• marcio amoroso
    36.4k
    Još jednom za sve. Imamo temu skautska služba i ove želje iz Bordeauxa ili od nekud drugdje pišite tamo. Ima nas jednostavno puno i moramo držati neki red.
  • vjeko1701
    7.9k
    Veza nam je najskakljiviji dio momcadi. U teoriji po meni najbolji. Misic, Rog, Sucic, Baturina, Ademi, Stojkovic. Jaka imena i veliki talenti. Ako ulozis i dovedes nekog kapitalca, kolike novce trebas da garantirano upadne u prvi sastav? Ako dovodis nadopunu, cemu kad imas talente koji se bore za minute tamo.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    nemamo vremena da nas Miško prejebava, jer stavljanjem Pašalića u igru danas nas je jebeno ismijaoHaza

    Samo da se vratim na trenutak na ovo, Miško nas ovdje nije ismijao, nego nam učinio veliku uslugu. Bilo kakvo preplaćivanje lika s jednom seniorskom sezonom u karijeri, nakon potucanja po Verlima, Hallescherima, Essenima i ostalim terenima treće njemačke lige sa skoro 25 godina i ravno jednom i pol kvalitetom koju kad obrane zatvore nema alternativu bi bilo doslovno kobno.

    U Dinamovom dresu se očekuje da se radi prevaga protiv Seville, Tottenhama, da se ruši Galatasaray u playoffu Lige prvaka, a ne da se diše na škrge u 70. minuti protiv rumunjskih drugoligaša, nakon što nisi mogao proći cijelu utakmicu njihove igrače. Kakav Marco Pašalić, pa Miško nema ponudu od nikoga za njega osim nekih pustinjskih paćenika.
  • građanin
    18


    tako je. + s obzirom da je igrao i da ne može sudjelovat u kvalifikacijama za LP itd., ako i počnu pregovori, biti će to dosta niža cijena. Doslovno je Mišković sam sebi pucao u koljena s ovim potezom, jer se vidjelo na Marcu da nit je nešto pretjerano nabrijan, nit je u nekoj formi... a sve to ima na kraju i neku svoju cijenu. Lako moguće da i ako nam to u konačnici i bude #1 pick, dobit ćemo dosta ispod cijene, koliko god se Miško tu pravi baja...
  • Bosskovitz
    11.7k
    Neki i ovdje, a pogotovo po komentarima na društvenim mrežama, iz dana u dan zlostavljaju mantrom o Pašaliću kao igraču koji radi razliku na terenu dostojnu LP; "još Pašalić i idemo u LP", "još nam Pašalić fali i spremni smo", "Dajte kupite Pašalića i imamo momčad za LP"... Pašalić jučer nije radio razliku protiv rumunjskog drugoligaša. Ne baš tipičnog, ali i dalje rumunjskog drugoligaša.

    On ne vrijedi novac koji se traži za njega. To su Miškovi mokri snovi.
  • deki87
    37
    Meni je Pašalić drag, ima tehniku i tkzv. vic u igri ali zasad je sve to premalo konkretno za Dinamov nivo, a to bi trebala biti konkretna borba za 2-3. mjesto u LP ili knockout faza EL.
    Trebalo ga je podpisati prošle godine kad je bio free agent.. sad ne bi rekao da vrijedi više od Hoxhe a svi znamo koliko smo platili njega. Za Pašalića bi dao 1-1,5mio + plaća s progresivnim rastom i bonusima - oboje po učinku i nastupima.

    Sad kad je Brodić otišao ja sam siguran da dolazi novi napadač. Dali je to Vipotnik, Carlos, Mierez ili neko sasvim četvrti vidjećemo. Od svih navedenih Vipotnik mi se čini kao najbolja opcija - low cost high benefit potential.

    Svakako se potiho još nadam, da će AGČ ipak doći iako vjerujem, da su poslije EP šanse malo manje nego prije EP.

    Dosad se pokazalo da SD kvalitetno radi i samo mu treba dati vremena. Ne treba očekivati čuda od jednog prijelaznog roka. Ako bude imao kontinuitet par godina ja vjerujem, da nas čeka lijepa budućnost.
  • mbzg
    96


    Iako mislim da jučerašnja utakmica nije neko mjerilo, obzirom da je prva natjecateljska i da je Pašalić odradio samo dio priprema, istog sam mišljenja kao i ti. Pašalić me podsjeća na Kadziora, ima finu lijevu nogu, udarac, ali mu fali brzine. Kadziora smo dobili za 400.000 eur i pokazao se odličan za HNL, tu je negdje i Pašalić. Za europski dinamo je ipak potreban igrač višeg nivoa koji ima brzinu i prodornost za krilo. Recimo tovari su sinoć predstavili nekog crnog Bambu, frajer ima tehniku, lijevak i dosta brz. Ne mislim da je za Dinamo ali takav profil, igrača sa izraženim karakteristika za krilo.
  • Omake
    2.5k


    Pa da. Ako će mali Pavić mjenjati Mišića, onda smo tu taman.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Upravo to. Ne mislim da za Pašalića nema mjesta u Dinamu, ali Pašalić sigurno ne vrijedi ni približno 4-5 milijuna eura koliko Rijeka za njega traži.
  • San Lorenzo
    15.3k
    ne vrijedi ni približno 4-5 milijuna eura koliko Rijeka za njega tražiBosskovitz

    Niti ćemo mi toliko platiti, niti je itko sa ovog foruma tražio da se Pašalića plati 4-5 milijuna eura.
  • Mlađi referent
    12.3k
    Nastavno na indexov članak, nemam info nego dojam mi je takav da je taj Vipotnik suđen nama

    Za dž, Slovenac, Marić ga htio prošle godine, testirao se na nivou malo jačem od Slovenije.. da se moram kladit, stavio bih da će naš SD ići po njega.
  • Yovitssa
    624
    Ne znam kako to sa raspadom i stečajem Bordeauxa funkcionira, ali ako se fakat igrači mogu uzeti za 0€ naknade klubu, onda je Vipotnik "kupnja" bez rizika, a ja bih uzeo i onog mladog Gabonca LB i desno krilo. Jasno mi je da će ti igrači tražiti možda veću plaću od realne, a njihovi manageri veće bonuse i naknade pošto ne postoji obeštećenje matičnom klubu (što se trenutno ne uklapa u našu politiku rezanja i šrednje), ali alternative su nam Pašalić za 4 mil €, Carlos za 3 mil €, uglavnom skupi igrači...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Za Vipotnika bi čak bilo ok dati i neki bonus za potpis, samo da dođe. Pogotovo sada kad je slobodan igrač, a mi smo Brodića riješili... Samo preusmjerimo dio te love prema njemu.
  • vjeko1701
    7.9k
    Po meni bi Maric morao kapitalizirati na njihovoj situaciji. U ekipi imamo tri francuza koji mogu drugima garantirati za Dinamo i olaksati prilagodbu. Vec smo radili na tom trzistu i Maric navodno ima kontakte. K tome jedan od igraca, Vipotnik, je lokalac i vec je pregovarao s klubom. Ako su tu ne moze nista naci...
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Mozda nepopularno, ali mislim da igrac tipa Vipotnik nije za nas.
    Ima solidne brojke u jednoj sezoni cvajte, a pri tome nije igrac presinga, veliki razigravac nit ima neku impresivnu snagu / tehniku. Nama Drmic nije isporucio skoro nista, a igrac je naviknutiji na zahtjeve europskog nogometa i HNLa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions