• Mr Anderson
    7.9k

    Proljeće u Europi i dupla kruna.
  • ShanKu
    734
    Nisam gledal cijelu utakmicu, ima koji iz Shaktara za nas po normalnoj cijeni..? (Možda kriva tema)
  • miro
    4.4k
    možda Franjić :razz:
  • Zagi
    7.6k
    Da se ponovim koju , četvrtu tekmu za redom?

    Ovaj Pavić je zvijer.
  • Mr Anderson
    7.9k
    Ja nisam baš vidio da je taj Newerton napravio nešto konkretno kraj Mikića.
  • cibona
    2.9k
    Najvece razocaranje > VrbancicSlush

    Ja bih rekao da je najveće razočaranje Jakirović zato što po svemu sudeći ništa nije naučio iz vlastitih grešaka.

    Opet su prisutni dvostruki kriteriji, forsiranje pojedinaca i uvlačenje u onu stvar senatorima.

    Naravno, sve se to može u sekundi preokrenuti ako se konačno dozove pameti i prestane slušati senatore koji su mu prošle godine više puta spasili guzicu zato što ova uprava, uvjeren sam, neće tolerirati jakirova lutanja i amaterizam nalik na prošlu sezonu.
  • ShanKu
    734
    za lijevog beka.. :cool:
  • badjibadara
    3.1k
    Zajebano je igrati protiv ovih, brzi i dosta okomiti, niskog težišta. Žilavi, ali zaigrani. Zato kapa dole klincima, a i Zagiju na onoj obrani u prvom.

    Vrba treba još snage, mišića, energije. Godina Šibenika bi mu dobro došla. Pavić u ozbiljnu rotaciju, i ozbiljne minute protiv donjeg doma HNL-a.
  • Mr Anderson
    7.9k

    Njihov lijevi bek i Vinicius bi nam mogli koristiti. Ne znam koliko koštaju. Vidio sam Srnu i Marića da nešto šapuću. Tko zna.
  • Marcinko
    595
    Od ovih što su manje odigrali Zebić mi je baš dobro djelovao.
  • miro
    4.4k
    Treba reć i da je Baković šmekerski zabio, baš je cimnuo da će pucat u drugi kut i fino pogodio u prvi
  • Klenx
    5.6k
    Nije ovo loše izgledalo danas, naša B ekipa je dobila njihovu, a oni tamo itekako imaju solidnih igrača. Par brazilaca je tu koji vrijede 3-5 milja po TM.

    Jasno mi je da netko mora i za ovu ekipu odigrati, ali Max i Ogiwara nikako ne smiju biti kroz sezonu škartirani na neke male minutaže zbog profinih fix ideja.

    Grijeh je razbijati bekovski par Ogi - RPG zbog Ristovskog.
    Svaka čast Riletu, ali trenutno ne može u prvih 11, a kroz sezonu će sigurno imati dovoljno minuta da ne bude stalno zakucan na klupu.

    Užasna mi je logika da najboljeg desnog beka u dugo godina guramo na lijevog samo da zadovoljimo senatore.
    Ima dovoljno minuta za sve, ali najkvalitetniji moraju igrati.

    Pavić vrhunski, baš vrhunski. Nemoguće miran na lopti.

    Čekamo sutra prvotimce…
  • Orc123
    7.8k
    to ja vec pricam od zime. Njemu treba kontinuitet ali ne, bolje da skuplja opet mrvice umjesto da igra sezonu u kontinuitetu pa da se vrati spreman da se bori za poziciju.....on vise nema 18g da se zadovolji sa svakom 5 utakmicom po 10 min ....
  • Zagi
    7.6k
    Za perspektivu, Shaktarova postava po godinama:
    19
    19-26-20-27
    27
    22- Franjić 24- 23- 20
    21
  • Daliban
    1.6k
    Odlična utakmica. Na stranu pobjeda, naši klinci su ovdje igrali protiv starijih igrača, redom seniora. Odlično su parirali i sve u svemu jako pozitivna večer.

    Mikić je možda ispao par puta, ali je van toga bio dosta dobar. Imao je i nekoliko odličnih presijecanja u prvom dijelu te zatvaranja u drugom. Ima jako dobru anticipaciju, ali razumljivo je da će ponekad i zakasniti. Jednom ga je u drugom dijelu Newerton baš propisno izvrtio, ali mislim da si ovdje mnogi lažu ako vjeruju da je današnji Rile otporan na takve stvari.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.