• rioda
    4.8k
    Proširen je kapacitet južne tribine na Poljudu. Kako doznajemo, tribina je proširena jer je Dinamo je za BBB zatražio veći kapacitet južne tribine Poljuda kako bi njegovi navijači imali jednak broj karata koji imaju navijači Hajduka na Maksimiru.

    Ipak nije UEFA, nego je Dinamo zatražio, barem prema portalu Dalmacija Danas
  • Neki tip
    21.3k
    samo što nas ima više na ovom forumu nego njih na svim njihovim rupama sveukupno pa ispada šizofrenija time veća.Paggini

    Zagrebao si, ali ne i piknuo. Razlika je u tome što je njima ta ista ekipa kompletno na stadionu, a nama u vrijeme tekme na forumu. :)
  • Paggini
    19.7k
    , tribina je proširena jer je Dinamo je za BBB zatražio veći kapacitet južne tribine Poljudarioda

    Svaka čast za klub, sad je na nama da rasprodajemo svako gostovanje jer inače ćemo ispast smiješni jbg.

    Razlika je u tome što je njima ta ista ekipa kompletno na stadionu, a nama u vrijeme tekme na forumu. :)Neki tip

    Hahaha, touche...
  • rioda
    4.8k
    Dakle, kapacitet juga je dosad bio 1470 (barem sam takvu informaciju našao za naša ranija gostovanja), a prema mojoj računici (po slikama) sad je povećan kapacitet za 278 mjesta, to bi ukupno bilo 1.748 mjesta.
  • Droljo
    8k

    Tih 5 autobusa više bumo valjda skupili...
  • Papastrumf
    12.2k

    Nisu poslusali dinamo nego im je naredjeno od strane hns-a buduci da kavez nije imao propisanih 5%. Zasto tek sad, nakon toliko godina, tko zna.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Zanimljivo da nema nijedan clanak o zvizducima jucer od 65 min nadalje
  • Mali Zeus
    12.7k
    I takvo medijsko silovanje je stvorilo poplavu degenerika, influencera, eventuša i turista koji ispunjavaju tribine Tita, koji ne žele svim srcem biti tamo već idu jer je to "in" i treba "biti viđen na ajduku". Takav profil ljudi ima za posljedicu atmosferu koja podsjeća na Liverpoolovu. Gori sve na Dalmacijo (you'll never walk alone) i onda kazalište. Na Poljudu kao bonus i zvižduci ako nije 4:0 na poluvremenu.Klenx

    Izvrsno poentirano. Sve to oko užarene atmosfere na Poljudu me odavno podsjeća na mit o najjačoj i najvatrenijoj atmosferi na Anfieldu. I jedni i drugi pjevaju u glas svoje pjesme prije početka, 5 minuta navijanja i poslije žamor.

    Meni je super kako su nekako zaboravljeni neredi nakon tekme s nama. Prođe mjesec dva, dovedu Rakitića i opet sve isponova. Nakon što su se raspali u drugoj polovici sezone i mi ih zakucali s 2 pobjede na Poljudu zaredom prošlo malo vremena i narativ je opet isti.

    Mašinerija i kako protiv nje
    Suci su direktno utjecali na rasplet prvenstva
    što starački dom, pogledaj te i te igrače koliko imaju godina (a 9 od 10 ne igraju u prvom sastavu)
    Najjači smo na tribinama, svi gledaju Hajduk, HNL bi propao bez nas i nikog ne zanima osim kad mi igramo
    Liga je dinamova, suci su dinamovi, moramo biti na 130 posto da bi imali šanse osvojiti naslov
  • dd29
    536
    Rijeka bi trebala barem pokušati dovesti Roka Šimića ili čak Vipotnika, jučer se po tisućiti put vidjelo da im nedostaje pravi napadač. Nedostaje im puno toga, širina ekipe prije svega, ali napadač im gori.
  • Droljo
    8k
    Pa imaju obregona i lika koji napada dubinu naj bolje u europi
  • Paggini
    19.7k
    lika koji napada dubinu naj bolje u europiDroljo

    Još samo da popravi tu realizaciju, ali to nije toliki problem s obzirom da igra na poziciji napadača.
  • dd29
    536

    upravo to, imaju obregona i ivanovića
    bolji napadač trenira u opatiji
  • Nogo
    3.6k
    https://www.germanijak.hr/nogomet/vijesti/apsolutna-senzacija-u-najavi-rijeka-prodaje-veznjaka-u-uae-za-tri-milijuna-eura/132928

    Kod Rijeke i jesu svi na prodaju. Ako ode i Hodža i Marco i Janković u skorije vrijeme Rijeka će biti sretna s 4.mjestom u HNL-u.
  • Dino
    2.6k
    "šta ne valja,šta nije dobro,hocemo nas dvojica poceti sa svadom? (sta mu to znaci uopce,pitao ga je normalno pitanje), ovi imaju vec 16 utakmica prvenstva"Logistika

    Kakva seljacina hahaha. Nedaj Boze ikad vise ovakvog duznosnika u klubu za kojeg navijem. Da imam priliku bit na konferenciji za novinare, bila bi mi cast postavljat sportska pitanja koja zanimaju javnost ovakvim frustratima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.