• Crusades1986
    11.9k
    Pavić mora ozbiljno participirat u većini HNL utakmica.
  • i more je plavo
    1k
    I na ovom klizalištu se vidjelo da Shaktar ima vecu individualnu kvalitetu, i da je bolji od nas.
    ALI mislim da i kod nas ima materijala za odigrati bolju europsku sezonu od prosle godine.

    Neki dan sam se raspravljal s kolegom koji je tvrdil da su ukrainske momcadi od rata za k..c, ali Dynamo je neki dan pokazal partizanu da i nisu tak losi a i danas smo vidli da je bolje izbjeci Ukraince u kvalifikacijama.

    U nekoj ligi.....ok, jer se s njima ipak nekak da igrati.
  • blue heart 72
    1.7k
    Baturina igra neki drugi sport u odnosu na ostatak. Mali Pavić me također oduševio. I on drugačije udara loptu
  • Paggini
    19.6k
    Da su igrali Ogi lijevo, RPG desno, Sucic u vezi i da nam Jakir nije bio trener, hladno 3:0 za nas. :)
  • Marley
    1.6k
    Kako mi je zao zbog Maxa sve drugo mi sad pada u vodu :sad:
    Na kraju krajeva to je i najbitnije u ovakvim utakmicama, samo da se netko ne ozlijedi, a eto sad?! Nadam se samo da ipak nije tako ozbiljno.
  • cibona
    2.9k
    Pavić > Ademi, nadam se da je to svima jasno.
  • Zagi
    7.6k
    Lažnjak pa lopta Pavića za Kačavendu :heart: :heart: :heart:
    Kako
    mali
    igra
  • Krulek
    440
    Rile na klupu, RPG desno, Ogivara i Perković lijevo, Pavić i Kačavenda kao velika iznenađenja obavezno unutra, Pjaca i Hoxha lijevo, hitno pronaći desno krilo, Petko od b........ne do junaka kao obično, ali uz njega obavezno tamnoputi napadač poput Carlosa.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Dinamo na skolovanju, e Jakire, crni Jakire
  • Krulek
    440
    Prodaja Baturine = katastrofa
  • i more je plavo
    1k


    Jbga Bjelica je postavio kriterije koje nije lako dostici.
    Ali i prije i poslije Bjelice smo uglavnom osvajali ligu na pojedinacnu kvalitetu, a Bjelica je trener koji inzistira na kolektivu, pa makar po cijenu pojedinacne kvalitete.

    A sto se tice stadiona, u ligi prvaka bu najgori za navijace, a sad je postal opasan i za igrace, jer je travnjak katastrofa, pa bu naravno puno prigovora da se tu kližu igraci od 50+ milja eura.
  • Daliban
    1.6k
    Mislim da smo kvalitativno podjednaki. Minus je što nama Baturina nije startao i Sučića uopće nije bilo. Meni je minus i Rile, igrao bi mi Perković lijevo jer mislim da je obrambeno najbolji na toj strani, a RPG desno kako smo i završili.

    Šahtar ima trenera sa jasnijom vizijom igre, jedino to.
  • Dinamosaur
    1.5k
    Kakve veze ima travnjak ako neka ekipa izgleda ko da je pet puta bolja?
  • Crni86
    3.5k
    Ne zaboravite i da je Pavic jucer odigrao cijelu tekmu i onda jos ovakva trka i borba danas.

    Ovo danas je izgledalo dobro, imamo nekih problema koji se ponavljanh pod jakirom (slaba trka veznog reda (citaj misic i ademi) i nekonkretnost pred golom) i iskreno nisam siguran da ce ih jakir popravit. Jednostavno mi ne uljeva povjerenje.
  • don
    5.6k
    ima velike veze i gdje si ti vidio da je netko 5 puta bolji veceras?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.