• miro
    4.4k
    Brankec, ti buš igračina!
  • Dinaminjo
    929
    Pavic :love:
  • San Lorenzo
    15.4k
    Pavić gori! :fire:
  • miro
    4.4k
    E moj Kača, prvo stativa pa krivi pas, ode moj ticket
  • Dinaminjo
    929
    kule je lose trcao pa mu zatvorio kut
  • blubach
    233
    Ovo će bit vjerojatno jako nepopularno mišljenje, al nije Jakir (glavni) krivac za ozljedu Maxa. Istina, jučer je odigrao 75 min i ovih 15 je možda bilo nepotrebno, ali ljudi, to je mogao biti bilo koji drugi igrač, protiv Vardara i danas, u sigurno 5-6 situacija sam se bojao da je nekome nešto otišlo.
    Prošli put sam pitao tko će odgovarati za stanje terena, pa sam bio popljuvan, danas pitam: tko je odgovoran za ozljedu Maxa? Ako mislite i tvrdite da onaj koji je ovako uništio teren nije kriv...nemam riječi.
  • Omake
    2.5k
    Pavić svaku utakmicu ima par poteza gdje se uhvatim za glavu i pitam, kako možeš biti tako dobar u tim godinama.
  • Marcinko
    595
    Stavit Pavić-Sučić-Baturina prosjek godina 19.5, pa nek gori i krava i štala
  • Crni86
    3.5k
    Pavic posramio senatore! Kakvog igraca imamo uf

    Moj jakire dokle vise senatori?

    Rade onda perkovic lijevo i rpg desno nego ovo od danas.
  • sport
    3.3k
    Nije nitko uništio teren,jednostavno je puknuo travnjak i pomaže samo novi.Tako ti je to sa hibridom.
  • hardek
    2.8k
    Ja bi rekao da je najpozitivnija stvar danas je ta što smo vidjeli da je Pavić ispred Vrbe u hijerarhiji
  • miro
    4.4k
    Ok, ja sam nogometni zanesenjak i vjerojatno sam nerealan, ali meni bi Branko Pavić igrao u Dinamu sve lakše tekme i po 20-30 minuta derbije i euro uzakmice
  • Crni86
    3.5k
    pavic uz roga, sucica i batija mora predvosit nas vezni red.
  • Nolifer
    8.1k
    Pavic pravo osvjezenje! :fire:
  • Bosskovitz
    11.7k
    Mene u svemu ovome brine jedino to kaj neovisno o igračima i protivniku, ja imam isti prigovor koji sam imao prije 3 mjeseca, prije 6 i prije 9 mjeseci - mi nemamo igru i izgledamo kao 11 igrača, a ne kao momčad. To ide na silu do neke razine, ali bez zazivanja smjena ili novih trenera - s Bjelicom smo izgledali kao momčad i svaki igrač je kao dio tima djelovao bolje nego kao pojedinac, a meni ovo izgleda kao hrpa pojedinaca koji se ne nadopunjuju i nemaju nikakvu momčadski sinergiju na terenu. I to neće ni jedno pojačanje promijeniti. Nadam se samo da će biti dovoljno za ostvariti naše ciljeve.

    Ja neznam ko bu nas puslil u CL na ovakvom stadionu.i more je plavo

    Ajmo prestat s ovom novinarskom mantrom koja nema veze sa zdravim razumom. Da se Istok uruši, Sjever propadne u zemlju, Jug izgori i pola zapada gore se srusi na parking ispred stadiona, i dalje bismo imali sve uvjete za igranje LP.

    To kaj je Maksimir zastrašujuć i opasan ne znači da ne zadovoljava tehničke uvjete.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.