• Droljo
    8k
    Uvijek i svima uspjeh u Europi. Svima nove i lijepe stadione i idemo se pobit. Mi ne da smo 5 godina ispred svih nego tisuću. I ako zajebemo - zajebemo! Do nas će bit. Ove fore njima sve naj gore su bezveze po meni. Kako igrat ligu bez tovara? Pa da ih nema mora ih se izmislit! A da ne govorim o tome koliko je njima lakše igrat prvenstvo dok smo mi u Europi...
  • Marley
    1.6k
    Ja ne mogu i necu nikad razmisljati na nacin "drugima sve najgore". Zasto, cemu? Ako znam da smo bolji, a znam, uopce se ne opterecujem drugima. Stovise, bude i urnebesno zabavno ponekad.
    Osim toga, nisam tako odgojena, iako mi je otac cistokrvni hajdukovac... nikad nije rekao rijec protiv Dinama, uvijek navija za nas u Europi. Donio mi karte za Astanu prosle sezone. Cak se ponudio da ide sa mnom na hnl utakmicu, da ne idem sama. I na kraju sezone mi je iskreno cestitao uz rijeci "Sve ste uzeli, a? Dobro, bolji ste bili! A imala si pravo i za Nevistica, dobar je mali."

    Tako da, sretno svima u Europi, a kad se medjusobno sastanemo, i na kraju sezone, sve ce biti jasno kao dan, kao i uvijek :wink:
    Ja nemam zasto mrziti ikoga. Tko ne dira mene i moje, ne diram ni ja njegovo.

    A sad me slobodno i izbacite radi ovog ultra nepopularnog misljenja :rofl:
  • Ludovic IX
    7.2k
    baš ga baljezgas. Da propadnu, pio bih od sreće. Boli me kita za hajduk. Nama ne treba jaki hajduk. Govna su u bit će govna dok svijeta postoji.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Svaki uspjeh HNL-aša utječe direktno na to kad krećemo u pretkola i koliko će kluba iste igrati tako da je korisno da hrvatski klubovi ostvaruju neke uspjehe u Europi, mi možemo gurati koeficijent samo toliko. Što se tiče Osijeka i Rijeke, nek idu što dalje mogu u Europi, ispratit ću koliko stignem njihove utakmice. Što se tiče Hajduka, moju podršku imaju eventualno samo protiv Partizana i Zvezde, već protiv TSC-a iz Bačke Topole je upitno, za sve ostalo me briga. Ne pada mi na pamet navijati za njih ili ih podržavati. Zanimaju me njihove europske utakmice otprilike koliko i neki Torpedo Kutaisi ili Breidablik.
  • Paggini
    19.6k
    Ne treba nama jaki hajduk, nama treba jaki Dinamo, a Dinamova jačina nikad nije i neće ovisiti o tovarima.

    Volim ih imati u ligi da mi proizvode lijepe emocije i uspomene kad izgube i osramote se, volim to rivalstvo i volim što gori sve od mržnje jednih prema drugima. Dugo vremena je vladala neka ambivalentnost i bilo je baš dosadnjikavo.

    Ta floskula da "jak hajduk znači jak dinamo" je pizdarija, pa hajduk u zadnjih 6 godina nije nikad bio slabiji brijem, a s druge strane, Dinamo nikad nije bio jači, tako da ne vidim tu korelaciju osim logične akrobacije
  • Simpatizer
    270
    pa hajduk u zadnjih 6 godina nije nikad bio slabiji brijemPaggini

    ???
  • Paggini
    19.6k
    ???Simpatizer

    Šta "???", pa nisu bili ni blizu nitijednom ikakvom europskom natjecanju, ispadali od potpunih anonimusa, bili i peti u sezoni s tudorom, prošle sezone treći, naslovu došli najbliže kad su sjebali u koprivnici, zahvaljujući našem proljetnom raspadu...

    Moćan hajduk a?
  • Brusa
    1.5k
    al osvojili su 2 kupa i jednom bili 2. (Nakon valjda 10 godina) :razz:
  • Simpatizer
    270
    2019 i 2020 su bili loši, ali su u zadnje 3 godine osvojili 2 kupa, bili 2. po prvi put u 9 godina i ostvarili bodovni učinak koji nisu otkako je 36 utakmica u ligi (negdje 15-ak godina)

    Trenutno su space shuttle u odnosu na 2019/20
  • Paggini
    19.6k


    Ma vrhunski hajduk, da
  • don
    5.5k
    respect za tatu ali jel možeš reći iz kojeg djela hrvatske dolazi? Jer sam siguran da nije iz Dalmacije.

    Svi oni spadaju pod isti koš ali je velika razlika između dalmatinaca hajdukovaca i npr slavonaca hajdukovaca. Dalmatinci, hajdukovci su se rodili sa mržnjom a ljudi iz drugih krajeva hrvatske su je samo naslijedili (oni koji jesu)
  • Droljo
    8k
    Koji ste vi likovi. Htjeli bi da hajduk propadne, nestane? I nemamo glavnog rivala onda. Jebeno razmišljanje. Čim mi se netko ne sviđa i strah me da me ne stigne nek propadnu. I zvezda i partizan i svi nek nestanu. Nek se dezintegriraju. Samo dinamo nek ostane i slaven belupo da imamo sa kime igrati. Al tada postoji opasnost da nas i belupo pobjedi i podravske štuke izvrijeđaju.. kaj onda? Zakaj vas dođe 10 puta više na hajduk nego na belupo?
  • don
    5.5k
    tko je rekao da želi da klub nestane sa mape? Želimo im samo da se bore za 6. mjesto svake godine i to je to
  • Droljo
    8k

    Sve najgore meni ne zvuči tako
  • don
    5.5k
    nije daleko od toga, ne bi se žalio i da se ugase
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.