• Dinamosaur
    1.5k
    Pa vidio sam teleci pogled Jakira..isti kao kad nas je Sparta gazila.
    Nikakav napredak u igri nisam vidio
    Prosvijetli me
  • Boycie
    1.1k
    2 pol je bilo dobro. Sto govori koje igrace treba vise koristiti.
  • Nolifer
    8.1k
    Lijepo je vidjeti Dudua u loži, nadam se da će dobit neku ulogu....

    :up:
  • Omake
    2.5k


    Naš Juni Calafat
  • E46
    634
    Klupa ako se bude bunio tribina.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Rekao bih da smo defenzivno bolji nego prošle sezone, radimo bolji pritisak na loptu, napadački zadnja trećina nam je loša, krila nemaju potporu bekova, a udarna igla je igrač koji će ući u highlightse zbog peta i tunela, ali u prevelikom broju slučajeva će zakočiti naš napad.
  • mbzg
    96

    Da je ogiwara lijevo, gabriel desno, imali bi potporu bekova. Isto tako nije mi jasan Hoxha, 1-1 s golmanom i vraćaš loptu na 16 m. To bi pjaca da je lijevo gdje treba i biti stavio u malu mrežicu. Toliko nam malo fali da budemo predobri a to je desno krilo lijevak i ova momacad bi bila tip top. Nevistić Ogiwara torrente mmae gabriel sucic misic baturina pjaca Petko pojačanje. I da, Pavić je čudesan!
  • Yovitssa
    624
    Ekipa kaj je sa Maxom bilo? Vidim da je izašao odmah nakon ulaska...
    Cijeli dan sam na terenu, tekmu sam samo preko rezultata pratio...
  • austrijanac
    4k
    Da su igrali Ogi lijevo, RPG desno, Sucic u vezi i da nam Jakir nije bio trener, hladno 3:0 za nas. :)Paggini

    Dragi Paggi, ne znam za koji dio zasluzujes pivu više.
  • Dzgšb
    812
    Treba uzeti u obzir da smo igrali većinu tekme bez našeg najboljeg igrača Martina Baturine.
  • Mali Zeus
    12.6k
    Kakva je Maxova ozljeda
  • Endeavour
    571
    Ekipa kaj je sa Maxom bilo?Yovitssa
    Žrtva terena. Proklizao i primo se za zadnju ložu.
  • Crni86
    3.5k
    defanzivno smo beton (dugorcno cak vidim udarni stoperski par max mmaee), prema naprijed cak napokon imamo brzinu u vidu hoxhe koji se probudio i pjace, jos kad tu dodamo baturinu bit ce to top.

    Po meni su problem bekovi kao sto si naveo i vjerojatno da igraju ogi i rpg to bi se popravilo. Vezni red je danas bio nepostojeci (falio je sucic pa ajde) i spica koja ce samo gol gledat i trpat. I samim time stvarat vise prostora krilima za prodore.
  • GaijiZG
    1.3k
    Nisam u toku, zašto Ogiwara ne igra? Jel igrao ikaj pripremne?
  • Dinamosaur
    1.5k
    igra Rile desno, pa onda mora RPG lijevo jbg
    Ogi je rezervni bek po ovome
    Nije defanzivno ko RPG, al je ipak bolja opcija od Rileta.
    Mozda se Rile probudi, ko zna
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.