• wolfgang14
    1.4k
    Veseli me Rog, Pjaca, KTC i Mmaee u obrani. Ademi i Rile me rastužuju
  • Crni86
    3.5k
    Nadam se da su rile i aki unutra samo radi ovih viroza ili da ce nas danas ugodno iznenadit
  • Hnlovac
    1k
    Mislim da je vrijeme da se krene paničariti i tjerati trenera i igrače i zazivati brukanje u HNLu ako nedaj Bože dečki danas kiksaju :up:
  • rioda
    4.8k
    Mišića, Rog bi trebao biti zamjena za Baturinu
  • Samurai
    104
    Brijem da će 4-3-3 zato kazem
  • don
    5.6k
    KTC i Mmaee stoperski par :starstruck:

    Ademi i Rile vjerujem zbog viroze.
  • Big Daddy
    1.1k
    Zkj se Rile vjecito forsira? Legenda je najveca i jedan od najvecih Dinamovaca ikada, ali igracki…
  • San Lorenzo
    15.4k
    Postava koju očekujem protiv Istre:
    Nevistić-Ristovski, Mmaee, Teo, Pjer-Mišić, Ademi, Baturina-Sučić, Pjaca, Petković.

    Jer moramo izmišljati pozicije da se uklope senatori.
  • DiddyGuela
    2k
    Super nema Spikica... sad se konacno moze pocet serijski srat po nekim drugim igracima. Npr. Rile i Ademi su popularni vidim. Bitno je srat.
  • Facke
    3.6k
    Dragi moj Jakirovic, ak ti je ove prva postava nisi nis nafcil s greski.
  • Captain America
    17.6k
    Dosta toga o Ogiwarinim mogućnostima se može iščitati iz Pjerovog pokrivanja lijevog beka.
  • Big Daddy
    1.1k
    Otkad je sranje iznosenje misljenja?! Ne bi ih na stadionu krivo pogledao. Pa sam jos rekao da su legende, jel citas sve, ak na mene mislis?! Nema simpatija, kao Vida u repki, samo najbolji trebaju igrati, a legende Rile i Aki to, na zalost, vec igracki dugo nisu.
  • Marcinko
    595
    Daddy diddy party.
  • badjibadara
    3.1k
    Razumljivo mi je da se daje kredita Akiju i Riletu. Dosta su toga lijepoga donijeli svojim igrama, i vjerujem da nisu rekli još svoju zadnju. Ako su još top pripremljeni, i svaki tren mogu uskočiti i odraditi svoj dio (prljavog) posla, na velikom smo dobitku.
  • scooniepenn
    3.3k
    Neprepoznavanju istih od strane naseg trenera bi bilo tocnije. Jucer je frajer bio odllican, onog Vinicusa je vise puta odlicno prosao u kombinaciji s malim Horvatovcem.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.