• NORTE
    11.4k
    "Mišković ga sigurno neće pustiti ispod minimalno tri i pol milijuna, uz bonuse i postotak od sljedećeg transfera.

    Dinamo je sličan novac bio spreman platiti Lokomotivi za Šotičeka."

    Ako je ovo stvarno istina, a mislim da je, ovo je stvarno žalosno.
    Šotičeka platit 3 milijuna eura, a oko reprezentativca Pašalića pojačanja za prvih 11 se cjenkamo...
  • Paggini
    19.6k
    Ako je ovo stvarno istina, a mislim da je, ovo je stvarno žalosno.
    Šotičeka platit 3 milijuna eura, a oko reprezentativca Pašalića pojačanja za prvih 11 se cjenkamo...
    NORTE

    Nije istina, 1.5 + postotak od prodaje su informacije koje su izašle van.

    I na kraju krajeva, ne postoji šansa da bi Marić dao u ovom trenutku 3 milijuna eura za nedokazanog klinca...
  • Brusa
    1.5k
    žalosno je da i za jednog od njih smo spremni dati toliko...drago mi je da Šotiček nije došao, a nadam se da neće ni Pašalić
  • kariola86
    69
    on mi je jutros javio da bi trebo igrati
  • sebenico
    552


    Nego što bi trebali platiti cifre koje netko bubne. Naravno da se treba cjenkati i gledati kako da se uštedi svaka kuna. Pašalić mene nije ničim specijalno oduševio prošle sezone, ali ako ga se može dovesti za milijun-milijun i pol onda bi ga doveo, a sve preko je previše. Nije od više mladac da će ga se moći prodati za neki visoki iznos, a ni statistika mu nije bajna tako da za njega neće sigurno doći ponuda veća od dva milijuna iz Europe.
  • NitkoBitan
    17k
    Ajde, ajde... prvo je ponuda iz SA bila 6 milja, pa je sad 5. Odjednom Misko ne trazi od Dinama 4-5 milja nego 3,5. Jos ce se do kraja prijelaznog roka to spustit na ispod 3 milje a Misko ce prodavat pricu preko svojih novina (Novi list, Fiuman) kako ga je Dinamu uvalio za preko 3.
  • Ivdzo11
    4.2k
    Mene zanima da li on mora zaigrati ili biti u sastavu da ne bi mogao igrati za nas u PO?
  • Slush
    621


    Ne. Replicirao sam ti sa alatom koje koriste top manageri koje znamo da su javno priznali.

    Ali imas pravo, Pobjedio si.

    Zadnji savjet koji ti mogu dati je da kontaktiras Real.

    https://www.realmadrid.com/en-US/the-club/contact

    Prvo krenes volontirati >

    Kad vide kakav scouting dijamant imaju za prepoznati igraca, full job je samo pitanje vremena.
  • Orc123
    7.8k
    zaigrati....igrat ce sigurno....ili ce krenuti ili ce uci....
  • Nino Bule
    13.4k
    Treba pocet banirat seljačine za izražavanje na ovom forumu, doma si pricajte tako
  • masacusec
    3.5k
    Bišćan je u kontekstu Dinama veličina kakvu će Jakir teško dostić. Ujedno i čovjek koji fakat nije imao sreće u kojim okolnostima je (ponovo) došao doma.miro

    Exactly! Ovdje si neki daju previše za pravo hraćkati protiv Bišćana koji je pokazivao muda kada su bila grda vremena, a sada kad je "sve bajno" drvljem i kamenjem protiv njega.
    Kak je Bišćanu svojevremeno sreća okrenula leđa, tak se nasmiješila jakiroviću.
  • modri7
    131
    da ga ima kome prodat za 3 milje, ne bi ga ovako nudio Dinamu preko medija. I zanimljivo je da nijedan europski klub ne nudi ništa za Pašalića, pogotovo uzimajući u obzir da je bio među putnicima na EURU, kao i da je igrao europu (čak je Lilleu dao gol). Ne želim ga omalovažit, dobrodošao bi nam, ali za 3 ipo milijuna - ne, hvala!
  • Orc123
    7.8k
    nisu glupi da nude te pare, ne rastu i njima na drvecu.....one season wonder...
  • Ivan0302
    464
    Ja se isto nadam da Pašalić neće doći kao što nije ni Šotiček.

    Prevelik novac se spominje za Pašalića i mislim da to nije isplatno. Samo nadam se da Uprava radi na još nekome osim Cordobe i Pašalića, to jest da prati druge opcije i igrače osim njih dvojice i nadam se da desno krilo dolazi do kraja tjedna barem.

    A što je bilo sa krilima koji su se spominjali iz Championshipa? Jel to medijska nagađanja neka ili se odustalo možda zbog prevelikih plaća tih igrača?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.

More Discussions