• NitkoBitan
    17k
    Nuklearni Hajduk i atomski Osijek... treba da strahujemo.

    Rijeka ce na kraju zavrsit cetvrta.
  • vjeko1701
    8k
    U 40 minuta jedna jako dobra sansa iz igre. Golovi iz kornera i smijesnog penala. Na terenu Livaja i Puktas izgledaju ko da su klasu iznad svih ostalih. Pokusavaju drzat visok pritisak al i HB uspjeva izaci van i nesto kombinirati na njihovoj polovici.

    Puno je vise Osijek pokazao protiv Estonaca.
  • Simpatizer
    270
    Je li Osijek dobar kolektivno ili je samo Mierez činio razliku?
  • Navijač Dinama
    8.3k
    od naprijed su ferrari, a nazad su fićo, ovi estonci su fićo nazad i u završnici.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ali lete na terenu, uigrane akcije i automatizmi. Zasad se čini da bi mogli bit opasni... Jako puno im izgleda vrijedi Gattuso trener.Dragon1Warrior123

    Ocito gledamo drugaciju utakmicu
    Od famoznog visokog pritiska nema nicega, cak im amateri par puta fino izasli
    2 gola iz prekida
    Nista posebno vidio nisam
  • vjeko1701
    8k
    Na kraju dana potpuno nerelevantna utakmica za procjenu. Prva natjecateljska, nedorasli protivnik, izmiksani sastav (primjer, Kalik im je krilo)
  • Dragon1Warrior123
    3.2k
    A gle, svatko ima svoj neki subjektivni doživljaj. Ja gledam dvije tekme istovremeno pa mi se možda činilo. Ali ono što sam vidio, činilo mi se kao upgrade na prošlu sezonu. Pogotovo kad uzmeš u obzir da im fali dosta bitnih igrača.
  • San Lorenzo
    15.4k
    Od hajduka nisam vidio doslovno ništa, imao Kalik ono jedno utrčavanje i to je to...gol iz kornera, gol iz nategnutog penala.
  • deda
    32.6k
    Kak vi uspijete donosit zaključke iz ove tekme meni je misterija. Ovi su sredina 2 hnl po kvaliteti.
  • NORTE
    11.4k
    Dobra vijest za nas.
    Godina je 2024., Poljud konačno ima 5% kapaciteta za goste.
    Kavez je proširen za 10-ak metara.
    IMG-1828.jpg
  • Simpatizer
    270


    Više je ljudi na tribinama nego eura koje cijela njihova momčad mjesečno zaradi.
  • Neron53
    591
    Dovoljno im.je bilo prosiriti 2 metra da dodju do 5 posto kapaciteta
  • bbb medimurje
    3.2k
    Poceli prvi zvizduci na poljudu
  • austrijanac
    4k

    Isto kao i Vardar neki dan. Nije mjerilo.

    Inače, gledam tekmu u Povljani, selo koje je inače Dinamovo na Pagu, Biscan, Vrdoljak, Mara i ostali tu svi ljetuju.
    1 (jedan) stol je pun Hajdukovih navijača tu u glavnom kafiću. Zadnji put sam Dinamo tu gledao protiv Mađarica kad je Gojak stisnuo, svi stolovi su bili puni, dok je Vrdoljak sjedio na šanku i gledo.

    Ima dosta Dinamovih sela na moru, i neka.
  • Dzoni
    616
    Ako ostane 2 0, nisam pretjerano uvjeren da ce Hajduku to dosta za prolaz. Uzvrat se igra na hladnim Farskim Otocima, a jos je i umjetna trava. Moglo bi biti svega tamo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.