• Zagreb1992
    1.7k


    Ma Hitrec je top ..pogotovo kad se sjetim turnira Mladena Ramljaka i navijanje sa one zgrade :D Pogotovo kad je bila pjesmica za Blažićka
  • ZgDLions
    395
    Kako idu karte za danas, jel se mora puno ranije ili može laganini šetnja pred tekmu?
  • San Lorenzo
    15.4k

    Dečko je prije par mjeseci završio srednju školu pobogu, dajte malo strpljenja i povjerenja u te klince...tako je i Sučić lani procjenjen neperspektivnim jer je odigrao prosječnu utakmicu u Kazahstanu u 2. pretkolu LP.
  • Droljo
    8k

    Pročitaj ponovno što sam napisao prije mjesec dana. Nema nikakve veze sa ovim pripremama i utakmicama. Jednostavno moje neko mišljenje o njegovoj perspektivi kao prvotimcu dinama, iako zbog njegove mladosti to se sve može promijeniti kroz pola godine, godinu. Nisam ja glavni skaut svemira pa da je odlučeno. Opet velim kako se nadam da griješim u procjeni.
  • Zagi
    7.6k
    Prije gotovo nikada ne bi kritizirali mlade. Pohvalit dobar potez, a kaj ne valja popraviti će se , mlad je.
    Ali od epizode Bare i Rukavine, svatko je individualni trener.

    Klinci tu vjerojatno dođu pročitati kaj se priča o njima.
    Dajte malo pameti u glavu.
  • Daliban
    1.6k
    Pripreme su do sada s prvom ekipom bile dosta letargične. Nadam se da ćemo danas biti na razini jer ipak igramo protiv ozbiljnog protivnika. Ako nećemo, bojim se da bi nas mogli rastaviti na proste faktore, a to sigurno ne bi bilo dobro zaključenje pred početak nove sezone.
  • Droljo
    8k
    Klinci tu vjerojatno dođu pročitati kaj se priča o njima.
    Dajte malo pameti u glavu.
    Zagi

    Ak je tak labav da će mu nešto kaj droljo drolji po forumu usmjerit karijeru nije trebao niti počinjati s nogometom. Bude mu neki šmeker podviknuo sa istoka nekaj i mali bu pao u nesvjest na tekmi jebote. Ja sigurno nebum pazio kako kritiziram ili hvalim dinamove igrače.
  • sanjinlego
    3k
    IMG-2090.jpg

    Protiv današnjeg protivnika, Liga prvaka (sjever).
  • Zagi
    7.6k
    Da, zapravo pljuvanjem pomažemo igračima da se čeliče. Imaš ti praf.

    Nedamo da potoneš je zapravo trebalo pisati, zabiti ćemo vas u pod jer od tamo možete samo prema gore. To je za vaše dobro.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Rundek & BBB...odlična ideja za transparent
  • scooniepenn
    3.3k

    Pavic nije izgubio nito jedan duel, Ukrajince vrti kao Zidane svojevremeno. Zagradi se i okrene protivnika na mjestu bez ds ovaj zna sto ga je snaslo. Strasan igrac. Iskreno nikad niti jednog zadnjeg veznog u hrvatskom nogometu nisam gledao, a da je ovako izgledao u njegovoj dobi.
  • sanjinlego
    3k
    Sjeća se netko možda, da smo dobili Šahtara, kakav bi rasplet bio? Nastavak u Ligi prvaka ili Europska liga kao treći?
  • SjevernaStrana
    1.8k
    Da smo dobili, 7 bodova i drugo mjesto zbog boljeg međusobnog s Atalantom

    Edit: imali smo također i bolju gol razliku te postigli više golova
  • scooniepenn
    3.3k
    Sto se tice brzine rekao bih da je ova 2. postava zbog nekoliko ekstremno brzih mladih Brazilaca i brza od nominalno 1. Tamo su u vecini Ukrajinci koji igraju brz nogomet, ali koliko sam ja vidio ne na ovoj razini.
  • miro
    4.4k
    meni najdraža koerografija Sjevera
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.