• Droljo
    8k
    Nije još zaigrao...
  • Orc123
    7.8k
    on je cak imao nelosu sezonu, bolju npr. Od Frigana i Belje...je 2. Fra liga ali klub je respektabilan a ima u Bordeoxu jos zanimljivih igraca koji bi nama mogli biti zanimljivi.....msznut ga besplatno za fobru placu moze....potencijal je i mlad je...ako dođe besplatno moze....
  • emilperska
    5.4k

    Vipotnik = free agent = igrač 2. francuske = igrac s ovih prostora

    Naš SD trenutno..
    gold1.jpg
  • Nemrem igra Dinamo
    2.1k
    E moj @Haza, jesi skuho frku i naložio Zonu :lol:
    Opet idu podjele na mamićevce i nemamićevce :joke:
  • Slush
    621


    Ovo mi je prvi(7 months ago) i jedini profil koji imam tu, a i admini mogu komotno provjeriti to.

    Nigdje te nisam uvrijedio. Dao sam ti dobronamjeran savjet. Si ti manager od Kuleta pa ga branis i tuzakas okolo kad netko prica protiv njega. Internet warrior.

    Nebi ni CR mogao igrat kod nas kad Kule ima ocjenu na Sofascoru 7.1 a Kiki na Euru ispod 7.

    Jednostavno nemrem shvatit ozbiljno osobu koja misli da je Kule ozbiljni igrac za Dinamo kakav zelimo.

    Ona zvijer od igraca zvana RPG(po meni najjace pojacanje Dinama u zadnjih 5 godina) bi mi prije igrao drugu spicu nego Kule.

    već neko vrijeme borim da ne poberem ban, a ti si baš idealan materijal.Jos-Optimus

    :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  • Paggini
    19.6k
    Jednostavno nemrem shvatit ozbiljno osobu koja misli da je Kule ozbiljni igrac za Dinamo kakav zelimo.Slush

    Daj molim te, i vi se prenemažete s ko je ko nije igrac za dinamo kojeg vi zelite. Sta hocete, mbappea?

    Kule kao druga opcija i backup je jeben igrac, 24 godine, dinamovac, dugoročna opcija, ali ne!

    Daj ti meni nekog crnjolu iz ludogoreca koji je zabio 11 golova prosle sezone, to je igrac za Dinamo kojeg mi zelimo!!!

    Da se Kulenovic preziva Kuleberger i da igra u Midtyllandu i da vrijedi 1.9M na transfermarktu kao nas Kule, tu bi slinili nad njim hahah
  • modri7
    130
    Da je igrač Rijeke, Miško bi tražio 5 milijuna od nas :lol:
  • GOAT
    1.2k
    Daj ti meni nekog crnjolu iz ludogoreca koji je zabio 11 golova prosle sezone, to je igrac za Dinamo kojeg mi zelimo!!!Paggini

    Taj ti ide u englesku.. skautirali ga Pochettino i Vilias Boas vec kad su kod Emerya skidali krekirani FM.
  • San Lorenzo
    15.3k
    Pašalić još uvijek nije osjetio neko zatezanje zadnje lože?
  • Slush
    621


    Slazem se, plus jos ne znamo koji je njegov plafon. Bitno je da gine za dres.

    Znas kome je bio najvise natopljen dres u Dinamu 17/18/19? Petru Stojanovicu. Decko koji je uvijek dao 100% ko Kule. Steta da smo takav dijamant ispustili jer je ginuo na terenu.
  • Omake
    2.5k
    Neki Nizozemac radio analizu Marca Pašalića. Urnebesna je.
    Vidim mu sada u profilu dosta igrača koje smo dovodili zadnjih godinu dana, Max, Kaneko, Mmaee, Vidović itd.

    qvEsf9s.png
  • Paggini
    19.6k
    Slazem se, plus jos ne znamo koji je njegov plafon. Bitno je da gine za dres.Slush

    Da, nebitno sto je Kule zabio gro bitnih i dobrih golova polusezonu kad je dobio priliku napokon, nebitno sto je bio napast svaku utakmicu i savrseno funkcionirao s Petkom, nebitno to jer ocito smo svi ovdje glupani koji briju na patetiku znojnog dresa, a ne da pratimo FM potential statistiku
  • Jos-Optimus
    2.1k
    ovisi kakav je na football manageru
  • Mr Anderson
    7.9k
    Jednostavno nemrem shvatit ozbiljno osobu koja misli da je Kule ozbiljni igrac za Dinamo kakav zelimo.Slush

    Ni mi nemremo nekog shvatit ozbiljno kome je jedini dodir s nogometom FM. Pogledaj koji put utakmicu, ali ono baš pogledaj, a ne da drkaš po mobitelu 90 minuta.
    Kule nije svjetska klasa, ali za nas je ko druga špica odličan. Pogotovo ako mu se da kakav takav kontinuitet i ako ga se pravilno koristi.
  • Dzoni
    616

    Ova brojka izgleda kao da je slucajno natipkana dok je pisao tweet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions