• Peškaman
    4.2k
    Mislim da je njima ovdje najbolja opcija Viktoria Plzen ili eventualno ako Maccabi Petah izbaci Bragu.
    Gledao sam Elfsborg i igraju jako dobar nogomet,brz.
    Čak i Sheriff kao najbolja opcija ali nevjerujem da će proći.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Rijeka ako prođe ide na Sheriff/Elfsborg
    Top ždrijeb, rekao bih.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Najbolji moguci zdrijeb

  • vjeko1701
    7.9k
    Hmm, ne iz perpektive mogućeg gubitka nositeljstva u playoffu KL.
  • Klenx
    5.6k
    Rijeka bi trebala biti nositelj u playoffu ECL, ima koeficijent za nositeljstvo ako ispadne u 3. pretkolu EL.
  • vjeko1701
    7.9k
    Ne pošto se ždrijeba po koeficijentu slabijeg kluba u slučaju ispadanja.
  • Keyser Soze
    10k
    Rijeka se mora nadati da će Sheriff izbaciti Elfsborg jer je onda Rijeka nositelj u PO EL i KL, ako Rijeka igra s Elfsborgom i ispadne onda gubi status nositelja u KL.
  • Infinity
    16.3k
    Rijeka se treba nadati da Sheriff napravi cudo i prodje dalje, ali se ni Elfsborga ne treba plasiti. U svakom slucaju su i jedni i drugi dobra prilika za plasman u play off EL. Treba izbaciti Elfsborg da bi imao sigurnu grupu ECL, ne znam kakva im je vise olaksica potrebna. Ovo je sjajna prilika i ne smiju ju prokockati. Vidim ih u grupnoj fazi.
  • Sunja86
    1.2k
    Rijeka neće dati gol, taman da se još 2 dana igra, toliko sterilno, sporo i bez ikakve ideje prema naprijed igraju.
    Edit:kriva tema,već sam Rijeku degradirao u Konferencijski ligu hahah
  • Daliban
    1.6k
    Rijeka neće dati gol, taman da se još 2 dana igra, toliko sterilno, sporo i bez ikakve ideje prema naprijed igraju.Sunja86

    Rudari po boku i kad dođeš gore napucaj u 16, nadaj se da ćeš pogodit nekog u glavu. Baš kockoglava igra.
  • badjibadara
    3.1k
    Igra Rijeke = zbroju pogodaka na utakmici = rezervnom dresu
  • Jurki
    11.6k
    Pita Sopic šofera.. gdje je prva benga?
    Ak vec nismo uspjeli zabiti Rumunjima na terenu.. valjda cemo im se uspjeti zabiti u benzinsku.
  • Zagi
    7.6k
    E ali onaj kič od Riječkog dresa ...
  • DrawTube
    4.7k
    Ajax doma jedva pobijedio Vojvodinu za 27. poraz Srba u 30 utakmica otkako su postali 15. liga Europe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.