• ZgDLions
    395
    Gledo ajduka napreskokce zadnjih petnajstak minuta.Osim da je Livaja smršavio, nisam vidio nikakve novitete kod njih, jedino se ističu ručno radjeni personalizirani adidas unikatni dresovi.
    Mislio sam da sam sve vidio, ali takva maštovitost me ostavila bez daha.
    Ajax i Vojvodinu sam isto malo promotrio i ne konkurira za ljepoticu kola.
  • don
    5.6k
    inače, večerašnji klub sa Farskih Otoka ima mjesečni budžet plaća kao jedan Kalik u hajduku.
  • mlinchica
    1.8k
    Pag je bio Zagreb u malom prek ljeta. Ne znam kak je sad jer nisam već dosta godina bila dolje. Cijelo djetinjstvo sam ljetovala na Pagu i puno ljudi iz Zgb su imali/imaju nekaj u Gajcu i/ili Novalji, Povljani, Metajni pa i u gradu Pagu odnosno onaj dio s viksama prema brdu gore (meni je brdo sve kaj moraš stat pod ručnom :grin: ). Sjećam se i jednog birca u Gajcu kaj se zvao Zagreb, cijeli taj jedan potez od plaže su bili Zgb bircevi. Ali to je bilo fakat davno :grin:
    Gore nabrojani bivši igrači Dinama su već 20ak god tamo.
  • don
    5.6k
    lijepo se Gattuso uklopio u tu bolest dolje, poludio na prvom pitanju pres konferencije gdje je upitan da li je rezultat dobar s obzirom na prikazanu igru :rofl:

    https://www.facebook.com/share/v/6uEWaWoBzL89pzKt/?mibextid=w8EBqM
  • deda
    32.6k
    Bit će show nakon poraza dva.
  • Simpatizer
    270


    Gattuso je tehnički u pravu da je Torshavn odigrao već mnogo ligaških utakmica i da su u natjecateljskom ritmu, a hajduku ovo tek prva

    Ali bože moj ti si cijelo jedno poluvrijeme složio možda jednu jedinu pravu priliku protiv tima na razini NK Dugopolja, i to doma, logično je postaviti pitanje je li to dobra izvedba
  • Dzoni
    616
    Bit ce cupavo gore, jedva cekam vidjet kako ce se snac na umjetnoj travi
  • Captain America
    17.6k
    https://www.index.hr/sport/clanak/video-ovo-je-gattusov-hajduk-prva-stvar-nakon-pobjede-trening-za-rezerve/2585558.aspx?index_ref=naslovnica_sport_ostalo_d_0 Krenilo je i peglanje imidža :rofl: Kao da ih nisu vodili Leko, Dambrauskas i Tram zadnjih godina već isključivo Karoglan i Jure Ivanković pa je trening za rezerve revolucionarno otkriće.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Gattuso je tehnički u pravu da je Torshavn odigrao već mnogo ligaških utakmica i da su u natjecateljskom ritmu, a hajduku ovo tek prvaSimpatizer

    Jel Gennaro svjestan da je momčad protiv koje su igrali poluprofesionalna?
  • NitkoBitan
    17k
    Hajduk je 2021. prvu utakmicu drugog pretkola KL pobjedio Tobol 2:0 na Poljudu, ostalo je povijest.

    :eyes: :eyes: :eyes:
  • db-izbjeglica
    15.3k
    Ja sam otišao na spavanje nakon penala, farani su izgledali kao da su ih skupili na cesti sat vremena prije polaska na split... iskreno, imao sam dojam da će popiti 5-6 komada.

    Kad ono, ostalo 2:0, piše se o lošoj igri hajduka, farani mogli zabiti, gattuso već divlja...

    Da su ribari zabili, bio bi uvjeren da magarad ispada. Mislim, oni su i tobol dobili 2:0 u prvoj tekmi, gziru također :ok:
  • Logistika
    1.3k
    Gatusso si iskopao jamu protiv amatera jbt. Sad ce ga drkat novinari gdje stignu. Prvi kiks se ceka
  • Jurki
    11.7k
    Nisam nis gledal.. al citajuci izjavu Đuzepea.. da ne znam s kim igraju.. covek bi rekel da idu na megdan Cityju, a ne Torshavnu.



    Kaj je to bilo?
  • Logistika
    1.3k
    ja sam tekmu gledao do prvog gola. Ovi su izgledali kao da ce 6 nula biti. Ali izgleda nije bilo sve tako ružičasto. Pitali su ga sta se dogodiko nakon 15ak dobrih minuta...ovom nije sjelo pitanje pa je reagirao kao seljacina... "šta ne valja,šta nije dobro,hocemo nas dvojica poceti sa svadom? (sta mu to znaci uopce,pitao ga je normalno pitanje), ovi imaju vec 16 utakmica prvenstva" ....ne zna Gatusso sta mu se sprema nakon farmaceuta. Lik je valjda ocekivao sa Hajdukom popravljati CV ,zavrsit ce na kraju da ce mu prisjest trenerski posao
  • Jurki
    11.7k
    Lik je valjda ocekivao sa Hajdukom popravljati CVLogistika

    Hahhah kaj je on retardiran? Svaka budala vidi kak ima losu momcad. A i to ak nemres protiv amatera drzat tempo 90 minuta onda kvragu.
    Štima da su tek pripreme zavrsile.. al opet.. ovi su amateri..
    bit ce jako interesantna jesen.. al ovaj žabarski bogec bistrički ne zdrzal na klupi ni do prvoga mraza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.