• hardek
    2.8k
    Haza moj, ja ću ti odgovoriti kontra pitanjem jer vidim da se stalno povlači ta teza "koliko vi mislite da vrijedi taj Rukavina koji ništa nije pokazao".

    Koliko je vrijedio Marco Pašalić prošlo ljeto?

    % od buduće prodaje kod Jankovića i Rukavine moramo gledati kao neku vrstu low-risk high-reward imovine. Ta sića koju on trenutno vrijedi je za nas zanemariva s obzirom na to koliko može vrijediti za godinu-dvije.

    Meni se čak čini da je nas Miško namjerno doveo u situaciju da im prepustimo te bonuse sa prevelikom početnom postavljenom vrijednosti Pašalića. Znao je da mu to nećemo dati u kešu već ćemo mu prepuštati te postotke.
  • Jurki
    11.6k
    Decki zaboravljate jednu cinjenicu da nogometasi nisu krave ili volovi pa da ih se moze trziti kak se kome sprdne.
    Zar netko misli da bi Spikic pristal na prelazak u Rijeku?
    U tom nekom turbo ludom scenariju?
  • Kia pride
    33



    a si su skočili.
    Pašalić je jakirova želja. vidli bumo al mu bude klub uslišil
    nisam niš načul niti čul za Špikića.
    inače ono kaj je rekel onaj Sudar iz Rijeke jenom gosponu vu Zagrebu je da bi rado dopeljali dečeca kojega ni Jakir ni Marić ne šmekaju nit na njega preveć računaju. Spominjal se neki NEC ( ali ne noćni klub). Sudar bi rado svojeg Istrijana vu Rijeke.
    To bi onda sigurno bilo povezano s Pašalićem ak već Rukavina nije kaak novinari vele.
  • Haza
    4.1k
    Rukavina je bio perspektivan prije dvije godine, sad je igrač blizu 21 godine, s jedva 15 tekmi u HNL, i s nula nastupa za repku u 21. Učinak mu je banana, karijera podsjeća na Marina, s razlikom da je on rasturao u Šibeniku.
    Bilo bi lijepo kad bi mi svakog tzv. perspektivnog igrača dali nekom s opcijom buybacka, 50 posto odštete, ali, ajmo biti realni, to su muzičke želje, koje će ti opjevati samo Lokomotiva i nitko drugi, a danas neće ni oni više.
    Druga stvar, jel netko misli npr. dal' Rukavina ima jedan posto želje ikad se vratiti u Dinamo, pa mi smo ga skoro pa uništili.
  • Jurki
    11.6k
    Pašalić je jakirova željaKia pride

    A Jakir je kaj? Veci od kluba?
    Jakir moze cist lako biti bivsi za mjesec - dva - tri.
    Koji je on faktor (da ne upotrijebim neku grdu rijec, a nema potrebe za tim) da mu se moraju ispunjavati zelje?
    Sportski direktor kad bi slagal ekipe kak se kojem treneru digne.. bi nakon 3 smjene imal 60 igraca na platnom spisku.
  • Daliban
    1.6k
    Rukavina je bio perspektivan prije dvije godine, sad je igrač blizu 21 godine, s jedva 15 tekmi u HNL, i s nula nastupa za repku u 21. Učinak mu je banana, karijera podsjeća na Marina, s razlikom da je on rasturao u Šibeniku.Haza

    Skoro kao Šutalo kada je proigrao.
  • Haza
    4.1k

    Apsolutno to stoji, ja sam pitao koliko sad vrijedi, a koliko će sutra vrijedit ne znamo ni ti ni ja. Brkljača je bio nominiran za golden boy, koliko sad vrijedi?
    E sad, zamisli da mi u pregovorima kažemo Mišku, slušaj, mali sad ne vrijedi, ali bi mogao eksplodirati za godinu dana, pa si to uračunaju kao milju dvije eura (zamišljam osmijeh podrugljivi Miška).
    Da smo bili pametni smo se mogli igrati te igre prije nego smo ga dali Rijeci, sad kad smo ga dali, onda su pravila nešto drugačija. Konce vuče Miško.
  • Zagi
    7.6k
    Rukavina je bio perspektivan prije dvije godine, sad je igrač blizu 21 godine, s jedva 15 tekmi u HNL, i s nula nastupa za repku u 21. Učinak mu je banana, karijera podsjeća na Marina, s razlikom da je on rasturao u Šibeniku.Haza

    Daj Haza, ajd napravi istu tu analizu za Ivanušeca u trenutku prije odlaska na krilo.
    Koliko je tada vrijedio , a koliko 6mj kasnije.

    A koliko bi vrijedio još 12 mjeseci kasnije da nije otprdio na prvu ponudu.
  • Daliban
    1.6k
    E sad, zamisli da mi u pregovorima kažemo Mišku, slušaj, mali sad ne vrijedi, ali bi mogao eksplodirati za godinu dana, pa si to uračunaju kao milju dvije eura (zamišljam osmijeh podrugljivi Miška).Haza

    Kog boli briga kome se Miško podrugljivo smješka? Nema se on što podrugljivo smješkati, dobiva igrače besplatno od nas. Može jedino biti zahvalan.
  • Haza
    4.1k
    Ja sam na kraju dana jedino siguran da Miško nije zahvalan Dinamu za ništa (to sa svakim javnim istupom jasno i potvrđuje), ali je obitelji Mamić.
    Ovaj novi Dinamo, Miško gleda drugim, krvoločnim očima.
    To će naš SD shvatiti prekasno, jer ne zna s kim ima posla.
  • Orc123
    7.8k
    Ukoliko nas opet provoza Misko, a meni se vidi da hoce, u znak zahvale mogo bi nas staviti ko generalnog sponzora umjesto Favbeta....definitivno mu nosimo vise love a jedinu korist od svega toga kaj kupujemo od njega bi mogli imati u reklami na dresu.....naravno u znak zahvale im poslat opet nekoga besplatno. I dalje budemo krava muzara......
  • GOAT
    1.2k
    Pa i treba nas provozat kad ne znamo dalje od HNL-a opet. Dovedemo par dobrih igraca izvana i onda se natezemo oko pasalica koji nam ni playoff ne moze odigrat jer vani se ocito ne igra nogomet, a mi cemo mu pokloniti jos kojeg igraca da se bolje osramoti u europi.
  • don
    5.5k
    ajde ljudi opustite se, vikend je, izađite popijte nešto ako trebate bit će to dobro sve. J** vas miško
  • Lynx17
    4.1k
    ajde ljudi opustite se, vikend je, izađite popijte nešto ako trebate bit će to dobro sve. J** vas miškodon


    OK USA!
  • FrodoJePurger
    95
    O ljudi moji, kakvim izvorima vi vjerujete, pa nema šanse da se to dogodi. Prije će plivaja doći u Dinamo nego da se ovo ostvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions