• Miro Vugrinec
    4.7k
    Je ako nismo u pregovorima.Zagi

    Dobro ajde zamislite situaciju da mi prodajemo Baturinu bubam u Galatasaray i Galata igra Play off lige prvaka i igramo 2 pretkolo, stavimo Baturinu na tribinu jer se dogovaramo s nekim klubovima. 99 posto vas bi tjeralo upravu iz kluba. Svako gleda svoj interes tako i Miskovic
  • Zagi
    7.6k
    Pa ne radi se to tak Miro.
    Igrač osjeti zadnju ložu i problem optike riješen.

    Da, mi ćemo nanjušit kaj se desilo ali dok nema dokaza...
  • emilperska
    5.4k

    Sjecam se samo Gondžića 2001. koji je dao gol za prolaz Estoncima..
    Na kog aludiras, zanima me :cool:
  • Haza
    4.1k

    Sve stoji, međutim po toj logici, nakon šta Pašalić nije mogao jedan na jedan preći danas igrače rumunjskog drugoligaša, šta misliš, dal' mu je pala ili narasla cijena.
    Legitimno je da Rijeka štiti svoje interese, ali današnjim ulaskom, nama je Pašalić postao nepotreban, nama treba desno krilo za playoff, a za grupe imamo vremena.
    Rijeka ima pravo raditi što želi, danas su upravo to i napravili, i ja se nadam našem SD otvorili oči, koji sada vrlo jasno zna da nam treba novo desno krilo za playoff.
  • Neron53
    589
    Emilperska

    Ma malo sam editirao upis
    Da me ne hvatate za svako slovo... i ne skuzite bit
  • dumitrumitu
    1.3k
    Valjda je svima jasno do sada da će nama u playoffu desno krilo igrati Špikić ili eventualno Pjaca.
  • Orc123
    7.8k
    Jel itko zna kak je s Cordobom? Jel to propalo ili koji k....? Nitko ne zna nista...
  • Zagi
    7.6k
    To je vjerujem jasno skoro svima..
    U ovo trenutku bih se kladio na Pjacu desno.
  • Haza
    4.1k
    Da se razumijemo, ja želim da Rijeka glumi mangupe, neka to rade, ali bez da im svake godine damo gratis igrača.
    Sjećam se isto tako da smo mi Ivanušeca prodali nakon prve tekme protiv Sparte Prag, da ni Livi nije branio protiv Sparte (očito je to bio dio pregovora), dakle, ako mi sa Rijekom ozbiljno pregovaramo oko Pašalića, apsolutno je normalno da možemo uvjetovati koje će tekme igrač igrati, posebno ako dobro plaćamo i posebno ako nama igrač treba za playoff.
    Neka ga sad Rijeka proda kome god želi, nama više nije potreban, osim ako nije cijena 1.5 mil eura s bonusima.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Playoff će igrati Pjaca na desnom krilu, a ako ne ode, igrati će Špikić.
  • mrgud
    95
    Ima do playoffa još skoro mjesec dana,pa valjda je Marić toliko sposoban da dovede desno krilo,a možda i nije
  • Orc123
    7.8k
    Ako SD nije sposoban nac krilo do playoffa LP, u ovih 5mj sto je na toj poziciji, nakon sto je potroseno nesto vise od 1mil eura do sad i imas doslovno jednu poziciju koja ti je i vise nego kriticna onda mozda je to prevelik zalogaj za njega! Ja vjerujem da Maric svijestan toga, da je dorastao tom zadatku i da krilo dolazi uskoro.....
  • Orc123
    7.8k
    Inace Gnezda Cerin ni minute u Europskoj utakmici. Presjedio na klupi....izgleda da imamo jednog nezadovoljnog, jedino ako smo mi odustali.....
  • don
    5.5k
    zašto? Play off je za mjesec dana... Ako igrač kojeg dovedemo nije u stanju odigrati tu utakmicu u ovom vremenskom razdoblju onda i bolje da ne dolazi.
  • Benito
    822
    s Petkom u momčadi ili da Petka nema uopće?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions