• Common Sense
    796
    Nije Tommy mislio toliko plaćati za Rakitića, no eto, kum ga je nagovorio.
  • Dzgšb
    812
    sve znam ,ali se ova Orjuna blamira na sve strane. I kum Marko Bralić keto kaže citiram A sad svima pokaži šta znaš pa da proslavimo titulu koju svi sanjamo. Strašno euforija ljetna je tu.
  • Paggini
    19.7k
    Mislim, s jedne strane i razumijem tu bolestinu i patologiju dolje, da moj Dinamo ne osvoji titulu 20 godina iskreno mislim da bih bio još gori od njih od te želje za titulom i potpuno nerazumnim glupostima kojima mi filaju glavu i uvjeravaju da je ovo TA GODINA.
  • Facke
    3.6k


    Cuj, uvisi kakve ti ciljeve klub ima i v kakvem stanju bi Dinamo bil. Sve uvisi o tomu. Znaci ja ti morem reci da dele v Splitu cak iak ides razgledat stadion njimi glavna tema bude "gospoda iz Zagreba i Dinamo". Onu si tulike nafiksani na nas da je strasne. I ak nas pobediju onda im se zna dogoditi da se tulike emotivne sprazniju (oni to slaviju ko da su Real Madrid dobili) da posle toga nis ne funkcionera. Njimi je ovu sezonu veliki plus Gattuso. Njega to se ne jebe i ak te prenese na momcad onda bi mogli dobre zgeldati. Ali opasnost je te toksicne okruzenje dele. Pa ak oni jednu tekmu zgubiji ili odigraju x to je ko sa su celu sezonu same poraze pisali. Nafiksani su na nas, na tu titulu lige i onda zasereju europu i pocneju govoriti o iduce sezone. A da su v zadnjih par let isli pojacaviti i graditi momcad da prejdeju te europske kvalifikacije i budu dio skupine 3-4 put onda bi rasli , imeli bi veci budzet, bili privlacni za neke igrace. Ovak to nije nis. Da mi ne igrame redovne europske skupine gde bi bili? To nam je jak adut.
  • striko
    1.5k
    Prošlu sezonu sam bio na svadbi večer kad su igrali Hajduk-Rijeka 1:0 ( mislim 2. Kolo) i nakon utakmice 3 navijača Hajduka gledaju raspored i gdje se igra zadnje kolo. To su bili likovi od 40+ godina...

    Svaku sezonu kao da padnu na glavu i zaborave što se dogodilo par mjeseci prije. Nemam drugog objašnjenja.
  • Dzoni
    616
    Bas me zanima jel su krenule padati sezonske karte za Subicevac, s obzirom da igraju tamo zadnje kolo
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ljudi

    Ono kaj su nama Chelsea, Milan, Man City, Tottenham i Benfica, njima su Gzira, Tobol i Dundalk.

    Da redovitije igraju sa velikim momcadima, i njima bi bile praznije tribine u kvalama. Posto im je to jedini izlazak na europska svijetla, logicno je da ce napuniti tribine.

    Ja sam siguran da mi godinama gubimo u drugim pretkolima da bi i mi rasprodali stadion protiv nekih Farsko otočana.
  • db-izbjeglica
    15.3k


    s jedne strane glupi populizam. 600 000 eura je dovoljno da svaki zaposlenik tommya dobije jednokratno 140 (neoporezivih) eura, nije neka lova, koja bi promjenila život radnicima.
    da sam zaposlenik tok lanca dućana, sigurno mi ne bi bilo drago da vlasnik daje lovu nekom nogometašu, a problem je meni podići plaću par stotina eura.

    s druge strane, svi supermarketi su u zadnje vrijeme bolesno nabildali cijene, a nije da prodaju nekakav luksuz, nego osnovne namirnice. nema izlaza, moraju se dizati cijene, al onda opet vidiš da vlasnik ima ogromnu zaradu, jer da nema - ne bi lovu trošio na ovakve pizdarije.
  • NitkoBitan
    17k
    Sretno danas svima osim Hajduku. Zelim 60 tisuca suznih ociju na Poljudu :love:
  • Paggini
    19.7k
    Predivno je biti navijač Dinama jer navijaš svaki tjedan i za neki drugi klub, recimo Torhavn!
  • NKDZ86
    1.4k
    Da niste napisali ne bi ni znao da igraju danas, briga me za njih. Naravno to ne isključuju želju da izgube :grin:
  • mlinchica
    1.8k
    Dobre su satnice pa se može bacit oko na svaku tekmu pomalo: Rijeka u 19h, Osijek u 20h, Torshavn u 21h.
    Mene baš zanima kak Osijek izgleda..
  • Danko
    1k
    Danas od 21 sam klaun, reko bi petko... :)
  • Jurki
    11.7k
    Bilo bi bas fora da se svi dotegle do skupina.. pa da bude jesen zanimljiva..
    puno kikseva protiv Belupa, Varazdina, Istre itd.
    Mi rijesimo prvenstvo do prosinca.. gledamo na proljece vise juniora u prvom sastavu..
    bijeg Đuzepea tam oko Svih Svetih trajektom u Anconu..
  • don
    5.6k
    želim da se svaku utakmicu osramote i izgube a želim i da uđu u skupinu. Čisto da riješimo hnl u 1. mjesecu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.