• emilperska
    5.4k

    Hoces rec da decka od 23 godine, startera Dinama u vecini tekmi, koji po TM vrijedi 3,5 nitko ne bi otkupio za 2,5 do 3.

    Fascinantan mi je taj mindset da kad kupujemo razne jebivjetre mi placamo (ili nas traze) cijenu na TM uvecanu za 20-50%.
    A kad mi prodajemo, onda dajeno igrace za dzabe ili milijun futuresa i buy back opcija s krajnom cijenom manjom od one na TMu.
    Znaci onda su svi igraci na TM precijenjeni jer imamo deal s onim Stodrom ili kim vec tko upisuje te cijene ili je SD nesposoban
    Mi smo jedini jebeni klub koji ima igraca koji vrijedi 3,5 m i ugovor jos 3 godine, damo dzabe na pocetku roka jer "nema interesenata"..
  • Jurki
    11.6k
    a kaj smo to tocno prodali osim trece spice?
  • Sunja86
    1.2k
    O našim šansama za ulazak u Ligu prvaka možemo tek pričati nakon ždrijeba za Play off
  • E46
    634
    Na osnovu cega, sto je mozebitno prodao sucica i sto nije doveo pojacanje za desno krilo, lijevog beka i napadaca
  • Crusades1986
    11.9k
    Hoces rec da decka od 23 godine, startera Dinama u vecini tekmi, koji po TM vrijedi 3,5 nitko ne bi otkupio za 2,5 do 3.emilperska

    Kad je on bio redoviti starter u Dinamu?

    Ako ne postoji ponuda od 2,5 do 3 tesko da ces ga prodat za 2,5 do 3.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ti zbilja mislis da bi ga netko dao za ovaj deal a da je uz to imao konkretnu ponudu za kupnju?

    Mora da sam propustio neku sezonu jer on bome nije bio starter Dinama.
  • skener
    873
    Jesu se danas culi ili vidjeli jakir i sportski direktor
  • Mihaljević
    9.8k
    Ekipa, Sucic u Como zadnja ponuda je iznosila 9 plus 1 sto su naši i tražili.Miro Vugrinec

    Muko moja
    seva-%C5%A1eva.png
  • modri7
    130
    Neće odmah, kao što ni mi ne keširamo odmah. Ali u slučaju prodaje imaš pokriće. Nadam se i vjerujem da Olmo ide iz Leipziga čim prije, tako da i tu dobijemo pare.
  • Crusades1986
    11.9k
    Mantra je da se Sučića prodalo odmah, već 3 tjedna se naši natežu s Comom oko prodaje.
  • emilperska
    5.4k

    I zato ga das maltene prvi dan sluzbenog prijelaznog roka jer "nema ponuda".
    Bio je starter skoro cijeli prvi dio, a i kasnije je startao nekad. Kad se zbroji, broj je oko 50% iz glave ovak.
    Svjdn dat ga za taj deal na pocetku roka je SRAMOTNO..
  • Crusades1986
    11.9k
    a i kasnije je startao nekad.emilperska

    Odličan argument, povlačim se.
  • Hoxhemo Titulu
    11
    Obožavam što se ovdje u pola sata dođe od "...čuo sam na tribini da je Sučić prodan..." do "...evo sad će naš v.d. SD Marić iskrcati te novce za Pašalića..."

    A što se Marca tiče, idalje mi nije jasno zašto je pola Zone on mokri san. Statistički lošiji i 3 godine stariji od Vidovića za kojeg je 3mil. bilo previše. U par deka sa tolko pljuvanim Špikom. Onih 20-30 posto razlike u kvaliteti što se spominjalo ovih dana vrijedi samo ako se gleda zadnja (napadačka) trećina. Iako, statistički, Špika u sezoni 22/23 više golova i više asistencija, nego Pašalić ovu sad. Da je Rijeka bila treća, odnosno, da je Dinamo bio pravi tamo krajem jesenskog dijela, ne bi ga se Dalić ni sjetio, pa ne bi morali slušati ni o reprezentativnom pedigreu.

    Ajmo po besplatno krilo u 2. francusku, moglo bi ispasti bolje od besplatnog krila iz 3.njemačke...
  • sport
    3.3k
    Ja se nadam da će netko slijedeći tjedan i doći,inaće će protiv Istre biti nabrijano na zapadu pogotovo kad se godišnjaci dočepaju svojih stolica :rofl:
  • Paggini
    19.6k
    Imam ja par svojih slavonaca na baušteli, raspitam se ako ima koje hrvatsko desno krilo koje šoder baca trenutno, bar nas neće koštat 3 milijuna...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions