanju, tribinama, gostovanjima, ulaznicama... Jer ovo sada trenutno je sve iz šupljeg u prazno
  • NitkoBitan
    17k
    Transferni rok ide vlastitim tokom. Za vlastite igrace (koji dakako "valjaju") se trazi sto vise, dok drugi klubovi pokusavaju izvuc iz nas sto vise. Kao da je postao neki trend maksimalno odugovlacenje transfera jer "sell strana" zeli bit sigurna da je najvise izvukla koliko je mogla.

    Bitno da se sve rijesi prije kraja prijelaznog roka kada je moguca frka i panika zbog rupa u budzetu ili vlastitom kadru, a onda ak nisi do tad sredio stvari prodajes po nizoj cijeni a kupujes po visoj, kaj je po elementranog logici najgora moguca situacija.

    Uopce ne sumnjam da ce Maric dobit minimalno ocjenu dobar kad se sve zbroji i oduzme, odnosno podvuce linija. Veci problem je po meni saltanje igraca s pozicije na poziciju uzrokovano titranjem jajca senatorima, al to je vec za drugu temu.

    Doduse pisali su tu i mnogi od vas ("videnijih") forumasa da nek su senatori sa nama makar bili najgori na terenu, al dobro... Meni je rezultat na prvom mjestu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions