• The Undertaker
    5.1k
    Na ZD postoji numeracija.
  • Olmic
    3.6k
    eto nema na jednoj utakmici i to je problem.. da je meni znat di ti radis i kaj kolege misle o tebi… dam se kladit da radis nesto solo jer u zajednici ne znas funkcionirat
  • nemapredaje
    3.2k


    Po 98. put - jučer nije postojala
  • The Undertaker
    5.1k
    Meni osobno nije problem ali očito da nekima jeste i da postoji jednostavan način da se problem riješi. Jedan od načina je da sektori za godišnje na ZD ne idu u "prodaju" i da svaka ulaznica ima numerirano sjedalo, kao za svaku drugu utakmicu.
    Alternativa je da ćeš protiv Šahtara imati svađe na tribini.
  • Droljo
    8k
    A šta ako stariji gospon sa zapada izbije nekog sa sjevera zbog mjesta? Hoće se onda skupit ekipa sa sjevera i napast ili se sam boriš za svoje sjedalo?
  • Tundra
    691
    ti si stvarno mentalno podkapacitiran
  • Tundra
    691
    zakaj mora bit sa sjevera? U subotu može i netko sa zapada sjesti na mjesto koje nije njegovo ako nema numeracije za tu utakmicu
  • The Undertaker
    5.1k
    Na mojoj godišnjoj karti postoji numeracija. Jel shvaćaš zajeb (kluba)? Netko sa svojom godišnjom, koji ne čita web stranice kluba i ne prati portale, dolazi na utakmicu i netko mu sjedi na mjestu na kojem sjedi već, bubam, 15 godina. I još ga je platio 360 eura pa je sav nadr....I još ekipa njih 4-5 koji idu zajedno na utakmice i sad ih neki klinjo dekomodira.
  • Samurai
    103
    A 99% će prva ekipa igrat u petak kad je zatvoreno..plus prve zamjene za par pozicija
    Tipa rog kule ademi i ostali
    A onda u nedjelju juniori i plus ovi koji neće u petak..
    Navodno postoji info da je ristovskom objašnjeno da ove sezone neće nešto participirat..
  • Tundra
    691
    jebiga ne vrijedi ti za pripremne

    Bolje budi brz ako želiš sjesti na "svoje mjesto" :rofl:
  • Bosskovitz
    11.7k
    da bi se trebali ponašati u skladu sa pravilima tribine jer to isto očekuju na "svojoj" tribini.The Undertaker

    Pravilo te tribine je da na ove dvije utakmice numeracija ne vrijedi. Ja sam vlasnik godišnje ulaznice na Zapadu i nije mi palo na pamet da idem dizati nekoga tko je sjedio na mjestu koje je inače moje jer je klub vrlo jasno komunicirao da numeracija ne vrijedi i to ne iz hira nego iz vrlo specifičnih i jasno objašnjenih okolnosti. Isto tako mi nije palo na pamet dizati se tipu koji je došao do mene pametovati kako je to njegovo mjesto jer kao što nije bilo "mog mjesta", tako nije bilo ni "njegovog mjesta". Tako će biti još u subotu i onda je gotovo.

    Možemo o tome je li odluka kluba dobra ili loša, ali ako je odluka kluba onda je tako i to je pravilo tribine.
  • Neki tip
    21.3k
    vratili smo Dinamo, šta se čudite :yum:don

    Proći ćeš zbog ovog na sudu ko tatek Šotiček, gol i bos! :snicker:

    Ne znam kak je fotka kod tebe završila (a ni tko si), ali autorska prava su moja. :grin:
  • don
    5.6k
    Hahaha a tako ti je to kad je svugdje šalješ
  • Neki tip
    21.3k


    Poslah je samo u jednu wapp grupu, navodno zatvorenu i konspirativnu, tak da mi ostaje vjerovati da si njezin član (a da ne znam koji) ili, alternativno, da njezin ekskluzivni sadržaj curi.. :grin:

    (Zajebavam se naravno, fotka ko fotka, tkogod je proslijedio nije niš loše napravio)
  • Nino Bule
    13.4k

    Zavrsila ti je fotka i po instagramu, morat cete poradit na ekskluzivitetu grupe
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.