• DrawTube
    4.7k
    Ako ove sezone budemo imali prosjek preko 10 000 ljudi u HNLu, što je sveukupno 180 000 ljudi

    Komotno možemo biti kao top 5 najgledanijih Hajdukovih sezona unazad 20 godina.

    Najbitnije je rasprodavati ZD i SD na malim tekmama za početak. Možemo i na Maxu imati peterotnamenkasti broj
  • Droljo
    8k
    S čim se vi zamarate...
  • Hnlovac
    1k
    A opet zakj ne radit na sebi i nadmašiti ih u jedinoj stvari u kojoj nas još šišaju

    Meni je ovo i pitko za citanje za razliku od 300 stranica kukanja da gdje je Marco Pasalic, bar znamo gdje smo tanki
  • mali M
    5k
    ma mislim da nije stvar u zamaranju. čisto se komentira. dobro veli i Draw, idemo se naviknuti na rasprodavanje SD i ZD na svim tekmama. Ako taj broj ljudi zainteresiraš to ti je rasprodana Kranjča svaku tekmu. Ja se ne zamaram ovime, ali nakon desetljeća borbi, veseli me pratiti kako raste interes za Dinamo! Iskreno, opće pomisao da bi mogao izvisiti za koju tekmu zbog interesa mi je SF koji sam mislio da se neće dogoditi... A još samim time što sam ja lik za male tekme, euro tekme ću uvijek rađe doma pogledati uz roštilj, al poseban gušt mi je ić gledat HNL
  • Droljo
    8k


    Dečki se 5. Sve stoji šta ste rekli. Ali isto tako nebumo im soli na rep stavili bez novog stadiona i s tim se reba pomiriti. Pa nama fali naj veća tribina u povijesti svemira...
  • mali M
    5k
    ma jasno, bez novog stadiona, prvo manjeg onda većeg, mi nemožemo uopće računati na neko povećanje stalnih brojki bez tog osnovnog aspekta. Ali, imamo što imamo pa o tome i razgovaramo. Meni je manje bitno koliko južni susedi imaju posjetu, koliko mi je bitno kako se stanje kod nas mjenja i što možemo napraviti da bude još bolje
  • Zagi
    7.6k
    ma jasno, bez novog stadiona, prvo manjeg onda većeg, mi nemožemo uopće računati na neko povećanje stalnih brojki bez tog osnovnog aspekta.mali M

    Sori ali mrzim ovo predavanje bez borbe. Kada ćemo imati novi stadion možemo pričati o posjeti u tim novim uvjetima. Do tada ....

    Pa dobro , jesu ljudi ispunili Max protiv Rudeša? Jesu.
    Ok, bila je proslava naslova. Jesu li sve te žene i djeca došli proslaviti mukotrpnu sezonu?
    Nisu , isto kak ekipa nije slavila na trgu naslov nego nekaj drugo (i naslov). Taj dio kapetan ne shvaća ali ipak očekujem da Zona shvaća.

    Došli su jer su znali da će biti fešta. Ljudi su derbi/europa navijači veliki dijelom zbog toga jer znaju da će stadion biti ispunjen i da će biti veselo.

    Zašto je nemoguće da ista fešta bude protiv Gorice u npr 5. kolu?
    (po dobrom vremenu, kužim da se ekipi ne kisne na -5 npr)
  • mali M
    5k
    možda sam se krivo izrazio, zapravo sam želio reč baš to, da ćemo nekakve brojke na novom stadionu imati kad do toga dođe. Zato sam i dodao nakon toga "Ali imamo što imamo, pa o tome i razgovaramo." Početna točka mi je bila da imamo brojke od 30.000+ nam je prvo potreban stadion, manji pa veći. A manji (Kranjču) punimo već ako se sjever i zapad dolje naviknu na dolaske (rasprodani).
  • Zagi
    7.6k
    Početna točka mi je bila da imamo brojke od 30.000+ nam je prvo potreban stadion, manji pa veći.mali M

    Ma pusti ti 30k+, ajmo mi imati ove sezone tisuću više nego prošle.
    Ili dvije ili pet, ne znam kolika je realna letvica povećanja...

    Dofuramo brojke na sadašnjem stadionu na, ne znam, dvadesetak i ovih zadnjih deset će doći samo od sebe na novom stadionu.
  • Dzgšb
    812
    https://direktno.hr/razvoj/hrvat-bijesan-zbog-rakiticeve-place-i-poziva-na-bojkot-izrabljuju-radnike-kako-ih-nije-sram-351233/?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTEAAR19Y6KzaC_tDsn21eECq7esQFfgX82TwDFDD6ajuUo3owIyrbjYqQlN6Ko_aem_mvJds__rWo6pgMAo6eF5Zw
    Ivan Rakitić prije nekoliko je dan postao igrač Hajduka, a njegov doček na Poljudu prenijeli su mediji diljem svijeta. I dok su neki sretni zbog dolaska hrvatske nogometne legende u splitski klub, neki su bijesni.

    Jedan se Hrvat na Redditu požalio zbog plaće koju će Rakitić primati, a koju će mu isplaćivati poznati trgovački lanac Tommy koji je ujedno i sponzor splitskog kluba. "Navodno će Tommy platiti 600.000 eura Rakitiću za sljedeću sezonu...Ne mogu vjerovati da ih nije sramota i to javno objavljivati, a s druge strane izrabljuju radnike i radnice s minimalnim plaćama... Molim vas da bojkotirate to smeće od dućana, a rado bih i organizirao prosvjed protiv davanja novca Rakitiću", poručio je korisnik koji je započeo veliku raspravu. Hahahahahaha jesu smiješni
  • Ivdzo11
    4.2k
    Fiorentina operira po Hrvatskoj :grin:


  • Jurki
    11.7k
    jos dvojica igraca koji se budu za 3-4 godine vratili u Hnl ozivljavati karijere.
    Kolko jos nogometasa mora propasti dok ne skuze da je Italija najgora zemlja za razvoj nogometasa.
  • Papastrumf
    12.2k

    Mislim da su uzeli i mlađeg brata Bilobrka.

    Inace, zanimljivost vezana za njih, otac im je zapovjednik ATJ Lučko, Mate Bilobrk, a majka bivša poznata rukometasica, Anđa Marić.
  • Dzoni
    616

    I prije su, tako su doveli Fruka u svoje redove. Samo se nadam da Dinamo nece tako prepustat svoje najbolje dok su jos juniori ili kadeti bez skoro ikakve odstete
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.