• Orc123
    7.8k
    on da dođe bio bi igrac sa najboljom zavrsnicom...jak igrac. Carlos i Mierez su igraci bolje zavrsnice ali realniji je Vipotnik.
    Vipotnik bi bio definitivno pojacanje....Rijeka takvog igraca ne moze dovesti da se postavi na trepavice. Oni imaju Ivanovica.....taj samo puno zuji, a od njega nikad meda....
    vipotnik ti nije pojacanje a Pasalic je? Strasno...
  • Neki tip
    21.3k
    Cak da Vipotnik dode besplatno opet mi je Carlos bolja opcija do 2 milijuna sa bonusima. Nekako imam osjecaj da bi nam on bio bolji i sljedece godine ukoliko Petko odlazi kao prva spica ali opet nisam gledao nijednogGOAT

    Pa ovo je sve. :grin:
  • Maximo
    490
    Pa sad da je najbolji omjer valute for money,apsolutno :sweat: ,a dal je bolji od carlosa ili miereza,teško
  • mrgud
    95
    Ja mislim da bi bilo najbolje dovesti Miereza,Carlosa i Vipotnika i onda na zimu dati Vipotnika Mišku badava tek toliko da tradicija ne zamre
  • Mr Anderson
    7.9k
    Kaj kaže FM? Kojeg trebamo uzeti?
  • Tried'nTested
    9
    mierez bi bio skuplji i osijek će učiniti sve da ne dođe nama. Postoji veliki rizik da opet potrošimo puno dragocjenog vremena. Carlos ako ima interes i prihvatljiva cijena a za vipotnika bi poslao ponudu jučer. Ako bi mogli beka ili krilo uzet iz francuske za 0e ili jako malu naknadu, podržalo bih ali to prepustam struci. Ako se tako razvije situacija definitivno jedan od boljih transfer rokova duuugo vremena, nismo prodali gl. Igrače, imamo iznad prosijecne šanse igrat ligu prvaka, dobru ekipu i klub je naš.
  • Paggini
    19.6k
    najbolje dovesti Miereza,Carlosa i Vipotnikamrgud

    I onda održati ilegalni borilački turnir između njih trojice i kuleta gdje bi se borili za poziciju drugog napadača :cool:
  • Kia pride
    33
    uopće nije važno jel meni Pašalić pojačanje ili ne. Jakir ga jako oće i to bu prevagnulo. Sad kakav bude bumo vidli.
  • Omake
    2.5k


    Mierez po CA
    Vipotnik po PA
  • GOAT
    1.2k
    Pa ovo je sve. :grin:Neki tip

    Realno nitko ovdje nije gledao nijednog. Gledali smo highlighte i prema tome mi se Carlos cini bolji i donosi ono sto nemamo. Necu se pravit pametan i govorit da sam gledao kad nisam tako da govorim po nekom osjecaju.

    Ali evo gledajuci po mojoj omiljenoj stranici nebitnestatistike tocka com Carlos ima vise x po y dok ovaj drugi ima manje samo je to na kvadrat, Carlos takoder manje pljuje po terenu sto znaci da nije dehidriran i moze trcati duze. Moj kum koji je oruzar za Yverdon Sport kaze da Carlos manje zateze kopacke sto mu oslobada cirkulaciju i brze mu dolazi krv do mozga pa i odluke na terenu donosi brze i kaze da jako voli trenirati i jako je dobar i da cesto odlazi u lokalnu crkvu kako bi bio ministrant, pravi Kevin sin
  • Kaktus Car
    491
    Vipotnik je igrac odlicne zavrsnice, solidne brzine i snage. U ostale segmente ne ulazim. Trenutno mi se cini da je upgrade na Kuleta, bas radi te zavrsnice.Laugreano

    Statistika nije sve, ali ona osnovna to definitivno ne sugerira, prošla sezona:

    Kulenović - 44 udarca za 8 golova (18,18%), uz 4 "big chances missed" prema Sofi

    Vipotnik - 84 udarca za 10 golova (11,9%), uz čak 16 "big chances missed" prema Sofi

    Jasno, ponavljam, statistika nije sve, ali bi ipak bilo za očekivati malo bolju realizaciju ako bi mu to stvarno trebao biti jači element igre.
  • Šteco
    680
    premalo konkretno za Dinamov nivo, a to bi trebala biti konkretna borba za 2-3. mjesto u LPdeki87

    Eventualno Real i Man City bi mogli bi ispred nas u Ligi prvaka. :cool: Jel moguće da sam više puta pročitao ovo na forumu i da ima još ljudi koji ne znaju da ide novi format natjecanja?
  • Marcinko
    595
    Realno nitko ovdje nije gledao nijednog. Gledali smo highlighte i prema tome mi se Carlos cini bolji i donosi ono sto nemamoGOAT

    Evo ja baš planiram uzeti po jednu utakmicu od obojice i pogledati, najveći je problem što za neku ozbiljniju procjenu moraš minimalno 4,5 utakmica pogledati. Zato je neozbiljno kad ovdje ljudi daju neke ocjene recimo o Pašaliću na osnovu utakmice protiv Rumunja.
  • Droljo
    8k
    Zato je neozbiljno kad ovdje ljudi daju neke ocjene recimo o Pašaliću na osnovu utakmice protiv Rumunja.Marcinko

    Je, nisam ga gledao cijelu prošlu sezonu...
  • GOAT
    1.2k
    Zato je neozbiljno kad ovdje ljudi daju neke ocjene recimo o Pašaliću na osnovu utakmice protiv Rumunja.Marcinko

    Potrebno je decka pratiti cijelu sezonu, to cine skauti. Moze se desit da u tih par tekmi koje gledas bas eksplodira ili odigra komicno pa steknes krivu sliku o igracu. Pasalic nam je tu pod nosom pa vjerujem da je dosta nas i dobilo neku jasniju sliku o Pasalicu i po meni on ne vrijedi 4mil
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions