• San Lorenzo
    15.3k
    Mislio sam da je Vipotnik propao tamo u Francuskoj, sad vidim da je imao sasvim solidnu statistiku za prvu sezonu.
  • dzis
    807
    samo ramon na 9
  • NitkoBitan
    17k
    Brodic je uskoro prodan tak da smo u potrazi za jos jednom spicom, a vecina nas se slaze da bi to trebao bit Carlos.

    Dolazak Miereza (iduce ljeto) po meni najvise ovisi o ostanku Petka. Dinamo ne moze istovremeno imat Petkovica, Miereza i Carlosa, a pogotovo jer se ocito forsira moderna igra sa krilima bez 2 spice. Uostalom tesko je zadovoljit igracke apetite trojici "kapitalaca" (gdje svak zeli minutazu i glavnu ulogu), a kamoli financijske. Dinamo uvijek tu ima nekog Kulenovica/Brodica iz pozadine kao 3. opciju na malom ugovoru. A valjda i dolaze neki novi juniori/klinci spremni za kaljenje.
  • keppi
    208
    Mierez je i ovako bio zanimljiv kao prvi strijelac lige, a sada se nastavlja potvrđivati. Ima hrpa klubova kojima 3-3,5 m kojima bi se Osijek na kraju zadovoljio nije apsolutno nikakav problem. Mišljenja sam da on ipak neće dočekati istek ugovora u Osijeku nego da će ga ubrzo prodati (osobito ako ispanu iz Europe)....bojim se da ga neće neće htjeti prodati nama.
  • keppi
    208
    Pašaliću bi se ukoliko ostane u Rijeci moglo dogoditi nešto kao našem Špikiću. Dok je bio Oršić, većina pažnje protivničke ekipe je bila usmjerena na Oršića te je tada Špikić imao puno više prostora i većinu utakmica je igrao relativno korektno, naravno u granicama svojih mogućnosti.
    Mišljenja sam da je za Pašalića prošle sezone njegov Oršić bio Marko Pjaca koji je puno toga vezao na sebe čime se otvarao prostor za Pašalića.
  • Yovitssa
    624
    Gledajući sinoć Rijeku sve sam više mišljenja da je Pašalić "one season wonder". Nikad mi nije bio nešto, taj udarac ima stvarno dobar i to je to. Reprezentativac je samo zato što Dalić vodi "repstaciju" i to je to. Ne bih ga dovodio niti za 2 mil €, kamoli za ovo kaj Miško traži...
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    Vratio nam se Leon Oroz (16), koji je stigao iz Kaiserslauterna i potpisao trogodišnji stipendijski ugovor.
    Ljevonogi veznjak, može igrati na pozicijama ‘šestice‘ i ‘osmice‘ te ima odličan pregled igre i sjajan udarac.
    U zagićima je svojedobno igrao s Patrikom Horvatom i Leonom Jakirovićem.
    Neki novi klinci, uz Zebu, Pavića i Mikića :strong:
  • ZgDLions
    395
    Dug je put pred Pašalićem, tek je ozbiljno krenuo, a godina proizvodnje nije da će imati stotinu šansi.
    Dobro on mora odvagnuti gdje i kako, jedna pogrešna odluka i teško će se vratiti medju žive.
    Mislim da mu je teški gubitak vremena provesti još jednu godinu u Rijeci.
    Po meni sad il nikad situacija.
  • Droljo
    8k
    Vratio nam se Leon Oroz (16), koji je stigao iz Kaiserslauterna i potpisao trogodišnji stipendijski ugovor.
    Ljevonogi veznjak, može igrati na pozicijama ‘šestice‘ i ‘osmice
    Nemrem igra Dinamo

    I on je sa tih pozicija zabio 28 golova u 26 utakmica?
  • Jos-Optimus
    2.1k
    Na Boška Balabana protiv Latvije
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k

    Tak je, ali dobro to su zagići ipak bili :grin:
    Zanimljivo da je imao ponude Herthe i BVB, ali je htio natrag u Dinamo... E takve igrače ja želim gledati u klubu, koji dišu plavo :heart:
  • rioda
    4.8k
    Pa u Zagićima... Vjerojatno je i igrao u napadu tad
  • Dinaminjo
    929
    Pise da ima udarac, mozda je sa zagic distance busio zagic golmane..
  • Patak
    2.9k
    To je odlična politika, dovoditi mlade talente na stipendijski ugovor, umjesto igrača upitne kvalitete za koje moramo iskrcati ozbiljne novce, tipa Milanović. Ne koštaju previše, a za par godina mogu vrijediti milijune. Ozbiljne novce treba dati samo za ozbiljna pojačanja.
  • emilperska
    5.4k
    Sta je s ovim iz Cali kartela?
    Ne javlja se vise nitko, cak ni Olivari :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions