• don
    5.6k
    zadovoljan sam sve ukupno.
  • Mlađi referent
    12.3k


    Pa dragi, nije ovo hejt za Mikića nego ga ne smijemo gurat za stvari koje nije dorastao.

    Moglo se čitat da bi neki prvim avionom poslali Ristovskog gdje god se može i da Mikić bude rotacija s RPG-om. To je loša ideja jer bi ga ovako vrtili bolji igrači od Brazilca

    Inače, može se vidit lijepih stvari. Pavić je elitan talent, Kačavenda isto
  • hardek
    2.8k
    Ja baš suprotno razmišljam i drago mi je da ga je valjao. Sigurno se Noa do sada nije našao 1 na 1 protiv igrača ovakvih karakteristika i ovakve će mu situacije pomoći da napreduje.

    Općenito veliki palac gore za ovakav sistem igranja prijateljskih, realno klinci su danas igrali protiv ozbiljnih seniorskih igrača i dobro se držali. Takav podrazaj im je potreban kada već nema Dinama 2 više
  • Orc123
    7.8k
    Kača da ali nikako na desnom krilu, tamo nema kaj raditi..8ica ili 10ka....Max jako napredovao. Pavic najbolji od mladih. Mikic ipak pokazao da je jos zelen ali ima potencijala. Ja ne mogu vjerovati da ovaj ignorira Ogiwaru! Sramotno isto koliko je i sramotno igranje rpg-a na kontra krilu samo da bi senator Risto mogao igrati! Gadi mi se vise to....
  • Kujtim Shalla
    2.9k
    Vrba nikako da pokaze Daj talent koji svi pominju, meni iskreno sve tekme kad sam gledao bas ni sa cim me nije odusevio
  • Samurai
    104
    ne kažem da je hejt..a kaj je sa situacijom od 90. Minute kad ga je pojeo u duelu?
    To se ne spominje?
    Spašavanje centaršuta na drugu kad sve preleti lopta?
    Treba gledat cijelu tekmu ne samo negativne situacije..
  • Tom Hanks
    3k
    Neka se slobodno i rezultati ponove od prosle sezoneskener

    Sramocenje u Europi?
  • ShanKu
    734
    s Vrbančićem u Šibenik ili u Sloveniju nekud na posudbu.. (evo upravo vidil bus od NK Bravo, idu iz Mostara..)
  • Crni86
    3.5k
    Odlicna tekma danas s nase strane, bas gust za gledat. Najveci dobitnici tekme max,ogi, pavic i kaca. Ocekujem i sutra slicnu tekmu. Sa tim da cemo sutra vidjet da li ce profa bit vjeran senatorima ili ce napokon zaigrat najbolje sta imamo.
  • don
    5.6k
    slažem se. Idalje Rile mora bit zamjena RPGu a ne Mikić. Ali Mika zaslužuje priliku definitivno.

    Vrba najveće razočarenje priprema.
  • Dadox
    19
    Pavić i Mikić moraju imati ozbiljnu minutažu već ove sezone i to u Dinamu.Nikakve posudbe.Top talenti koje treba gurati.Vrba mora na posudbu cijelu sezone pa alo se dokaže - natrag.
    Meni Max djeluje odlično.
  • Samurai
    104
    zaključak na osnovu nečeg sto vidimo..danas si mogao vidjet ogiwaru sa slabijom ekipom kad igra kakav je kapacitet..lako je igrat sa pjacom rogom petkom baturinom..
    Mali Mikic ulazi u seniorski nogomet i mislim da to nisu kardinalne greške..nebres iz ficeka u Ferrari 3 mj
    Treba mu vremena..ali vjerujem da manje nego vrbi..vrbancica treba ozbiljno pregledat i po meni..Dat u Goricu il negdje do kraja sezone
  • Jurki
    11.7k
    Klinci normalno da budu grijesili.
    Treba ih polako uvoditi u seniorski nogomet i paziti da ne izgore.
    Pred svim tim klincima je dobra perspektiva.. i samo je na njima kak ce se razvijati.
    Za Vrbu nebi bilo lose da ga se mozda posalje na posudbu, da mimo svjetala reflektora odigra jednu sezonu i sazrije igracki.
  • Samurai
    104
    a kaj nisi rekel nis pozitivno..samo negativu sipas
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.