• xavier
    12.1k
    Jedino mi je glupost ovaj otvoreni krov. Bolje da ga nemajudeda

    Baš sam krenuo komentirati. Volim stadione koji su "nabijeni" i kompaktni. Stvarno ne razumijem ovu otvorenu koncepciju. Od ovog krova nema koristi ako puhne lagani vjetrić s bilo koje strane.
  • deda
    32.9k
    Dapače krov u tom slučaju stvara još veći pritisak zraka tj. vjetra ispod krova
  • Neki tip
    21.3k
    ma to su po meni potempkinova sela.

    makete, nacrt i tlocrt svako može napraviti.
    Kwedi

    Kaj se ne planiraju oni prijaviti (ili već jesu) za neki EP s Bugarima, Rumunjima, Grcima (nisam siguran koja je kombo)?

    I mi smo bljezgarili o tome svojedobno s Mađarima, znam da te najave pa ni kandidatura sama po sebi ništa ne znači, ali mislim da će oni napraviti te stadione. Manji je društveni pritisak, slabija kritika, narod još nepismeniji i izluđeniji nego naš.

    Vojska i sport, Vučićeva je to agenda, stadioni će niknuti, uvjeren sam.
  • xavier
    12.1k
    Manji je društveni pritisak, slabija kritika, narod još nepismeniji i izluđeniji nego naš.

    Vojska i sport, Vučićeva je to agenda, stadioni će niknuti, uvjeren sam.
    Neki tip sa Zapada

    I meni se čini. Ne bi ni kod prije 15 godina nitko imao ništa protiv da država gradi stadione. Danas je taj vlak odavno prošao i ljudi će na takav trošak reći da je nepotreban.
  • Kwedi
    3.8k
    ma otkud im pare za stadion
  • Infinity
    16.5k
    To Sremska Mitrovica. O tom su pisali jos prije 4-5 godina, al nisam upratio da ista grade.

    Ove ostale nacrte mogu objesiti macku o rep, kod njih to izlazi na dnevnoj bazi. De pogledajte taj projekt u Loznici recimo. Taj grad nikad nije imao prvoligasa, FK Loznica igra trecu ligu, al to je grad s 90.000 stanovnika i odmah treba svemirski brod od stadiona. Cudna surta ljudi, jucer sam o tom pisao.


    Prije par godina je tamo drzava financirala radove na vise stadiona. Raspisan je tender i klubovi/lokalne zajednice su se javljali drzavi. Drzava je davala 50% od vrijednosti projekta, a 50% su morali snijeti klub ili lokalna zajednica. Dobili su hrpu nasminkanih baba, ni jedan krsten stadion. Pazite ovo - U Nisu su napravili projekt stadiona kojem je nagib tribina prilagodjen nogometnom terenu i sve to ne bi bilo cudno da nisu ostavili atletsku stazu. Sad to nije ni nogometni ni atletski stadion, a vala nije ni zavrsen. Nislije su jedini koji su uzeli 50%, potrosili i ostavili da trune. Ostali su ispostovali svoj dio.
  • Neki tip
    21.3k
    ma otkud im pare za stadionKwedi

    Otkud im pare (i potreba) za MIG 29, za sustav Pancir s1..

    Ulažeš u ono što smatraš važnim. Vladari poput Vučića oduvijek su i svugdje ulagali u vojsku i sport.

    Da se razumijemo, nemam ja ništa načelno protiv vojske, sporta još manje, govorim o specifičnom pristupu i odabirima takvog tipa političara.
  • xavier
    12.1k
    ma otkud im pare za stadionKwedi

    Ove ostale nacrte mogu objesiti macku o rep, kod njih to izlazi na dnevnoj baziInfinity

    Pa što ih onda stavljate? Mislio sam da se radi o konkretnim planovima. Nemam pojma što se događa tamo jer me ni ne zanima.

    Onda možemo tako pisati i o Plavom vulkanu, novoj Kantridi, nacionalnom stadionu...
  • Infinity
    16.5k
    Nisam ih ja postavio. Ja sam od tamo postavio stadion u Backoj Topoli koji je vec u izgradnji i usporedio ga s Osijekom, jer su oba kluba i stadiona projekt Madjarske. I jucer sam postavio projekt jako malog stadiona u Novom Sadu koji bi mogao biti izgradjen, a i to sam postavio manje-vise za usporedbu sa stadionom Luckog koji je netko spominjao kao super primjer malog stadiona s vise od jedne tribine.

    Uostalom, tema je 'nogometni stadioni', nije da smo ograniceni sta i od kud treba postavljati. Tu smo da raspravljamo. Koga nesto ne zanima ne mora citati. Mene kao clana ekipe ZD ne zanimaju neke teme, pa ne pametujem, nego ih obilazim.
  • xavier
    12.1k


    Pa nemoj se odmah ljutiti :rofl:

    Ok, Kwedi je stavio, nisi ti i naravno da svatko može stavljati što želi :grin:
  • Guinness
    2.2k
    Inace, Grbavica ovih dana, preko 10.000 sjedalica pod krovom (radovi jos traju)Infinity

    Hoće li raditi i druge dvije ili?
    Youtube mi izbacio sažetak utakmice šta su igrali sad za vikend, na kameri su bile 2 nove tribine ... izgledalo mi kao da gledam englesku ligu a ne ovo. Uz to što su bile skoro pune , dobro izgledaju
  • Infinity
    16.5k
    Trebali bi do kraja godine poceti s gradnjom juga. Vec rade ispitivanje tla, al nisam bas siguran da ce skupiti lovu. Zapad ce cekati, zapad je skupa igracka.

    Bas sam sinoc gledao taj sazetak, kao sto kazes, Premiership jbt. Kad naprave jug to ce na TV-u izgledat predobro, jer ce cijela panorama izgledat kao kompaktan stadion. Zapad se nece vidjeti, jer je kamera na istom.

    Sazetak spomenute utakmice. I uvod dobar. Ovi ga uvijek dobro odrade, al ovo za dan zena mi dobro izgledalo. Nisu stavili samo nabrijane ribe, nego i babe s jednim zubom :rofl:
  • Guinness
    2.2k
    Sazetak spomenute utakmice. I uvod dobar. Ovi ga uvijek dobro odrade, al ovo za dan zena mi dobro izgledalo. Nisu stavili samo nabrijane ribe, nego i babe s jednim zubom :rofl:Infinity

    Ogledao sam na kanalu saveza pa nije bio takav sažetak nažalost .. Iskočio mi je i ovaj ali kad sam vidio 12 min mi se nije dalo iskreno...

    Ako jug bude kao i sjever izgledat će odlično, jel baš gledam da ovu prekoputa nekako nisu "pripremili" za potencijalno spajanje sa jugom, bar mi se tako čini...

    hvala na info svakako
  • Infinity
    16.5k
    Ma razumijem, al eto. Ja evo upravo gledam emisiju i sazetke BH lige. Nikad nisam gledao na kanalu Saveza, jer vjerujem da nije kvalitet nista bolji nego na TV-u. Uzas od kvalitete slike. Na 1921.tv je ipak HD.
  • Bosna86
    11.7k
    Za koju godinu će i Zona imati kapacitete 1921.tv, zapamtite to :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.