• Big Daddy
    1.1k
    Realno, Sucic i Misic su ispred Ademija, a Rile je legenda, ali igracki je na beku zadnji izbor.
  • Maximo
    490

    Rekao bih da su igrački i sučić i mišić i rog ispred...a za rileta i rpg je opće bzvz uspoređivat
  • Crni86
    3.5k
    Miro napisao na temi utakmice da je sucic pokupio virozu. A ademi i bati se tek oporavili. Tako da danas krecu sigurno rog i misic, a vidjet cemo koga ce im jos pridruziti.
  • Kia pride
    33
    Jakirević postaje najslabija karila Dinama. Tu bu uskoro trebalo dojti do promjene.
  • Dudu9
    812
    Dinamu treba desno krilo slično oršić pjaca, ulazak u sredinu i dobar šuter, probijanje desne strane i ubačaji sa Petković u napadu mi baš nema nekog smisla da je tu napadač tipa Mandzukic onda bi odgovarao
  • emilperska
    5.4k

    Jedno krilo takvo, drugo neko tipa Špikić. Samo bolje. Nesto slicno sto na lijevoj strani imamo s albanskim orlom i Pjacom..
  • Dudu9
    812
    Da primarni treba bit ljevak brz, odličan šuter, drugi dešnjak brz za probijanje strane kad se mjenja napadačke opcije di se ide na ubačaje
  • Droljo
    8k
    Špikić čita komentare na Zoni i kaže e nećete me se samo tako riješiti.Nogo
    Da nebi špika upoznao unutrašnjost gepeka tete iz računovodstva... :cool:
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Za razliku od prvog upisa tu si nekaj konstruktivno napisao... Onaj prvi upis je bio nekonstruktivna paušalna kritika, u varijanti poluprijetnje Upravi.
    Koja je btw demokratski izabrana, stoga pustimo ljude da rade svoj posao. A onda svoje nezadovoljstvo slobodno izrazi na sljedećim izborima...
    Trenutačno mi je prijelazni rok 4/5 i smatram da trebamo još desno krilo, napadača (sada kada smo Brodu prodali) i lijevog beka (ako se ukaže prilika).
    Ako se to ne ostvari onda će mi biti 3/5.
    Riješili smo se balasta, a ne ključnih prvotimaca. Meni je najveća pobjeda kaj Petko, Bati i Sučko ostaju.
    I pusti kaj je nekada bilo dok se živjelo na rubu provalije i izvlačila lova iz kluba.
    Jasno je rečeno da će se dovesti pojačanja uz racionalizaciju poslovanja/financija.
    A ti bi, kaj, istovaril 5 mil za Pašu i još toliko za Miereza? To nam garantira ulazak u LP?
  • marcio amoroso
    36.3k
    Prodani, istekli ili raskinuti ugovori: Šutalo, Soldo, Tolić, Menalo, Rukavina, Topić, Brekalo, Lukanić, Vasilj, Šaranić, Halilović, Drmić

    Posudbe: Čavlina, Živković, Gurlica, Sušak, Graonić, Čaić, Bulat, Majić

    Ni na nebu ni na zemlji: Krkalić, Cvetko, Brkljača, Štefulj, Jurić, Bočkaj, Braun, Emreli
  • blubach
    230
    Ako se mi ne uspijemo Špikića riješit, teško mi je vjerovat da ćemo 2 desna krila dovodit, što znači da ako je Cordoba blizu (iako je možda to i propalo), vjerojatnost da dovedemo Pašalića se drastično smanjuje.
  • Dinaminjo
    929


    28

    ..igraca na tom popisu
  • skener
    873

    I kaj je najgore, za nikoga ne mozes reci da ce nedostajat
    Za kaj smo mi njih drzali na placi sve ove godine
  • Maximo
    490


    Najgora opcija nam je da on ostane
  • dinon7
    848

    Plus ja bih tu definitivno svrstao Mohharamija i Perića koji će jako teško vise igrati ozbiljan nogomet. Predugo ga muče ozljede, vise je po terapijama nego na terenu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions