• ZgDLions
    395
    Samo će objaviti nakon tekme da je bila vrhunska proba i iznenadjujuće puno golova i da u subotu očekuju još i bolje.
    Nakon objave otvara se zg i u potpunosti rasprodaje zbog velikog interesa, to je sve marketing.
    :smile:
    Mislim, ako ljudi oće malo mira i neobaveznu probu, bilo bi u redu to ispoštivati.
  • Nino Bule
    13.4k
    Nisam znao da je ljudima koncept zatvorene prijateljske utakmice nov
  • Orc123
    7.8k
    Nama nije nov, ali da ga puno klubova prakticira i nije bas....
  • Crni86
    3.5k
    Ako sam dobro procitao negdje sutra bit trebali igrat igraci iz drugog plana potpomognuti sa juniorima, a u subotu najjaca postava.

    Ima mi logike da se zatvori tekma za najjace snage da se probaju jos neke stvari, ali zasto zatvorit tekmu za “rezervne” igrace?
  • Crusades1986
    11.9k
    Kaj nije obrnuto?
  • Crni86
    3.5k
    mislim da sam tako procitao, bilo bi mi mnogo logicnije da je obrnuto.

    Edit. Na shakhtarovoj fb stranici pise da ce oni obje utakmice prenositi na mobilnoj aplikacijii i svojoj fb stranici ( i yt kanalu). I vec imaju u pripremi dva streama na yt kanalu.
  • Marley
    1.6k
    Koliko se sjecam, i za ove slovenske utakmice je pisalo "zatvoreno za javnost". To se odnosilo na gledatelje na tribini, a ne prijenos. Ja sam po tome skuzila da je tako i za Shakhtar, bez gledatelja na prvoj, ali s prijenosom.
    No nema veze, kako bude. Jako rado bih pogledala obje, ali prezivjet cu ako i ne bude veceras.
  • Nino Bule
    13.4k

    To po sloveniji i austriji kad zatvore za javnost je uglavnom iz sigurnosnih razloga, mislim da u lendavi cak i nije bilo zabrana da dođes, u austriji je jer imamo reputaciju tamo zbog nereda pa nam nisu ni dali uopce da igramo s besiktasom i vardarom u austriji
  • Orc123
    7.8k
    da, samo iz Dinama bilo objavljeno da zatvoreno za javnost skroz a na stranicama Shahtara objavljeno da ce biti na njihovom YT kanalu. Jedino ak to danas promijene.
  • rioda
    4.8k
    Bit će prijenos na Dinamo plusu, upravo objavio klub

    Igra se na Hitrecu, to je vjerojatno i razlog zatvaranja utakmice
  • Marley
    1.6k
    Odlicno :up:
  • diebalo77
    184
    Sva sreća da imamo aplikaciju Dinamo plus
  • San Lorenzo
    15.4k
    Maxsport ništa?
  • diebalo77
    184
    ne samo Dinamo plus
  • Filip 91
    716
    I YouTube kanal Šahtara
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.