• ZgDLions
    395
    Ti likovi koji nadrkavaju sve oko sebe su mi poprilično antipatični.
    Ja i kad perem zube dajem sve od sebe, jednom sam i četkicu pregrizao, ni djeci ne puštam da me na ruku dobiju, moramo se bacati na glavu…
    Daj žvači kaugumu, složi taktiku, napravi nekog igrača boljim, pusti nervozu protiv amatera da se dodvoravaš torcidi.
    Još samo fali da ekipa to popuši i da počnu nositi majice sa njegovim likom ko Mišine ili od Livaje.
    Ekipa za očevid bi imala pune ruke posla da razjasni šta je u njihovim glavama.
  • Mali Zeus
    12.7k
    Ako će Gattuso ovako reagirati na svako pitanje novinara, a bit će ih puno i bit će provokativna, onda će brzo puknuti.
  • mali M
    5.1k
    Jedino je Osijek odigrao kao da igra sa amaterima.. Hajduk osim tih 2-3 bljeska ništ. Pa sve ti govori pregled utakmice koji pokaže dva gola Hajduka i onda se prebaci na 59-u minutu. Jedino što moram reć, lijep je Osijekov novi stadion al ovo blinkanje lampi kad zabe gol je posebno iritantno. I probala je kamera par puta prošarat po publici, a svi sjede ko mrtvaci.
  • Droljo
    8k
    Novinari dole bar pitaju 'provokativna' pitanja za razliku od naših koji su godinama dolazili na presice velikog vođe i šutili te žmirili na kriminal...
  • mali M
    5.1k
    ma kužim kaj hoćeš reć, al pitanje za Gatuza je moglo bit odgovoreno klimanjem ramena i odgovorom: "eto, početak sezone je, dogodi se pad u igri." Ne vidim potrebu za Gatuzovim paradiranjem. Smješniji mi je onda Sopićev sarkazam, mada je iritantan, ali ako ništa ima smisla za humor.
    Ovo za presice velikog vođe neću komentirati jer svi sve znamo, mada reći ću ti, ni Jakir ne dobiva teška pitanja. Svi vidimo gdje je zaštekalo, gdje nije bilo dobro, a neznam, Tironi i ekipa ga pitaju zašto nije prisutan na Facebooku... Karikiram, ali i sada se dosta zaobilazi logična pitanja. Jedna stvar je bit rušiteljski faktor kao Medo i Lesi, al kao novinar postavit "teška" pitanja imaš i obavezu...
  • NKDZ86
    1.4k
    hajduk je jaka momčad.

    :lol: :rofl:
  • austrijanac
    4k
    images?q=tbn:ANd9GcSYa9209_3vEn543SLKp0lmifRyMg2Xhk3X-g&s

    Jedna prigodna za Đuzepea i Nikolu "ne znam tko mi je sponzor" Kalinić
  • Ludovic IX
    7.2k
    Oni u momčadi imaju 2 svjetska srebra i 2 svjetske bronce. Mi samo jednu broncu.

    Pritisak je na njima.
  • badjibadara
    3.1k
    Europa je najbolje mjerilo. U europi nema zločestih sudaca koji ih sve skupa namjerno kradedu u korist jednog kluba i europa pokazuje gdje su točno.

    Za ostalo neka sami izvuku zaključak, a znamo da neće.
  • rioda
    4.8k
    Olivari u SN

    Stekao se dojam da je Gattuso uspio ugraditi ratnički gen u momčad, Hajduk je djelovao dosta agresivno, agresivnije negoli prošle sezone. Bilo je i više trke, snažnijih duela, pa se negdje može kazati da su Splićani uspjeli uhvatiti Gattusov štih, njegovu filozofiju igre.

    Da nisam pogledao cijelu utakmicu možda bih i povjerovao u ovo. Nisam vidio taj ratnički gen u drugom poluvremenu kad su im Farani u više navrata sakrili loptu na minutu-dvije
  • Simpatizer
    270
    Rakitić će ih poboljšat, ali računajte da i Pukštas sigurno odlazi.

    Ne bih se kladio da će na papiru nužno bit bolji do kraja prijelaznog roka
  • Klenx
    5.6k
    Tovari nikad neće naučiti na svojim greškama, ili bar očito hvala Bogu neće još. 20 godina nisu naučili da im stvaranje lažne euforije kratkoročno pomogne, ali već za koji mjesec im je samo težak teret i pritisak s kojim ne znaju baratati i pod kojim pucaju.
    Godine izostanka titule su stvorile masu isfrustriranih navijača kojima je životni cilj vidjeti Hajduk kako diže kantu prvaka. Što su duže bez titule to će jednog dana potencijalna proslava biti luđa, vatrenija i divlja.
    Međutim isto tako što su duže bez titule frustracije se povećavaju, i njihov puk ima sve manje i manje strpljenja za čekanje te iste titule i loše rezultate. Brže se "otrijezne" iz euforičnog stanja nego prije.

    Ta njihova bolest gdje iz godine u godinu ponavljaju iste greške itekako nam ide na ruku.
    U glavi si utvaraju da su doveli Perišića i Rakitića iz 2018. godine, dočeci, dresovi, euforije, padaju purgeri. Uremović najavljuje da im više nitko ne treba, da su sve dobili s Gattusom.
    Opijum za mase koja se zapali, ali nakon prvog kiksa podivlja i izgubi strpljenje jer kako želja za titulom jača tako i frustracija neuspjesima raste, a frustraciju kao i euforiju im samo potpiruju takvim bombastičnim i euforičnim najavama.

    Nisam jučer gledao utakmicu, ali vidim po komentarima svuda okolo i po sažecima kako je to otprilike izgledalo. Gdje na svijetu ima da si u 30. minuti prvak države jer je Gattuso sve posložio i vide se mehanizmi, u 70. minuti nije loše, ali mora bolje, a u 90. minuti "sve je zakurac brale ide opet prošla sezona". Veze sa zdravim razumom to nema.

    Druga stvar su mediji. Jučer prilog na dnevniku Nove TV od 7 minuta kako Hajduk igra utakmicu, intervjui oko stadiona, fantastična atmosfera itd. Nisam siguran da su uopće spomenuli da u tom trenu igraju i Rijeka i Osijek.
    I takvo medijsko silovanje je stvorilo poplavu degenerika, influencera, eventuša i turista koji ispunjavaju tribine Tita, koji ne žele svim srcem biti tamo već idu jer je to "in" i treba "biti viđen na ajduku". Takav profil ljudi ima za posljedicu atmosferu koja podsjeća na Liverpoolovu. Gori sve na Dalmacijo (you'll never walk alone) i onda kazalište. Na Poljudu kao bonus i zvižduci ako nije 4:0 na poluvremenu.
    "Pakao Poljuda" je jedan od većih mitova koji će se razbiti prvom prilikom na novoj Kranjči, a pogotovo tek na novom Maksimiru.

    Što se tiče Rakitića, Perišića, Gattusa i takvih ja imam osjećaj da oni nemaju dojam ludnice i psihijatrije u koju dolaze dolje kada potpisuju ugovor. Na papiru sve to izgleda lijepo, vatrena atmosfera, emotivni ljudi, divlji jug, dočeci, euforije.
    U stvarnosti i njih dijeli koji poraz od Slaven Belupa ili Gorice za novinarsko i navijačko pljuvanje te postrojavanje pred sjeverom.

    Volio bih gore u uzvratu vidjeti situaciju samo da Farani povedu 1:0 nekim krumpirom. Nastala bi teška panika u redovima "bilih" i onda bi sve bilo moguće do kraja utakmice.
  • Neki tip
    21.3k
    Gdje na svijetu ima da si u 30. minuti prvak države jer je Gattuso sve posložio i vide se mehanizmi, u 70. minuti nije loše, ali mora bolje, a u 90. minuti "sve je zakurac brale ide opet prošla sezona".Klenx

    Pa tu na Zoni u komentarima svake tekme za vrijeme trajanja iste. :lol: Osim "brale", ubaci "buraz" umjesto toga.

    (Inače sve potpis)
  • Droljo
    8k
    Mi smo još i gori. Promjenimo 30 raspoloženja u pripremnoj utakmici...
  • Paggini
    19.7k
    Mi smo još i goriDroljo

    Isti smo po tom pitanju, ne bih rekao gori, samo što nas ima više na ovom forumu nego njih na svim njihovim rupama sveukupno pa ispada šizofrenija time veća.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.