• Dudu9
    812
    Ajde malo realnost ko bi to trebao igrat desnog beka?
  • mokoxax468
    698
    Baturina je s rezervnim igračima na terenu, tako da će vjerojatno ući barem 20-ak minuta
  • Teofil Kateran
    1.4k
    Mislim da je više do Jakira, možemo vidjeti po Ademiju i Riletu u prvoj postavi.
  • Samurai
    104
    RPG ako je prvi izbor
    A rile na lijevog ak nemas kog
  • Captain America
    17.6k
    Ko bi trebao igrati umjesto njih ako nema Sučića i Baturine, a Mikić je igrao jučer?
  • Dudu9
    812
    Pa RPG je već igrao lijevo i to odlično, znači dvojba je između Ristovski ili mislite da je junior spreman igrat LP
  • Olmic
    3.6k
    Neka nas naguze 5:0 i sve padne preko rileta i ademija
  • Tongo Doumbia
    4k
    Logična, jedina i zdravorazumska pretpostavka je da je RPG prvi izbor lijevo zbog vrhunskih defanzivnih sposobnosti, koje mogu biti od krucijalne važnosti u jačim utakmicama.

    Lijevo je igrao u Splitu, ključna tekma sezone, bio je daleko najbolji pojedinac kod nas.

    Dalje, Perković je na odlasku, dobio je jučer mrvice i to je jasan signal. Drugu opciju lijevo nemamo. Niti jedan normalan čovjek neće se pouzdat samo u Ogiwaru, koji ima nekakav zdravstveni problem svako deset dana.

    Kao treće, pretpostavljam da je sportski sektor odlučio da Mikić stasava uz Ristovskog. Nije li to cijeli forum zazivao? Uostalom, pod ugovorom je i oporavlja se Moharrami. Što je Marić trebao?

    Ako je odluka sportskog sektora takva, i ako se neće dovoditi nekakav lijevi bek čisto da se dovede, a lovom se svakako klub ne razbacuje,što je i slijepcu vidljivo, odluka da RPG ide lijevo nije najgluplja.

    Do prije 20 dana je unisono mišljenje bilo da je Mikić "next big thing". Kako ga se drukčije može dobiti nego da bude back up nekom iskusnijem. Pogotovo u kontekstu situacije u kojoj dovodimo pravo desno krilo gdje će Ristovski, kojem sam i sam veliki kritičar, biti dosta manje opterećen.

    Jer, nemojmo se lagati, kakav je da je, nije imao najveću podršku prema naprijed u prošloj sezoni.
  • Lynx17
    4.1k
    U obrani Jakirovica njegova ideja nije bila poceti sa Ademija i Ristovskog, ali mu je Ademi rekao da mora.
  • cibona
    2.9k
    Zašto da od idealnog desnog beka radimo manje dobrog lijevog ako znamo da istovremeno imamo Ogiwaru koji sasvim solidno pokriva tu stranu.

    Ova postava je ni više ni manje nego ponovno dodvoravanje senatorima! Još samo nedostaje Zagorac na golu i ovo je preslika zimskih priprema nakon kojih nas je Lokomotiva razmontirala.

    Rile i jakir si odlično pašu, karakterno su identični. Kada je idila onda ih vidimo u orvim redovima, a čim zagusti nestanu.
  • dinon7
    849

    S obzirom da se mohharami oporavlja uskoro koliko znam te imamo Ristovskog za tu poziciju, moguće je da će RPG biti lijevo s Ogiwarom.
  • Dudu9
    812
    željeti poraz svojoj momčadi radi određenih igrača, pitanje jel ti za Dinamo navijaš ili za igrače neke
  • Dudu9
    812
    očito da trener nema povjerenja u Ogiwaru, znači da klub treba pojačanje na lijevoj strani, a onda RPG može desno
  • cibona
    2.9k
    To što jakir nema povjerenje u nekog igrača mi osobno apsolutno ništa ne znači. Uostalom, nije imao povjerenje niti u Bernauera, a na kraju mu je upravo on spasio guzicu. Koji paradoks.
  • Olmic
    3.6k
    u pripremnim nije bitan rezultat kazu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.